320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Positiivset mängust?
    Noh Abiati oli päris ok, ja Mexes oli ka päris hea ja Aqua oli ka selle vähese ajaga hea. Lootus, et keskväli tervenema hakkab püsib õhus ning varsti on ka mingeid vahetusi võimalik teha.
    Esimene poolaeg oli korralik katastroof, teisel poolajal võeti munad pihku ning joosti ning loodi ka midagi.Samas saadi ka kaitse pidama ning peale selle Abiati imeduubli rohkem väga Arsenalil võimalust polnud.
    Nagu ütles Mexes :"nothing to be proud of".
    Nädalavahetusel paluks stressivabamalt.

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Võib ju ka öelda, et ka Nocerino "päästis" teid halvimast
      Väravast paari meetri kauguselt väravavahi jalgadesse lüüa on ikka meistriklass
      Ilmselt see on see koht kus nüüd tuleb välja see odavalt saadud mängijate "kvaliteet" 500 000 eurtsi siis.
      Kui van Perse oleks sissekobistanud, siis oleks Nocerino koll olnud elulise tähtsusega.

      Mexes reetur sai ka oma palga, jäänuks Romasse oleks mees vähemalt au sees olnud.
      sigpic

      Kommentaar


        See odav kvaliteet on löönud 8 väravat. Seda on üks rohkem kui Grande Osvaldol Ja sama palju kui Rooma kõige resultatiivsemal dudel Borinil. Selle vahega, et Nocerino on POOLKAITSJA, ja ostetud 500 000 euroga, mitte mõne milli (Borini), ega ka kaugeltki mitte mõneteistkümne (Osvaldo)

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          See odav kvaliteet on löönud 8 väravat. Seda on üks rohkem kui Grande Osvaldol Ja sama palju kui Rooma kõige resultatiivsemal dudel Borinil. Selle vahega, et Nocerino on POOLKAITSJA, ja ostetud 500 000 euroga, mitte mõne milli (Borini), ega ka kaugeltki mitte mõneteistkümne (Osvaldo)
          Ma tean seda fakti!
          Kahtlemata hea mees, selle papi eest, ma ei tahtnudki seda öelda.

          Tahtsin väljatuua lihtsalt hetkeolukorda, situatsiooni (koogitükikest, koogisektorikest) mängust, pikkusega 93 minutit ja ehk ka mõni sekund peale.

          Minu eesmärk ei olndu siin mingit tüli, kisa ega hõimurahvaste veristamist ohverdamislaual läbiviia.

          Ma tahtsin oma enese uskumuse läbi valada tina padrun supilusikalt jääkülma vette, ohates ja ahjusooja käega võtta 10 liitrisest ämbrist õnne kuju moondunud moodustise,mida nähes tahan fikseeria ütluse komplikul ja tasatulesel moel:

          Nocerino "kvaliteet" lööb jõudehetkel välja nagu vana Rummu aleviku hüttmaja , millel pole ei esikut, ega keldrit, on vaid suur ruum ühes harukarbi ja alajaamaga, mida ei julge torkima minna isegi sissi äärmusrühmitusse kuuluv eesti energia elektritehnik, NB! ja " kes ei kanna rohelist eesti energia t -särki".

          Õhesõnaga bull shit ja hõiisa prillid , võtan oma lugemisvillid ja imen pöialt , köhatan ja ütlen, mees kes on väärt Jakobsoni ,lisandina 3 nulliga 0....0...0 siis see mees ei saa olla mees, kes ei suuda lüüa palli väravasse adin twaaa meetri pealt, nahuiiiii ta lööb selle Arseanaali sponsorlepinguga seotud putsa vastu ja juhuslikult on selle kinga kandjaks Arsenaaluse väravavaht.

          See on see ekistents, mis ma tahtsin siia manada ja väikese juurikana istutada ja mulda pühitseda, öeldes mehed Nocerino on küll kuld, kuid jõudehetkel muld, see on staatus millega tuleb leppida mehel, kelle väärtus on JAKOBSON 3 nulliga....0....0...0!!!

