320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    See et Maldinit juba nii otseselt mõnitatakse paneb isegi kõige suurema Dima Bilani põlastaja kukalt sügama. Kas ei oleks aeg Bilani logole alla kirjutada NO RESPECT vms? F*CK LOYALITY, WE GOT MONEEYYYY!! ? Või mida nagu seal üldse korraldatakse? Ma saan aru et foorumi Bilani fännide jaoks on see valus teema ja väga sõna ei võeta, aga sellega te teete ainult omal ju marki täis. See ei ole ausalt mingi trollpost, vaid tõsine mure teie klubi tegevuse üle ja tahaks ka teie reaktsioone näha ja kuulda, mitte ainult neid lollakaid .giffe vaadata kuidas keegi shampust pritsib. Kuidas te saate Maldinit niimoodi alandada ja mõnitada? Te pole mignid jalgpallifännid vaid kari pederaste! Istuge kapis edasi
    arvan, et antud situtsioon tekkis karmavõlast selle teema tekitamisel ja võtan vastutuse enda õlgadele. ning rakendades pöördvõrdelisust - olen sunnitud nutma kõik need päevad, millelt naeru ootasin. sinu soovitusel kaalun nutmist läbi viia kapis.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      arvan, et antud situtsioon tekkis karmavõlast selle teema tekitamisel ja võtan vastutuse enda õlgadele. ning rakendades pöördvõrdelisust - olen sunnitud nutma kõik need päevad, millelt naeru ootasin. sinu soovitusel kaalun nutmist läbi viia kapis.
      Bravo! Kui seal kapis oled, viitsid vaata äkki on Uuu ka seal kuskil. (ma olen mures juba)
      So self aware so full of shit

      Kommentaar




        Yeeeei,
        vms
        ma ka ei tea
        Yeeeei

        Kommentaar


          Milan: Amelia; Abate-Mexes-Silva-Antonini; Ambrosini-Van Bommel-Nocerino; Emanuelson; Robinho-Ibrahimovic.

          Novara: Ujkani, Morganella, Rinaudo, Centurioni, Gemiti, Radovanovic, Porcari, Pesce, Rigoni, Mascara, Caracciolo.

          Kommentaar


            Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
            Milan: Amelia; Abate-Mexes-Silva-Antonini; Ambrosini-Van Bommel-Nocerino; Emanuelson; Robinho-Ibrahimovic.

            Novara: Ujkani, Morganella, Rinaudo, Centurioni, Gemiti, Radovanovic, Porcari, Pesce, Rigoni, Mascara, Caracciolo.
            võitleb edasi.

            e: üks ilus pilt kah tähistamaks Nereo Rocco 100. sünniaastapäeva:
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Serie A ainuvalitseja:


              tervitused Torinosse:
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Milanil läks aega 57 minutit et avada Serie A vaieldamatult kõige nõrgema klubi , Lazio järel, väravalukku , selle sama Novara, kellega mõned päevad tagasi mängiti 120 minutit Coppa itaaliat, see sama Novara kes pole elusees nii suurt koormust ühe nädala jooksul talunud! Samal ajal kui Serie A vaieldamatul kuningal oli selleks ajaks juba ammu 4 väravat ühe maailmklassi väravavahi, Antonioli, seljataha taotud. AC Dima Bilan sucks ballss, BIG TIME

                Sul läksid Jasper pildid sassi, Serie A AINUVALITSEJA:
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Jälle said vanaemalt bocki raha välja lunitud v?Palun ütle siis millal see "võimas" Roma suutis Novara luku lahti muukida,1 minutil väää?
                  Suhkruhaige

                  Kommentaar


                    "Scudetto in Rome happens every 1000 years." kas Ibral oleks aeg selles satsis kõik vastused lukku lüüa nagu Batistuta omal ajal? mõtlemist jagub.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Väga võimas etteaste täna Roma vastu. Balotelli ja Pirlo tegid selgelt mängu ära, meeletult ilus on nende kombinatsioone vaadata, hea.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas NetisKunn-ElusMunn Vaata postitust
                        Väga võimas etteaste täna Roma vastu. Balotelli ja Pirlo tegid selgelt mängu ära, meeletult ilus on nende kombinatsioone vaadata, hea.
                        uskumatult sitt troll oled.
                        Algselt postitas Iceman
                        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          "Scudetto in Rome happens every 1000 years."
                          mhh sa valetad mulle näkku dude

                          Kommentaar


                            Hoogne mäng, meeldiv vaadata. Shaarawy mängutoomine juba poolajal oli hea otsus.
                            Ilus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              "Scudetto in Rome happens every 1000 years."
                              tsiteerin siin minu poolt palavalt " armastatud " counti : "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Maxi Lopez kotis. Koopamees Tevez PSG-sse? Interisse?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X