320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Napoli ja Udinese kindralid pigem.
    Milanista

    Kommentaar


      Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
      mida ta oleks eelmise hooaja satsiga saavutanud?? Mitte midagi.Mou Interi vastu oleks täielik kõrbemine.Oli meil mõni vastane?? Juve,Inter,Roma kõik olid ülisitad.Meistrite liiga võitu muidugi ei lootnud aga kuidas alagrupist edasipääs tuli.Läbi ussim...i.Tottenhami vastu näitas ta ikka täielikult kui kogenematu ta on,vahetusi ta teha ei oska jne.Mängupilt oli ka ikka masendav.tuleb jumalat tänada,et kohtunikud meid soosivad.Hinne rahuldav aga alla tiitli nende lisadega mis toodi ei saanud ju arvestada.Anname talle Huntelaari,Borriello ja Favalli mis siis saama

      Eks järgmine hooaeg näitab.Ma loodan,et ma pean oma sõnu sööma ja Milanil tuleb hea hooaeg aga seda ei juhtu.Liigume ajast tagasi Hispaania ja Inglismaa klubid edasi.Nii on,teisitimõtlejaid ikka ei sallita aga ühes taktis kiita on ka mõtetu.
      Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
      pole paremat teha?? Vana sa oled??Prostamool Uuno juba taskus sul?euroopa haige mees.
      Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
      Napoli ja Udinese kindralid pigem.
      salvestatud.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
        mida ta oleks eelmise hooaja satsiga saavutanud?? Mitte midagi.Mou Interi vastu oleks täielik kõrbemine.Oli meil mõni vastane?? Juve,Inter,Roma kõik olid ülisitad.Meistrite liiga võitu muidugi ei lootnud aga kuidas alagrupist edasipääs tuli.Läbi ussim...i.Tottenhami vastu näitas ta ikka täielikult kui kogenematu ta on,vahetusi ta teha ei oska jne.Mängupilt oli ka ikka masendav.tuleb jumalat tänada,et kohtunikud meid soosivad.Hinne rahuldav aga alla tiitli nende lisadega mis toodi ei saanud ju arvestada.Anname talle Huntelaari,Borriello ja Favalli mis siis saama

        Eks järgmine hooaeg näitab.Ma loodan,et ma pean oma sõnu sööma ja Milanil tuleb hea hooaeg aga seda ei juhtu.Liigume ajast tagasi Hispaania ja Inglismaa klubid edasi.Nii on,teisitimõtlejaid ikka ei sallita aga ühes taktis kiita on ka mõtetu.
        Ma võin valesti mäletada, aga alagrupist edasi saadi juba enne viimase vooru mängu vs Ajax. Et asi on ussist ja emmist kaugel.
        Tottenhami vastu ei saadud palli sisse ning erinevalt Benitezest, kes ei saanudki lõpuni aru, mis valesti läks, suutis Allegri ikka ühte-teist teistmoodi teha.
        Oleks-Poleks on halb asi.
        Asi pole sallimises, vaid arutelu tekkimises. Sina arvad, et ta pole hea treener, mina arvan, et pole häda midagi.

        Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
        pole paremat teha?? Vana sa oled??Prostamool Uuno juba taskus sul?euroopa haige mees.
        Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
        Napoli ja Udinese kindralid pigem.
        Drugs are bad, m`kay.
        Sex is also bad, m`kay and alcohol is bad, m`kay.

        Kommentaar


          No Allegri tehtud tööd alahinnata on küll patt. Isegi Interi fännina pean tunnistama, et suur osa Milani edust on just tema taga. Mitu vana kala, kes viimased kolm hooaega olid juba ühe jalaga hauas, on ta uuesti liikuma pannud, meeskond mängib ühtlaselt, kaitse on soliidne, rünnakul tekib võimalusi.

          Tottenhami vastu oli veidi kogenematust tõesti ja arvan, et ta oli esimeses mängus liiga arg, aga Milanil antud mängijatega oleks siiski Euroopa tasemel samamoodi korralikult organiseeritud, paremate mängijatega (eriti keskvälja tehniline pool) tiimide vastu millegi saavutamine raske olnud nagunii. Aga see ja hooaja alguse mängu otsimine on ainus, mis talle ette heita saab. Väga hästi suutis meeskonna tugevused välja tuua ja mis kõige tähtsam, nõrgad küljed ära peita.

