320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    3-3! natuke veel jäänud

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      FORZA GIALLOROSSA!
      Zalatanil on tõesti selline nägu nagu ta kardaks kedagi...nagu ta oleks mõistnud et temast on võimsam vend saapamaal...nagu ta mõtleks igal momendil Osvaldo peale...kahju muidugi et selline lõpp...
      Aga muidu äärmiselt ilus mäng. Allegri taktikaline tipptase!
      Ämmm
      Ime kotte
      Suhkruhaige

      Kommentaar


        Kõva esitus Milanilt. Boateng tegi kõva mängu ja ma ei saagi aru miks vend nagu alguses mängu ei saanud. 0:3 -st välja tulla on kõva!
        Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
        I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

        Kommentaar





          +


          COME AT US, KLOUNID
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Kui see polnud kokkuleppemäng, siis mina olen Nazio kapifänn! Isegi kaameramees, mehed kelle IQ ei ole tavaliselt kõrgem kui kesmise Bialni fännitari oma, tabas ära kohad kus Galiani oma mobiili akut tühjaks rääkis seal vaikselt...ei teagi mis summadest jutt täpselt käib... Kahju et Itaalias veel selliseid asju seeditakse ja Veniv-Lits Bongile nüüd mingi superpalluri kroon pähe lükatakse. Moggi võiks teema üles võtta!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              onore Oddo. endiselt legend


              -e-
              RIPOSA IN PACE SIC ♥


              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Kui see polnud kokkuleppemäng, siis mina olen Nazio kapifänn! Isegi kaameramees, mehed kelle IQ ei ole tavaliselt kõrgem kui kesmise Bialni fännitari oma, tabas ära kohad kus Galiani oma mobiili akut tühjaks rääkis seal vaikselt...ei teagi mis summadest jutt täpselt käib... Kahju et Itaalias veel selliseid asju seeditakse ja Veniv-Lits Bongile nüüd mingi superpalluri kroon pähe lükatakse. Moggi võiks teema üles võtta!
                Ime kotte.

                Tra, ma tegin oma elu neljanda panuse. Poolajal Milani võidule 1 euro. tuli 23 kordselt tagasi.

                Kommentaar


                  Kle count, AS Roma mängude graafikat jälgides saaks ilmselt ikkagi rikkamaks.
                  Felix: Oh, bollocks!
                  Elmo: Dog's bollocks?
                  Felix: No, just plain fucking bollocks!
                  Elmo: No dog involved?

                  Kommentaar


                    count tõmbas endale sitavee küll peale
                    No milan tõi mulle tervenisti 7.5 eurot sisse
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Markus, keda man of the matchiks pakud?


                      Kommentaar


                        Tumblri tegelastel on uuemad pildid/gifid juba tehtud. Näiteks siin - http://milan-nel-cuore.tumblr.com/



                        -e- kirg
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Kui see polnud kokkuleppemäng, siis mina olen Nazio kapifänn! Isegi kaameramees, mehed kelle IQ ei ole tavaliselt kõrgem kui kesmise Bialni fännitari oma, tabas ära kohad kus Galiani oma mobiili akut tühjaks rääkis seal vaikselt...ei teagi mis summadest jutt täpselt käib... Kahju et Itaalias veel selliseid asju seeditakse ja Veniv-Lits Bongile nüüd mingi superpalluri kroon pähe lükatakse. Moggi võiks teema üles võtta!
                          Ajuvaba jutt
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Massimiliano Allegri is amongst the five coaches shortlisted by France Football for their Golden Ball award of the year! The other nominees are: Pep Guardiola, Josè Mourinho, Roberto Mancini and Fabio Capello! Good luck Coach!

                            Kommentaar


                              Tra, kes selle nimekirja välja mõtles.

                              Capello? Mancini? Isegi Mou pole Balon d'Ori väärilist korda saatnud see hooaeg.

                              Villas-Boas, Ferguson ja Klopp.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Mourinhost saan veel aru, kuna murdis Hispaania karikafinaalis Barca maha aga Capello ja Mancini listi kuulumine on küll müstiline.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X