320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ilma Patota mängite ju paremini.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      MIs moodi?

      Kommentaar


        Cassano homseks üles antud.

        Kommentaar


          iz naiss

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Cassano homseks üles antud.
            Kas Cassano on sinu arvates piisavalt terve, et riskida uuesti tõsise terviserikkega. Tahan sinu arvamust mitte valgetes kitlites spetsialistide oma! AITÄH?!

            Meditsiini personali ma ei usaldaks enam, Pato on jälle laatsas ja kui terve see Aquagi on, täielik raiskamine käib, mängitakse inimeste tervisega vene ruletti, samas eks aina kolossaalsemad palganumbrid võimaldavad sellist paindlikkust, et mängija pidagu lõuad ja mängigu ja kui vaja siis ka laulgu ja tantsigu moonwalki.

            Ausalt kas sea põrna pealt vaadatakse seda, kas mees on terve või mitte, saan aru, et itaalias on pastatooted ja sealiha ilmselt väga ei tunta, seega ka kogemused puuduvad, seega siis võtku ühendust eestlastega, siin küll spordiarste Mardna ja selliste spetside näol.

            Mõistust mehed , palun kulbiga mõistust!
            sigpic

            Kommentaar


              Ei, ma ei taha teda homme väljakul näha. Seis ründajatega on ok ega näe vajadust teda jooksutada. Küll aga vahetatakse ta võimaluse korral ( kui mänguseis seda lubab) 93 mintil sisse, et.teha mingi zhest või midagi. Kas oli piisav vastus?

              Kommentaar


                yes


                Zlatani intekas.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Ei, ma ei taha teda homme väljakul näha. Seis ründajatega on ok ega näe vajadust teda jooksutada. Küll aga vahetatakse ta võimaluse korral ( kui mänguseis seda lubab) 93 mintil sisse, et.teha mingi zhest või midagi. Kas oli piisav vastus?
                  Ma lootsin siiski vähemalt ühe A4 pikkust põhjendust, mis oleks liigendatud sissejuhatuse, teemaarenduste, lõppsõna ja tsitaatidega.Aga olen rahul ja isegi üllatunud , sest omamoodi püant on su postituses olemas.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Valus pask. Milanifännidel endal pole piinlik selliste pennalde abil liiga võita?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Valus pask. Milanifännidel endal pole piinlik selliste pennalde abil liiga võita?
                      Mõtlesin ise seda sama. Jälle üks lambist-berlu-rahakotist välja imetud pennal ja fiore peab leppima järjekordse ülekohtuga...
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar




                        klassika

                        Kommentaar


                          peab Jumalat (Berlu) tänama et punast kaarti ei saanud. Sellise jõhkrutsemise eest igaltahel aastane mängukeeld!
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            rääkides kergetest penaltitest. jeaaah!

                            Kommentaar


                              hahahahahahahahahahahahahahha Amuuuri laks! s*ttuge pihku Diimad!
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                grande Amauriii !!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X