          Aga noh, ei tulnud teemasse rääkima Allegrist vaid sellest, et Milan on sihikule võtnud Belgia jalamurdja Alex Witseli. Pidi talendikas poiss olema, aga mina olen näinud kahte videot temast ja rohkem pole vaja, et ta mulle tõsiselt vastu käiks. Neist jääb mulje nagu tegu oleks munniga, kes isegi van Bommeli või Materazzi suguste julgete taklajate ja mängulõhkujate kategooriast kõrgamale küündib. Eks vaadake ise, ei taha linki tuua, sest siis peab õigsuse kontrolliks neid vaatama ja need ajavad mind tõsiselt närvi - mitte tema idiootsed vastase vigastamised vaid tema käitumine nende järel.
          sigpic

          Kommentaar


            Kas ma praegu ausalt loen arutlust teemal "Allegri - Parim Serie A treener" ???
            Mis teil viga on
            Võtke oma Berlu ja Galliani firma prillid eest ära!
            maimpsil omamoodi õigus, peale Napoli ja Udinese(kes oli suurüllataja) olid kõik põhilisemad vastased oma tavalisest tasemest ikka hulka sitemad!
            Ja mäng Tottenhami vastu! muthaphukkin E P I C! See oli Allegri taseme tipphetk ja millegipärast unustatakse kohtumised suhteliselt nõrga Ajaxi vastu!
            Allegri oli healjuhul KESKPÄRANE Serie A treener, mitte mingi supergeeniusmegataktik. Tõelised treenerid olid Napoli, Udinese ja Chievo pukkidel! Nemad tegid taktikat, mitte mingi närune Allegri. Võtke kohe rahulikult!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
              No Allegri tehtud tööd alahinnata on küll patt. Isegi Interi fännina pean tunnistama, et suur osa Milani edust on just tema taga. Mitu vana kala, kes viimased kolm hooaega olid juba ühe jalaga hauas, on ta uuesti liikuma pannud, meeskond mängib ühtlaselt, kaitse on soliidne, rünnakul tekib võimalusi.
              ---. Aga see ja hooaja alguse mängu otsimine on ainus, mis talle ette heita saab. Väga hästi suutis meeskonna tugevused välja tuua ja mis kõige tähtsam, nõrgad küljed ära peita.

              ----

              Aga noh, ei tulnud teemasse rääkima Allegrist vaid sellest, et Milan on sihikule võtnud Belgia jalamurdja Alex Witseli. Pidi talendikas poiss olema, aga mina olen näinud kahte videot temast ja rohkem pole vaja, et ta mulle tõsiselt vastu käiks. Neist jääb mulje nagu tegu oleks munniga, kes isegi van Bommeli või Materazzi suguste julgete taklajate ja mängulõhkujate kategooriast kõrgamale küündib. Eks vaadake ise, ei taha linki tuua, sest siis peab õigsuse kontrolliks neid vaatama ja need ajavad mind tõsiselt närvi - mitte tema idiootsed vastase vigastamised vaid tema käitumine nende järel.
              hya... oleks pidaud alguses 100% mängudest võitma? hiya, eff off.

              keegi jätab litsiputsihiginustiku seljataha? niggapliiz. Srlyisirius, NIGGAPLIIZ
              Algselt postitas count Vaata postitust
              Kas ma praegu ausalt loen arutlust teemal "Allegri - Parim Serie A treener" ???
              Mis teil viga on
              Võtke oma Berlu ja Galliani firma prillid eest ära!
              maimpsil omamoodi õigus, peale Napoli ja Udinese(kes oli suurüllataja) olid kõik põhilisemad vastased oma tavalisest tasemest ikka hulka sitemad!
              Ja mäng Tottenhami vastu! muthaphukkin E P I C! See oli Allegri taseme tipphetk ja millegipärast unustatakse kohtumised suhteliselt nõrga Ajaxi vastu!
              Allegri oli healjuhul KESKPÄRANE Serie A treener, mitte mingi supergeeniusmegataktik. Tõelised treenerid olid Napoli, Udinese ja Chievo pukkidel! Nemad tegid taktikat, mitte mingi närune Allegri. Võtke kohe rahulikult!
              davai c*unt. all the be(s)t! :lol: (nii pealiskaudselt ei suutnud isegi maimuberg1 asja kokku võtta). edu süvaanalüüsides
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust

                keegi jätablitsiputsihiginustiku seljataha? niggapliiz. Srlyisirius, NIGGAPLIIZ
                Ilmselgelt minu uus lemmikväljend. Proovige seda 6 koorda kiiresti purjus peaga öelda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust

