320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AC Milan\'

    nauding
    save target as...ma ise ei hoomanudki highlight-sides kaka palliskõksu tglt oli see ju ilus olukord(kannasöödud ja puha)
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AC Milan\'

      viimases 2 liigamängus kokku siis 8 väravat. millest 6 on löönud keskvälja mehed. ja ehki ma kartsin, et võib olla gila ei ole milanis nii täkk ega löö palju väravaid, on mul rõõm, et ma eksisin

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AC Milan\'

        vihkan ise ilgelt neid kuulujutte aga see tegi korraks südame soojaks...

        Vieri out - Crespo in

        Thursday 10 November, 2005

        Milan’s Christian Vieri could be on his way to Spain and replaced at the San Siro by Hernan Crespo.

        According to Spanish daily Diario Sport, Vieri is being touted to numerous clubs in La Liga, with Espanyol the favourite among them to capture the services of the striker.

        Vieri has not had the best of starts to the season at his new club and has scored just once for the Rossoneri.

        A further source of displeasure for the 32-year-old is that he is not first choice under Carlo Ancelotti and is growing frustrated at watching on from the sidelines - and sometimes even the stands.

        At this stage in his career and with a last chance to appear in the World Cup fast approaching, the Italy international is eager to play regular football.

        He is therefore said to be in favour of a move to Spain, where he enjoyed a successful year with Atletico Madrid, scoring 24 goals in as many matches during the 1997-98 season.

        Should Bobo leave for the Barcelona-based club, Milan would be keen on welcoming back Crespo from Chelsea.

        The Argentina striker, who was hugely reluctant to end his loan spell at Milan and return to London this summer, has hardly played for the Blues this term and allegedly had a huge falling-out with Jose Mourinho recently.

        Although he has denied any rift with his Coach, it seems clear that Crespo would relish a return to Milan, where he enjoyed a successful spell last year.

        \"You must not believe I\'m going to leave in January,\" the former Lazio and Parma man said.

        \"I am very happy here. The group of players is great and the manager is great. And when you play in a great team it is normal that you do not always have a place.

        \"Of course I am frustrated. I know that I am at Chelsea, if I want to play for a small team then I will always get 90 minutes. But when you play at a big team like Chelsea you need to be patient. The season is still early.\"

        His wife and family still live in Italy.

        channel4.com


        ebatõenäoline minu arvates siiski.
        ja deviliga ei viici vaielda-ootan aega millal saan inimestele öelda et milan on nii hea team, et nad õpetasid isegi vieri mängima.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AC Milan\'

          vorm võib langeda aga oskused ei kao.
          mis teha jasperile meeldib pippo, mulle vieri.
          yks mees kukub igapisi asja peale, teine seisab pysti ka kolm meest seljas elamas.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AC Milan\'

            Algselt postitas Devil


            vorm võib langeda aga oskused ei kao.
            mis teha jasperile meeldib pippo, mulle vieri.
            yks mees kukub igapisi asja peale, teine seisab pysti ka kolm meest seljas elamas.
            true. enda kaitseks niipalju, et pippo on ennast milanis tõestanud, kuid vieri VEEL mitte.
            tglt ei olegi väga raske vieril ennast mulle tõestada-kübaratrikk interi vastu ja automaatselt legend

            edit: btw ma siiski ei leidnud neid euroderby hindu-tead kust leida?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AC Milan\'

              Algselt postitas Devil


              vorm võib langeda aga oskused ei kao.
              mis teha jasperile meeldib pippo, mulle vieri.
              yks mees kukub igapisi asja peale, teine seisab pysti ka kolm meest seljas elamas.
              Mis kasu on püstiseismisest, kui mitte midagi sul sealt välja ei tule. Ning oskused saavad kaduda ning näiteid on küll ja küll kui vähegi mõelda. Ning Vieri on üks neist. Vormilangus ei kesta 2 aastat.
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AC Milan\'

                Algselt postitas Tanel


                Algselt postitas Devil


                vorm võib langeda aga oskused ei kao.
                mis teha jasperile meeldib pippo, mulle vieri.
                yks mees kukub igapisi asja peale, teine seisab pysti ka kolm meest seljas elamas.
                Mis kasu on püstiseismisest, kui mitte midagi sul sealt välja ei tule. Ning oskused saavad kaduda ning näiteid on küll ja küll kui vähegi mõelda. Ning Vieri on üks neist. Vormilangus ei kesta 2 aastat.
                mis sul yldse sellest? ole õnnelik-nüüd on ta meil.
                btw: eelmine aasta sa kyll ei nõustunud minuga, et vieri mängida ei oska!
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AC Milan\'

                  ära kiunu, sinu fleim ei loe.

                  oskused ei kao vaid vorm võib langeda, niimoodi on öelnud sinust targemad inimesed.

                  mina hetkel nõustun nendega, seda endagi peal katsetatud, kena näide on ka ronalts ise.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AC Milan\'

