320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    üleüldiselt olime trenditud ja võtsime 3 punni ja üleüldiselt on teil p*tsis!
    Esinelik pääseb Meistrite Liigasse üleüldiselt.

    Kommentaar


      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      Esinelik pääseb Meistrite Liigasse üleüldiselt.
      esimesed kaks 100% , teised kaks edasipääsu mängudega...
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        esimesed kaks 100% , teised kaks edasipääsu mängudega...
        häid "edasipääsu mänge" siis.

        Kommentaar


          Ausalt, ilma naljata nagu, täiesti kahju on Itaalia "suurklubidest", Itaalial on nii mark maha tehtud kui üldse annab, ainuke meeskond kellelt midagi loota veel on Fiorentina, ja ei usu et nemad CL -i võitma hakkavad, seega ainukeseks suurimaks eesmärgiks Itaalia klubidel sel hooajal saab olla EL, mille saaks ka võita ainult AS Roma... meeskond kellel pole sentigi raha ja kes ei saa endale lubada "superstaaride" oste...kuid millegipärats triivib ilusasti teisel kohal Serie A-s.....mul oleks häbi olla Juventuse või AC Milani fänn....väga hull... Interist siin teemas ei räägi, kuna itaallasi on seal samapalju kui mu surnud vanaisal elusaid l*tse....jube jube jube....FORZA ROMA!!!
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Ausalt, ilma naljata nagu, täiesti kahju on Itaalia "suurklubidest", Itaalial on nii mark maha tehtud kui üldse annab, ainuke meeskond kellelt midagi loota veel on Fiorentina, ja ei usu et nemad CL -i võitma hakkavad, seega ainukeseks suurimaks eesmärgiks Itaalia klubidel sel hooajal saab olla EL, mille saaks ka võita ainult AS Roma... meeskond kellel pole sentigi raha ja kes ei saa endale lubada "superstaaride" oste...kuid millegipärats triivib ilusasti teisel kohal Serie A-s.....mul oleks häbi olla Juventuse või AC Milani fänn....väga hull... Interist siin teemas ei räägi, kuna itaallasi on seal samapalju kui mu surnud vanaisal elusaid l*tse....jube jube jube....FORZA ROMA!!!
            *khmm*....no teeme nii.

            Kommentaar


              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              Esinelik pääseb Meistrite Liigasse üleüldiselt.
              magav karu. mitte lasta!

              Algselt postitas count Vaata postitust
              Ausalt, ilma naljata nagu, täiesti kahju on Itaalia "suurklubidest", Itaalial on nii mark maha tehtud kui üldse annab, ainuke meeskond kellelt midagi loota veel on Fiorentina, ja ei usu et nemad CL -i võitma hakkavad, seega ainukeseks suurimaks eesmärgiks Itaalia klubidel sel hooajal saab olla EL, mille saaks ka võita ainult AS Roma... meeskond kellel pole sentigi raha ja kes ei saa endale lubada "superstaaride" oste...kuid millegipärats triivib ilusasti teisel kohal Serie A-s.....mul oleks häbi olla Juventuse või AC Milani fänn....väga hull... Interist siin teemas ei räägi, kuna itaallasi on seal samapalju kui mu surnud vanaisal elusaid l*tse....jube jube jube....FORZA ROMA!!!
              'väga korras'
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Saan aru siis Mancini siiski tuleb laenule ja ilma vastu pakkumiseta. Teagi,kas on hea diil aga noh, äkki joppab, on ennegi Interist tulnud seal mitte sobinud mehi. Mehe esitused Roma eest on siiani meeles ja täista nitsevoo tundus siis.
                Felix: Oh, bollocks!
                Elmo: Dog's bollocks?
                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                Elmo: No dog involved?

                Kommentaar


                  Algselt postitas maanus Vaata postitust
                  Saan aru siis Mancini siiski tuleb laenule ja ilma vastu pakkumiseta. Teagi,kas on hea diil aga noh, äkki joppab, on ennegi Interist tulnud seal mitte sobinud mehi. Mehe esitused Roma eest on siiani meeles ja täista nitsevoo tundus siis.
                  AS Roma tegi Mancinist jalgpalluri , Inter taandarendas ta pallipoisiks. Ehe näide mis juhtub kui raha lööb pähe...tal oleks olnud helge tulevik.. Statistika Roma eest mängides räägib enda eest
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Borriello eilne haiglakülaskäik lõppes sellega, et soovitati tal 48 tundi puhata ning homme uuritakse teda veel. Aga ilmselt asi sellega piirdubki.

                    Kommentaar


                      Mancini siis ametlikult laenulepinguga Milani.

                      Kommentaar


                        AMANTINO MANCINI

                        neli milli?!?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Mina olen täitsa rahul. Romas meeldis Mancini mulle väga. Uuema aja poisslaps nagu ma ikka olen, Mancini kohta tuleb esimesena meelde see sündmus:



                          Paraku ma ei usu, et temast midagi vahetusmängijast enamat saab. Kuigi teoorias võiks. Vaja üles leida see vorm, mis Interis ära kadus - Leonardo taktika vajabki üht ääreründajast deemonit, keda Seedorf ja co. enam ammugi pole.

                          Ahjaa, eriti tore 1. veebruar oleks olnud sellel puhul, kui oleks õnnestunud Galliani esimene soov - parseldada Interisse Mancini asemel Jankulovski. Oi kui hea. Oi oi oioi oi kui hea. Cocost sai vist omal ajal sedamoodi lahti. Ja Interi poolelt vaadatuna oli "superdiil" ka Cannavaro - Carini vahetus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            AS Roma tegi Mancinist jalgpalluri , Inter taandarendas ta pallipoisiks. Ehe näide mis juhtub kui raha lööb pähe...tal oleks olnud helge tulevik.. Statistika Roma eest mängides räägib enda eest
                            Count tundub olevat tulihingeline lemmikmeeskonna pooldaja. Jäägitu pühendumus on see, mida meil eestlastel jalgpallis napib. Müts maha Count´i ees, olgugi, et Roma pole minu silmis midagi erilist.
                            11.07.2010 = *****

                            Kommentaar


                              Sa vist ei ole, sarnaselt countile, just kirkaim kriit karbis.

                              Kommentaar


                                Kehvikut ei saa ju hätta jätta!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X