320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Jajah, hipi



    Teemasse ka. Paloschi omati täielikult ära. Võiks anda aastaks paariks laenule ja siis meeskonda sisse ajada. Praegu pingile sitsima pole mõtet tuua. Kui just Cassanot maha ei lükata.

    -e- ärge must nüüd ainult valesti aru saage, Amauri ostmisel poleks mingit pointi. Jupid teevad naguni vastaste ümber ringe, kui Ibra punastega väljas on jälle.
    Oleks meil väravahti ka, siis poleks neid väravaid juhtunud.
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
      Kukkusite kõik jälle? saage üle, olympicul näeme, raisk!!
      Olimpico on ilus koht. Võtame momendi:
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Et nagu, kas El Shaarawy number saab tegelt ka olema 92 nagu siin kirjas? Mis värk sellega on ja mis on saanud vanast 1-kakskümmend midagi numbrijadast? Nagu hoki juba.
        Ja ma olen aru saanud, et tegu on ründava poolkaitsjaga, aga siin räägitakse pikalt-laialt temast kui ründajast ning kus nüüd on ründajate uputus ja häda käes.

        Kommentaar


          1 kuni 23 on MM-il näiteks. Itaalias on Cassano 99 täiesti ok

          Kommentaar


            See on seks särk

            Kommentaar


              miks Milani logo tume on??
              Milanista

              Kommentaar


                Oguchi Onyewu on müüdud Lissaboni Sportingule. Samale klubile kuulub kirjade järgi ka Leandro Grimi.

                Kommentaar


                  The Italian Fergie (minus the wallet)
                  who put AC Milan back at the top
                  Massimiliano Allegri spends his time with Adriano Galliani, having working dinners and transfer meetings. Unlike previous Rossoneri "coaches" Allegri has become a "manager", playing a key role behind the scenes as well as on the pitch.


                  Leggi su gazzetta.it le ultime news sportive live, scopri i risultati in diretta e video di calcio, basket, F1, MotoGP, ciclismo, tennis e molto altro.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Abate on lepingut pikendanud 2015 aastani

                    Kommentaar


                      Berlusconi kirjutas Itaalia kärpeplaani punkti, mis säästab talle 750 miljonit eurot
                      Kuulge lugege vahelduseks see: http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=49003107 artikkel läbi ja siis palun enam kunagi rääkige kui ausat jalgpalli Milan mängib ja et mul on mingid paranoiad ja värgid. Sellise uudise peale ma lähen hingan kuskil värsket õhku - AC Milan ja ausad jalgpallurid ja nende fännid...see on nagu Uuu ja ajud - lihtsalt ei näe connectionit enam
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        [B]counti järjekordne pask

                        Would somebody put this retard out of his misery?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Berlusconi kirjutas Itaalia kärpeplaani punkti, mis säästab talle 750 miljonit eurot
                          Kuulge lugege vahelduseks see: http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=49003107 artikkel läbi ja siis palun enam kunagi rääkige kui ausat jalgpalli Milan mängib ja et mul on mingid paranoiad ja värgid. Sellise uudise peale ma lähen hingan kuskil värsket õhku - AC Milan ja ausad jalgpallurid ja nende fännid...see on nagu Uuu ja ajud - lihtsalt ei näe connectionit enam


                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Liebe Nutzer, leider ist die von Ihnen gewünschte Seite nicht verfügbar. Dies kann mehrere Ursachen haben.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Ostetud Scudetto, mitte ühtegi veenvat võitu hooaja jooksul, ainuke veenev tõehetk oli 2 mängu Romaga kus haledalt failiti isegi mitte Galliani-Berlu raharattad ei kõlisenud tookord.

                              Nüüd siis anname nõrgemale klubile tasuta ära oma parima talisman keskkaitse ja siis veel lööme seenesoengu lõikuse eest 10 milli letti, palun öelge kus on loogika?

                              Ja nüüd siis troonib kirsina tordil Berlu nihverdamine riigitasandil, kurb on lihtsalt selliseid asju lugeda.Seda enam, et Itaalia jalgpalliliit toimetab vaid Berlu juhtnööride järgi siis paneb Hefneri käepikendus ka veel maksudest oma vutiklubi ostude tarbeks kõrvale ja kus on nüüd ametnike silmad.Oleme ausad moggi oli selle kõige kõrval veel paipoiss, nagu juku kes esimesse klassi astus, aga nu see ahv teab ju ülimalt hästi kuidas need hammasrattad seal liiguvad ja kuhu on vaja see kruusakivi vahele toppida, et aeg hetkeks seisma panna.

                              Nüüd jääb vaid küsimus õhku rippuma, millal siis on Milani kord oma staaridega serie B-sse kolida.

                              Ilmselt selline asi ei juhtu ennem Berlu valitsemisaja lõppu.

                              Paraku ka ühinen nüüd mina sinuga Count leinaseisakus, Milano klubid on itaalia jalgpalli surm, selle kõige halvemas ja korruptiivseimas võtmes.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust

                                Paraku ka ühinen nüüd mina sinuga Count leinaseisakus, Milano klubid on itaalia jalgpalli surm, selle kõige halvemas ja korruptiivseimas võtmes.
                                Aah cry us a river.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X