                  Aga noh, ei tulnud teemasse rääkima Allegrist vaid sellest, et Milan on sihikule võtnud Belgia jalamurdja Axel Witseli. Pidi talendikas poiss olema, aga mina olen näinud kahte videot temast ja rohkem pole vaja, et ta mulle tõsiselt vastu käiks. Neist jääb mulje nagu tegu oleks munniga, kes isegi van Bommeli või Materazzi suguste julgete taklajate ja mängulõhkujate kategooriast kõrgamale küündib. Eks vaadake ise, ei taha linki tuua, sest siis peab õigsuse kontrolliks neid vaatama ja need ajavad mind tõsiselt närvi - mitte tema idiootsed vastase vigastamised vaid tema käitumine nende järel.
                  Parandus.

                  Ning ka ametlik pakkumine on tehtud: 10milli + Strasser.

                  E: Il Corriere dello Sport suggests that Genoa midfielder Kucka will be a Milan player in 2012 after President Enrico Preziosi claimed that he’s opened talks with a club that he’s done business wit in the past.

                  Kommentaar


                    Nüüd kui esimesed üleminekud on toimunud ja mõned veel ootamas, toodetakse meedias stabiilselt ka paska. Väidetavalt on tulemas nii Maxwell kui ka Menez. Väljakule ei mahu nad aga mitte kuhugi.

                    Kommentaar


                      Meneze "eeldatavasti saab alla 10 miljoni kätte" teemast rääkis Berlu oma Mediaset, et sellel teemal võib isegi tõepõhi all olla. Aga Menez on äge. Kui aasta alguses Menezt Juvega paari pandi, siis sai meest jälgitud.

                      Esimene mäng- mees möllab ja triblab, aga järjepidevalt suudab otsustavad söödud, tsenderdused, löögid perse keerata. Mõtlen, et ju vist on sitt päev.
                      Teine mäng- mees möllab ja triblab, aga järjepidevalt suudab otsustavad söödud, tsenderdused, löögid perse keerata. Mõtlen, et ju satun lihtsalt tüübi halbadele päevadele, sest sellise tehnikaga vennal peaks ju skilli olema küll.
                      Kolmas mäng- mees möllab ja triblab, aga järjepidevalt suudab otsustavad söödud, tsenderdused, löögid perse keerata. Oot-oot, asi on kuidagi kahtlane.
                      Neljas mäng- mees möllab ja triblab, aga järjepidevalt suudab otsustavad söödud, tsenderdused, löögid perse keerata. Saan aru, et Menez on üks lollimaid jalgpallureid, kui asi läheb otsustava liigutuse tegemiseks. Mõtlen, et äkki olen ülekohtune ja lihtsalt keerulised ajad härral. Vaatan statti: 30 mängu, 1 värav, 3 söötu. Selge.

                      Kui mees vähegi mängutarkust saaks endale juurde, siis oleks potensiaal mässiv. Praeguse seisuga lihtsalt haip.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Kui mees vähegi mängutarkust saaks endale juurde, siis oleks potensiaal mässiv. Praeguse seisuga lihtsalt haip.
                        Seda ju count terve aasta rääkinud
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Gattuso lubas jätkata, saates Anži pikalt.

                          Copa Americal osalevad meilt Yepes (Colombia), Thiago Silva, Robinho ja Pato (Brasiilia)

                          Kommentaar


                            Official: Didac Vila joins RCD Espanyol on loan

                            Õige samm, tema koht pole siin.

                            Kommentaar


                              Ei tea, mis goal.com official teade see on, ma ei leidnud kusagilt seda.

                              Minu jaoks on otsus tegelikult vale, sest mulle ta meeldib ja võiks Serie A-sse laenule anda. Aga no ju tahtis ise vanasse satsi tagasi minna.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                Ei tea, mis goal.com official teade see on, ma ei leidnud kusagilt seda.
                                Espanyoli kodukas - http://www.rcdespanyol.com/principal...&idsubmenu=108
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X