320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts




    +


    COME AT US, KLOUNID
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Kui see polnud kokkuleppemäng, siis mina olen Nazio kapifänn! Isegi kaameramees, mehed kelle IQ ei ole tavaliselt kõrgem kui kesmise Bialni fännitari oma, tabas ära kohad kus Galiani oma mobiili akut tühjaks rääkis seal vaikselt...ei teagi mis summadest jutt täpselt käib... Kahju et Itaalias veel selliseid asju seeditakse ja Veniv-Lits Bongile nüüd mingi superpalluri kroon pähe lükatakse. Moggi võiks teema üles võtta!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        onore Oddo. endiselt legend


        -e-
        RIPOSA IN PACE SIC ♥


        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Kui see polnud kokkuleppemäng, siis mina olen Nazio kapifänn! Isegi kaameramees, mehed kelle IQ ei ole tavaliselt kõrgem kui kesmise Bialni fännitari oma, tabas ära kohad kus Galiani oma mobiili akut tühjaks rääkis seal vaikselt...ei teagi mis summadest jutt täpselt käib... Kahju et Itaalias veel selliseid asju seeditakse ja Veniv-Lits Bongile nüüd mingi superpalluri kroon pähe lükatakse. Moggi võiks teema üles võtta!
          Ime kotte.

          Tra, ma tegin oma elu neljanda panuse. Poolajal Milani võidule 1 euro. tuli 23 kordselt tagasi.

          Kommentaar


            Kle count, AS Roma mängude graafikat jälgides saaks ilmselt ikkagi rikkamaks.
            Felix: Oh, bollocks!
            Elmo: Dog's bollocks?
            Felix: No, just plain fucking bollocks!
            Elmo: No dog involved?

            Kommentaar


              count tõmbas endale sitavee küll peale
              No milan tõi mulle tervenisti 7.5 eurot sisse
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Markus, keda man of the matchiks pakud?


                Kommentaar


                  Tumblri tegelastel on uuemad pildid/gifid juba tehtud. Näiteks siin - http://milan-nel-cuore.tumblr.com/



                  -e- kirg
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Kui see polnud kokkuleppemäng, siis mina olen Nazio kapifänn! Isegi kaameramees, mehed kelle IQ ei ole tavaliselt kõrgem kui kesmise Bialni fännitari oma, tabas ära kohad kus Galiani oma mobiili akut tühjaks rääkis seal vaikselt...ei teagi mis summadest jutt täpselt käib... Kahju et Itaalias veel selliseid asju seeditakse ja Veniv-Lits Bongile nüüd mingi superpalluri kroon pähe lükatakse. Moggi võiks teema üles võtta!
                    Ajuvaba jutt
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Massimiliano Allegri is amongst the five coaches shortlisted by France Football for their Golden Ball award of the year! The other nominees are: Pep Guardiola, Josè Mourinho, Roberto Mancini and Fabio Capello! Good luck Coach!

                      Kommentaar


                        Tra, kes selle nimekirja välja mõtles.

                        Capello? Mancini? Isegi Mou pole Balon d'Ori väärilist korda saatnud see hooaeg.

                        Villas-Boas, Ferguson ja Klopp.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Mourinhost saan veel aru, kuna murdis Hispaania karikafinaalis Barca maha aga Capello ja Mancini listi kuulumine on küll müstiline.

                          Kommentaar


                            Capello viis puuujalad EM-ile, suutes edestada Sveitsi ja Montenegrot.

                            Kommentaar


                              Kui selle taustsüsteemiga hinnata, siis Rüütli peaks seal enne Capellot olema

                              Kommentaar


                                Rüütli pole meid veel EM-ile viinud. Muidu võiks juba auhinna välja anda jah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X