320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Närvi käis see, et pärast kolmandat väravat tõmmati tempo ikka nii alla, et isegi kahte kiiremat sammu ei viitsitud eriti teha, välja arvatud muidugi see Robinho ära sitatud 2-1 olukord. Aga ma loodan, et selle saab märja platsi arvele kanda.

    Kommentaar


      Algselt postitas Milanista Vaata postitust
      Märge:Minu arust töötab see Robinho Zlatani duo väga hästi,aga siiski Pato peab derbis mängima kuna ta olukordade lõpetamine on parem kui nendel kahel viimasel kokku,loodame ainult, et Pato vigastus midagi tõsist ei ole.
      E:Jeeeeeee olemegi liidrid.
      Need kolm peavad jah mõned trennid tühja väravaga drilli tegema. Ebareaalne, mis banaane nad toodavad, kui kahekesti on vaja praktiliselt ainult väravavaht (veel) üle mängida.

      -e- RT @Milanello: Allegri: "We need 24 hours to assess Pato's injury."
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Närvi käis see, et pärast kolmandat väravat tõmmati tempo ikka nii alla, et isegi kahte kiiremat sammu ei viitsitud eriti teha, välja arvatud muidugi see Robinho ära sitatud 2-1 olukord. Aga ma loodan, et selle saab märja platsi arvele kanda.
        Minu arvates oli see sellest, et Palermo terve mängu sittus enda poolel. Alles 86-ndal minutil julgesid nende keskväljamehed Milani poolel pallile pressida. (mitte, et see taktika Milani vastu pole erinevaid tiime toitnud, aga ...)
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          no jah, ma nägin mängu ka alles umbes 65 minutist

          Kommentaar


            Palju penalti muidu maksma teile läks ?
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
              Palju penalti muidu maksma teile läks ?
              2.99.- euri

              Kommentaar


                mulle isiklikult ei läinud see midagi maksma, ja miks oleks pidanudki?

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Interi fännid tahavad teada, et ega teie ometi odavamalt punkte saa.

                    Kommentaar


                      Oeh. Ei ole meil Patot ega Pippot merdade vastu madistamas, eriti kahju on loomulikult esimesest härrasmehest. Pippo vigastus võib vist osutuda lausa nii hulluks, et tema hooaeg võib juba praegu läbi olla. Samas Primavera poisid võiksid küll rohkem võimalusi saada ehk kasvõi vahetuspingil kükitades ja 4 minutit lõpus joostes.

                      Kommentaar


                        Penalti, sulu, üks penalti Palermole...millest me räägime? Tavalist asjast...Berlusconi ei saa õelda et prugistas nii palju raha mitte midagi eest!

                        Kommentaar


                          mis su point on? Sama sitt, sama linn, erinev meeskond?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                            Penalti, sulu, üks penalti Palermole...millest me räägime? Tavalist asjast...Berlusconi ei saa õelda et prugistas nii palju raha mitte midagi eest!
                            vaata, et eto'o palli peale ei komista.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              vaata, et eto'o palli peale ei komista.
                              Noh, komistama ja viga kohtunik võib segada (isegi ütlen Eto´o komistas) aga käsipall ja ise kukkumine sama olukorras...!

                              Kommentaar


                                türa küll saa üle MR. Silmakirjalikkus Number 1

                                Kommentaar

                                Working...
                                X