          Ja sellest staatusest välja tulla on põrgulikult raske, sama raske kui HIIU PUBIST välja tulla mehel, kes on ärasöönud küüslaugu leivad, millel on olnud peal topeltjuust ja palju õnne mehele, kes ei tellinud selle kõrvale õlut ja homme on sitt kinni ja palju õnne ja istud peldikus nagu UUU ja snepper lukk on kinnikülmunud ja istud seal palju õnneeee!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Olete pääsenud edasi veerandfinaali!
          sigpic

          Kommentaar


            @Totti

            Kommentaar


              kaptenid:
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Väga armas on siin lugeda AS Roma fännidelt sellest, kuidas euroopas ennast täis lasti. Kuidas teil omal läks muidu?? Itaalia vapi kandmisest ma ei hakka üldse rääkimagi... Aga jah, väga lahe mäng oli ja respect Arsenalile, et sellise lahingu suutsid anda... Abbiati oli teil ilmselt MOTM ja tublid, et teisel poolajal ennast kokku võtsite ja edasi saite. Samas Barca või Real oleks järgmises ringis vist ikkagi liiast. Edu igatahes järgmises ringis!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                  Mexes reetur sai ka oma palga, jäänuks Romasse oleks mees vähemalt au sees olnud.
                  Haha Romas ja au sees, ma naersin 10 minutit ja siis tuli mõte, et vaadata kui kaugele Roma euroopaliigas see aasta jõudis MA EI TEAGI KAS NUTTA VÕI NAERDA ja tema räägib siin mingist au sees olemises Roomas. Peale seda vaatasin tabeli seisu ja õnneks ei ole teil järgmine aasta euroopasse asja muidu oleks jälle mingi Plzeni Viktoria vastas ja saaksite lihtsalt üle seal.Ilge jobu oled ikka....
                  JUST DO IT.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                    Mexes reetur sai ka oma palga, jäänuks Romasse oleks mees vähemalt au sees olnud.
                    See osa jäi märkamata eile. Mexes oli eile kaitses ainus, kes paska maha ei pannud ning oli ka muidu kindel.
                    Selle mu "eino need ikka nelja sisse ei lase" kaitse pani ikka ulmemäsasi eile maha. Poolkaitse mäsad olid muidugi üldse mingist wtf amatööride klassist.

                    Kommentaar


                      Jah, Milan tegi mängu huvitavaks
                      Oleks esimese poolaja järel 0-0 olnud, siis oleks ma magama kobinud, aga kui VSB kommentaatorite rõõmuhõisete saatel seisuga 3-0 vaheajale mindi, siis tekkis juba põhimõtteline soov vaadata, kas tullakse rongi alt välja
                      Minu õnneks ja nende ajuvabade kommentaatorite kahjuks see õnnestus
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        No ma üldse imestan kuidas see klubi üldse nii kaugele on saanud aga täna õnneks saavad nad euroopast puhkusele.Itaalia klubijalgpall on jätkuvalt jalgpallisurm!
                        Kes on surm? Inglismaa klubijalgpall? JAH!

                        Kommentaar


                          Kas su ema pole sulle õpetanud, et erivajadustega inimeste üle ei tohi nalja teha?

                          Kommentaar


                            Pooletoobistele netikommentaatoritele - Kas mäletate kui haledalt Arsenali Milanos loputati?

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Jah, Milan tegi mängu huvitavaks
                                Oleks esimese poolaja järel 0-0 olnud, siis oleks ma magama kobinud, aga kui VSB kommentaatorite rõõmuhõisete saatel seisuga 3-0 vaheajale mindi, siis tekkis juba põhimõtteline soov vaadata, kas tullakse rongi alt välja
                                Minu õnneks ja nende ajuvabade kommentaatorite kahjuks see õnnestus
                                Siinsed Moderaatorid elavad ikka põrgulikult hästi, sellist luksust ei saa just iga mees endale lubada, et VSB tungib otse telerisse sama ahnelt, nagu pudel õlut parandamatu tugitooli sportlase kõtusse.

                                Nüüd saan aru, miks õpetajad protestivad.

                                Mina pean ka uuel hooajal leppima TV3-e F1 ülekannetega, mis algavad 10 tunnise hilinemisega ja ka siis jäetakse pooled asjad näitamata, või siis peale reklaami unustatakse ära, et ülekanne juba käis ja pannakse video otsast peale käima.


                                Mexesest niipalju , et jäägu see tema südametunnistusele, aga 3 on tõsiasi, tundub, et mees on Roma päevade vormis.

                                Mina pidasin silmas pigem seda, et kas mees on nüüd uhke, et Kjaer on tema mantlipärija,tema on see, kes hakkab selliste asjade eest vastust andma.

                                Sellesmõttes, et ma olen heitnud juba ammu peast mõtted ja lootused, ma ei hellita enam ennast mõttega, et üks päev siiski tuleb asi kuskilt välja, mis oli DIILI taga, Mexes 0 euroga Milani, ehk siis me ei saanud isegi mitte burxi raha, lisaks ostsime 10 milliga Borrineelu. Vägev kombo!

                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X