320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Abbiati;
    Abate, Yepes, Thiago Silva, Antonini;
    Flamini, Ambrosini, Boateng;
    Seedorf;
    Ibrahimovic, Pato.


    Pirlo saab puhkust.


    FORZA MILAN!


    Palermo: Sirigu; Cassani, Munoz, Bovo, Balzaretti; Migliaccio, Bacinovic, Nocerino; Pastore, Ilicic; Pinilla.

    Kommentaar


      Top of the league! Get money, bitchez!

      Derbi ootel.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Opaaa,olemas,Milan peaks nüüd liider olema?Mängust ka, lõime nurgalöögist alguses ära, teisel poolajal suutis Abbiati oma klassi jälle näidata lastes eriti lambise löögi sisse(ei koti see vabandus,et ta ei näinud või paska).No ja siiis algas jälle see periood,kus oli väravavõimalusi mingi 5-6tki ja ära lõime siis kaks.
        Märge:Minu arust töötab see Robinho Zlatani duo väga hästi,aga siiski Pato peab derbis mängima kuna ta olukordade lõpetamine on parem kui nendel kahel viimasel kokku,loodame ainult, et Pato vigastus midagi tõsist ei ole.
        E:Jeeeeeee olemegi liidrid.
        Suhkruhaige

        Kommentaar


          Närvi käis see, et pärast kolmandat väravat tõmmati tempo ikka nii alla, et isegi kahte kiiremat sammu ei viitsitud eriti teha, välja arvatud muidugi see Robinho ära sitatud 2-1 olukord. Aga ma loodan, et selle saab märja platsi arvele kanda.

          Kommentaar


            Algselt postitas Milanista Vaata postitust
            Märge:Minu arust töötab see Robinho Zlatani duo väga hästi,aga siiski Pato peab derbis mängima kuna ta olukordade lõpetamine on parem kui nendel kahel viimasel kokku,loodame ainult, et Pato vigastus midagi tõsist ei ole.
            E:Jeeeeeee olemegi liidrid.
            Need kolm peavad jah mõned trennid tühja väravaga drilli tegema. Ebareaalne, mis banaane nad toodavad, kui kahekesti on vaja praktiliselt ainult väravavaht (veel) üle mängida.

            -e- RT @Milanello: Allegri: "We need 24 hours to assess Pato's injury."
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Närvi käis see, et pärast kolmandat väravat tõmmati tempo ikka nii alla, et isegi kahte kiiremat sammu ei viitsitud eriti teha, välja arvatud muidugi see Robinho ära sitatud 2-1 olukord. Aga ma loodan, et selle saab märja platsi arvele kanda.
              Minu arvates oli see sellest, et Palermo terve mängu sittus enda poolel. Alles 86-ndal minutil julgesid nende keskväljamehed Milani poolel pallile pressida. (mitte, et see taktika Milani vastu pole erinevaid tiime toitnud, aga ...)
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                no jah, ma nägin mängu ka alles umbes 65 minutist

                Kommentaar


                  Palju penalti muidu maksma teile läks ?
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
                    Palju penalti muidu maksma teile läks ?
                    2.99.- euri

                    Kommentaar


                      mulle isiklikult ei läinud see midagi maksma, ja miks oleks pidanudki?

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Interi fännid tahavad teada, et ega teie ometi odavamalt punkte saa.

                          Kommentaar


                            Oeh. Ei ole meil Patot ega Pippot merdade vastu madistamas, eriti kahju on loomulikult esimesest härrasmehest. Pippo vigastus võib vist osutuda lausa nii hulluks, et tema hooaeg võib juba praegu läbi olla. Samas Primavera poisid võiksid küll rohkem võimalusi saada ehk kasvõi vahetuspingil kükitades ja 4 minutit lõpus joostes.

                            Kommentaar


                              Penalti, sulu, üks penalti Palermole...millest me räägime? Tavalist asjast...Berlusconi ei saa õelda et prugistas nii palju raha mitte midagi eest!

                              Kommentaar


                                mis su point on? Sama sitt, sama linn, erinev meeskond?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X