320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust

    ja siis lõi Seedorf värava.
    Ja hea värav oli ka.

    Tahtsin just Milani peale panna, kui Inzaghi seal kastis kaks korda koperdas, aga jäin hiljaks.

    Kommentaar


      HÄRRA FAKING SEEDORF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Aga jah tasub mainida, et suutsime koos T.Silva ja kolme kaitsepositsiooni mängiva mehega hoida taga nulli(eks oma osa ole ka kohtunikul kes vastaste värava luges suluseisuks mida vist polnud).
      Ulmevõimalusi raisati jah seal paar korda aga see selleks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        Kõva tiitlipretendent nagu Milan on, suutis mulle viigiga Chievo vastu kaks kombot perse keerata. Ostke oma mängijatele rulluisud või midagi, et nad liikuda ka suudaks....

        ja siis lõi Seedorf värava.
        YAS MIN!

        Clarence!!!!!!üks!!!!!!11üksteist-sadaükskümmenüks!!!!!!!!!

        A muidu, no Nesta, no party.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Värav oli super muidugi ja ülitähtsal momendil, aga esitus pikemas perspektiivis (ma mõtlen scudetto materjal) oli kohutav..aga Meistrie Liigast eemalolek annab vist jõudu juurde kindlasti..

          Ma ei saa aru, miks Flamini nt ei saanud täna mänguaega, on ta ju viimasel ajal väga hästi esinenud..Gattuso-Pirlo-Ambro-Seedorf(värav väravaks, aga kaua võib?) on lihtsalt nii vanad, et mingu juba homme pensile...

          Chievolt rööviti värav, aga linesmanile võis see tõesti liiga kiire ja liiga napikas olla..

          Aga siiski 1 punn Interist, Serie As läheb põnevaks

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            Kõva tiitlipretendent nagu Milan on, suutis mulle viigiga Chievo vastu kaks kombot perse keerata.
            Ma kaotasin Juve ja Roma pärast..

            Almeria, Villarreal, Real M , Lille, Anderlecht, Brugge läksid täppi

            oleks 5k tulnud

            Kommentaar


              Üldiselt olen see hooaeg õppinud seda, et Juve peale ei tasu hetkel küll mitte panustada.

              Aga need tiimid keda sa kasutasid olid mul endal ka kasutuses täna edukalt.
              sigpic

              Kommentaar


                Väga kahju



                AC Milan have confirmed that David Beckham has broken his left achilles tendon, and will be out for a minimum of three months.


                Kommentaar


                  Becksi hooaeg on läbi kahjuks.



                  AC Milan have confirmed that David Beckham has broken his left achilles tendon, and will be out for a minimum of three months.


                  Kommentaar


                    Algselt postitas eesticristiano Vaata postitust
                    Väga kahju



                    AC Milan have confirmed that David Beckham has broken his left achilles tendon, and will be out for a minimum of three months.
                    ükshaaval meie vanurid nüüd saavad vigastada, nukker.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Kõva tiitlipretendent nagu Milan on, suutis mulle viigiga Chievo vastu kaks kombot perse keerata. Ostke oma mängijatele rulluisud või midagi, et nad liikuda ka suudaks....

                      ja siis lõi Seedorf värava.
                      üldiselt oota ikka mängu lõpuni enne lõplikku kriitikat

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eesticristiano Vaata postitust
                        Becksi hooaeg on läbi kahjuks.



                        AC Milan have confirmed that David Beckham has broken his left achilles tendon, and will be out for a minimum of three months.
                        Mina igatsen teda ka.

                        Teine kord siiski leia õige teema.

                        Kommentaar


                          Väike taga utsitamine aitab alati. Ja oleme ausad, see kriitika on ikkagi üsna asjakohane.
                          sigpic

                          Kommentaar




                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              Väike taga utsitamine aitab alati. Ja oleme ausad, see kriitika on ikkagi üsna asjakohane.
                              pärast viimast vooru peaksid kõik Itaalia suuremad klubid peeglisse vaatama, kui aus nüüd olla.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Mina igatsen teda ka.

                                Teine kord siiski leia õige teema.
                                teema on väga õige, kuhu sellist asja postitada!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X