320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    täna 21.45 ootab Merkel Marassil. pealikud räägivad:


    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Mis krdi esinemisse. Kui hakkavad Milani teemas mingid segased siin Totti teemal halama, siis ei puutu see ju asjasse, sest sellel vennal ei ole ja ei saa kunagi mingit asja olema Milaniga!
      Jah, ei pannudki sinu postitust tähele, sest see uppus pasa sisse ära.
      Ära pikka viha pea. Kui tahad, liigutan selle postituse sinu poolt soovitud teemasse.
      Allpool minu Milani foorumist Totti foorumi transporditud post , ehk siis mida helvetit teeb see seal, kui ma pm ei maini isegi F tähte oma lauses ?



      I quote myself : UUuuiuiuiuiui Di Canio????? Huumoriklassika ! Tõeline tipp. Ühes postituses toda natsikoomikut ja Del pierot ja SuperPippot mainida on ajuhälve kõrgem, ehk avastamata pilotaaz !!! Sind ei päästa ka kiiritusravi enam , kotkapoisu.

      Pippo ja Del Piero hooramist oma koduklubides on tülgastav vaadata. Kui lühike võib olla mälu, kui lühike võib olla respekt....
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        if you aint good enough, then you are out. Kedagi ei pea mängitama, kuna ta oli kunagi hea.
        Kes õigel ajal ei lõpeta selle lõpp ongi üks paras lõputa vindumine.

        Kas ma olen millestki ilma jäänud ehk mis teemal siin põrkamine käib?

        Kommentaar


          Ei mõista seda kriitikat,pigem võiks öelda,et Milan liialt austab oma legende ja ei suuda nendest õigel ajal lahti öelda.
          Vaadates selliseid titaane nagu Real jt siis on see kriitika ikka väga kohatu.
          Inzaghi on juba mingi 38,Seedorf 36 või rohkem ja ikka platsil,Maldini ja Costacurta olid kuni 40 rivis vist.
          Võiks ju anda võimaluse aga tulevikule peab ka mõtlema,vana rasva pealt kaua ei ela!
          Milanista

          Kommentaar


            Keegi rääkis siin noortele võimaluse andmisest ja tulevikust jne jne. Kes see terve mõistusega jalgpalligeenius paneks Inzaghi asemel Robinho platsile? Või olen ma millestki väga tähtsast ilma jäänud ja tegelikult Robinho tase on ....ei Inzaghi tase on nii sitt juba, et isegi Robinho on parem platsile tõugata??? Päris kohutav jutt. loodan et vaesed Pippo silmad seda ei näe...101% täielik disrespect tõelise jalgpalluri suunas!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Milan (4-3-1-2): Amelia; Abate, Yepes, T. Silva, Antonini; Aquilani, Ambrosini, Nocerino; Boateng; Robinho, Ibrahimovic.

              Kommentaar


                Gaasi, gaasi, pisargaasi.

                Kommentaar


                  Paluks kahte gifi rubriigist nagu kaks tilka vett. Robinho vs Fiorentina ja Robinho vs Genoa

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Paluks kahte gifi rubriigist nagu kaks tilka vett. Robinho vs Fiorentina ja Robinho vs Genoa
                    vs Barcelona ei mõtle?

                    Liiga liidrid, libud!
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Kaladze on endiselt lojaalne... ja Malesani on täislammas, et Merkel ei olnud algkoosseisus, aga muidu lahe mäng oli

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        vs Barcelona ei mõtle?
                        Võibolla tõesti. MIngist ülevaatest jäi silma.

                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Liiga liidrid, libud!
                        Jah, ja kui ma homme ärkan, siis pole Milan mitte ainult valitsev meister, vaid ka liiga liider, ja sama seis pühapäeval ärgates.
                        Mis puutub esmaspäeva, siis see on nagunii gay päev ja siis ei koti tabeliseis kedagi.

                        Järjekordne resultatiivsus ning taga null teeb rõõmu. Aga üldine mängupilt oli mu meelest kuidagi puine. Genoa oli kaitses ka suht ok ja kompaktne, v.a. Kaladze

                        Kommentaar


                          eeldatavasi miss of the season on juba selgunud?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            eeldatavasi miss of the season on juba selgunud?

                            Oot, kes? Seal olid mehed ju ainult...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              eeldatavasi miss of the season on juba selgunud?
                              vaevalt. Robinho peaks ka ülejäänud hooaja kaasa tegema.

                              mängupilt oli puine, sest väljak oli nii pask. vastast suruti igas nurgas ja ülekaal oli veenev. seda võis lugeda nii Genoa meeste vigadest(ma ei oea siinkohal silmas statistikat) kui ka Preziozi, Malesani ning Veloso näost pärast mängu. loomulikult ka Robinho ja Nocerino löömata jätmistest.

                              multimeediat ka, sest me oleme ju ikkagi foorumi multimeedia bossthread.


                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                Tanel nii ei arva

                                Kommentaar

                                Working...
                                X