320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänast mängu saab näha kah kusagil?

    Kommentaar


      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Sinu vaimukusest hoolimata eelistaks mõnda pubi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Devil Vaata postitust
          Tänast mängu saab näha kah kusagil?
          Igas(Hiiu pubi, Nõmme pubi, Lost Cotinent, Molly Malones, Nimeta) kavas ruulib Tottenham v Stevemage. Aga, siin on näha, et nii Canal + Suomi kui ka Ntv+ näitavad ja see tähendab, et teoreetiliselt peaks vähemasti Hiiul välja mängima, kui ilusasti küsida.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Mina igatahes vaatan täna Hiius Tottenhami mängu.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              Igas(Hiiu pubi, Nõmme pubi, Lost Cotinent, Molly Malones, Nimeta) kavas ruulib Tottenham v Stevemage. Aga, siin on näha, et nii Canal + Suomi kui ka Ntv+ näitavad ja see tähendab, et teoreetiliselt peaks vähemasti Hiiul välja mängima, kui ilusasti küsida.
              Sa ise oled minemas, kui oled helista. Ma lähen suusatama, sealt hea otse tulla.

              Kommentaar


                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                Sa ise oled minemas, kui oled helista. Ma lähen suusatama, sealt hea otse tulla.
                ei tea veel. kui lähen, siis helistan.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHhahahAHAHAHHAHAHAHAHAHH @MUNTARITROLLID
                  -e- tra, selle ajaga kui postitust kirjutasin lõi EMANUELSON värava. HAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHA@MINA
                  -e2- tra, BONERA võiks ka siis juba ära lüüa, oleks täislaks

                  Kommentaar


                    The Rossoneri were 2-up two minutes later as Urby Emanuelson – who had also not previously scored this season – drilled home a 25-yard daisycutter.

                    Robinho kah nüüd löönud ühe .

                    Kommentaar


                      Jälle kolm väravat
                      Mesbah jätab rahulikult Zabrotta pingile. Bonera väravat ei löönud, aga "söötis" vastasele, kes ära lõi, Emanuelsoin on kaks korralikku mängu järjest teinud pärast seda kui hakkasid jutud käima, et suvel ära saadetakse, Zlatani madalhooaeg on Robi vormikõvera alguseks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust

                        missealsikka:


                        Muntari has chosen the No 14 shirt, reportedly in honour of former Diavolo man George Weah.


                        “Am I in the best team in Italy? No, I’m in the best team in the world.”



                        Urbyt purjetas täna päris korralikult ja teda töödeldi ka nagu Maradonat. Nummar pomm oli tõesti see 2-0 värav. MOTM muarvates. Muntari tegi aga mitu kooki, samas selle väravaga on ta juba plusspoolel. Robil jälle koll kirjas ja loodetavasti enesekindlus kasvab. Zambrotta õnnitlemine väravatähistamisena oli sümpaatne lüke.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Meeleolu

                          Kommentaar


                            kuidas see nüüd läkski - LIIGA liidrid, ÜKS mäng rohkem peetud, LIIGAS esikohal löödud väravate poolest, VORM on hea.

                            aga üldiselt oli selline 50-50 mäng (väga hea esimene ning küllaltki nigel teine poolaeg). 3p võõrsilt, peab meeldima.

                            Kommentaar


                              Mulle ei meeldi selleaastane vorm. Kuidagi liiga retrogay. Loodsin, et harjun ära, aga enne saab hooaeg läbi. See kolmas vorm, must, see on seks.
                              17 kodanikul värav kirjas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas d-fox Vaata postitust
                                aga üldiselt oli selline 50-50 mäng (väga hea esimene ning küllaltki nigel teine poolaeg). 3p võõrsilt, peab meeldima.
                                Niipalju kui ma nägin, siis oli ikka täitsa soliidne mäng, tore näha kohe, et suht sellise B-koosseisuga suudetakse vastased üle rullida, eriti
                                nende kodus. Pink on pikk ja suudetakse ka vigastuskriisi ja tiheda mängugraafiku ajal lippu kõrgel hoida, juventus kuses täis end sellises seisus eelmine hooaeg.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X