                    Algselt postitas Jasper


                    Algselt postitas Tanel


                    Algselt postitas Devil


                    vorm võib langeda aga oskused ei kao.
                    mis teha jasperile meeldib pippo, mulle vieri.
                    yks mees kukub igapisi asja peale, teine seisab pysti ka kolm meest seljas elamas.
                    Mis kasu on püstiseismisest, kui mitte midagi sul sealt välja ei tule. Ning oskused saavad kaduda ning näiteid on küll ja küll kui vähegi mõelda. Ning Vieri on üks neist. Vormilangus ei kesta 2 aastat.
                    mis sul yldse sellest? ole õnnelik-nüüd on ta meil.
                    Ma vaatangi õnnelikult kuidas ta võimalusi raiskab. Sellest teemast räägin ma sellepärast, et tekkis suvel mingi suurem vaidlus, kus mina arvasin, et teebki seda, mis ta praegu teinud on ning Devil vastupidist. Vms oli igatahes.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AC Milan\'

                      tööd on teinud kõvasti, kahjuks vaid yhe koti löönud.
                      tanel on kibestunud, kuna tema arvates jube heas hoos olema peav inter jälle kärbub.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AC Milan\'

                        modedele: soovin endale bänni, kui veel vieri koha pealt sõna võtan enne kui ta on väravaid löönud-lihtsalt sellepärast, et äkki aitab hoiduda lollidest vaidlustest.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AC Milan\'

                          Algselt postitas Devil


                          tööd on teinud kõvasti, kahjuks vaid yhe koti löönud.
                          tanel on kibestunud, kuna tema arvates jube heas hoos olema peav inter jälle kärbub.
                          Sama jutu olen ma terve hooaja rääkinud.

                          Täpsustan ennast: Vaidlus oli pigem Silveriga minul. Aga põhijutt käis selle ümber, et kuidas on ta väljavaated MMile ning ausalt öeldes seni on ta teistelt muidugi teenitud kohad ära röövinud ning ausalt öeldes ei näe ma põhjust, miks ta sai koondisesse üldse kuigi polnud ühtegi väravatki löönud Milani eest. Nii Septembris, kui ka Oktoobri mängudes. See, et ta Moldova (oli vist) vastu selle värava lõi, mis meid MMile viis mingit suurt imet polnud. Del Piero tõi selle kandikul ette ning isegi tema \"vormis\" oleks pidanud selle sisselööma ning seda ta tegi.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AC Milan\'

                            no faking kandikut seal polnud.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AC Milan\'

                              Algselt postitas Tanel
                              Sama jutu olen ma terve hooaja rääkinud.

                              Täpsustan ennast: Vaidlus oli pigem Silveriga minul. Aga põhijutt käis selle ümber, et kuidas on ta väljavaated MMile ning ausalt öeldes seni on ta teistelt muidugi teenitud kohad ära röövinud ning ausalt öeldes ei näe ma põhjust, miks ta sai koondisesse üldse kuigi polnud ühtegi väravatki löönud Milani eest. Nii Septembris, kui ka Oktoobri mängudes. See, et ta Moldova (oli vist) vastu selle värava lõi, mis meid MMile viis mingit suurt imet polnud. Del Piero tõi selle kandikul ette ning isegi tema \"vormis\" oleks pidanud selle sisselööma ning seda ta tegi.
                              Vieri sai nimetatud väravalöömisel palli ebamugavalt tahapoole, kuigi tema oli värava poole liikumas, polnd see midagi nii lihtne et puude ja pall võrgus!

                              Ja ka Interis oli mees vahepeal väravateta pikka aega, siis aga sattus hoogu ja kukkus lammutama Pole vaja teda veel maha kanda! Mees on kunn ja küllap varsti näitab ka seda mis ta väärt on
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AC Milan\'

                                Algselt postitas zaz


                                Algselt postitas Tanel
                                Sama jutu olen ma terve hooaja rääkinud.

                                Täpsustan ennast: Vaidlus oli pigem Silveriga minul. Aga põhijutt käis selle ümber, et kuidas on ta väljavaated MMile ning ausalt öeldes seni on ta teistelt muidugi teenitud kohad ära röövinud ning ausalt öeldes ei näe ma põhjust, miks ta sai koondisesse üldse kuigi polnud ühtegi väravatki löönud Milani eest. Nii Septembris, kui ka Oktoobri mängudes. See, et ta Moldova (oli vist) vastu selle värava lõi, mis meid MMile viis mingit suurt imet polnud. Del Piero tõi selle kandikul ette ning isegi tema \"vormis\" oleks pidanud selle sisselööma ning seda ta tegi.
                                Vieri sai nimetatud väravalöömisel palli ebamugavalt tahapoole, kuigi tema oli värava poole liikumas, polnd see midagi nii lihtne et puude ja pall võrgus!

                                Ja ka Interis oli mees vahepeal väravateta pikka aega, siis aga sattus hoogu ja kukkus lammutama Pole vaja teda veel maha kanda! Mees on kunn ja küllap varsti näitab ka seda mis ta väärt on
                                Lammustas ta tõesti. Kuid seda vaid jaanuaris ja veebruari alguses. Derbyks oli nagu naksti kadunud.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X