320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
    Käivad jutud,et Balotelli tegi täna viimase treeningu City eest ja tuleb Milanosse. Siin läbib medicali. Kas Inter siis andis rohelise tule ja City? City sai oma 25 milli kätte? Milan pakkus ju vaid 23?
    Materazzi: "Balotelli used to turn up at Inter's training ground wearing Milan socks."

    Lugemist

    Kommentaar


      Balotelli sokidest ma tean! Interi-City lepingus oli mingi klausel ju?
      Balotelli on homses City koosseisus QPR vastu...
      Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
      I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
        Käivad jutud,et Balotelli tegi täna viimase treeningu City eest ja tuleb Milanosse. Siin läbib medicali. Kas Inter siis andis rohelise tule ja City? City sai oma 25 milli kätte? Milan pakkus ju vaid 23?
        Ega see Maximast speiku ostmine pole, et täpse raha pead letti laduma.

        Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
        Balotelli sokidest ma tean! Interi-City lepingus oli mingi klausel ju?
        See klausel tundub minu jaoks täiesti pointless. Inter ei taha teda sama raha eest ja Balo pole nõus Interisse tagasi minema.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Ega see Maximast speiku ostmine pole, et täpse raha pead letti laduma.



          See klausel tundub minu jaoks täiesti pointless. Inter ei taha teda sama raha eest ja Balo pole nõus Interisse tagasi minema.
          Klauslist- mingi aeg väideti, et Balo pole seda lepingut allkirjastanud vms. Ning jah, Inter vaevalt tahab osta "jo ma ei tule mängule, vaatan telekast oma lemparklubi Milani mängu parem" riskitegurit.

          Pakkumise-nõudmise vahe 2 milli. Kuulujutud....
          -e- 1 mill. Kuulujutud...

          Kommentaar


            Mis värk Bojaniga oli? Võib eeldada, et meeskonda teda ei jääta*, aga kuhu ta tagasi läheb? Roma? Barca? Enam vähem kõige keerulisem diil läbi ajaloo.

            *välja ei osteta. Palju see summa üldse oli?

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Mis värk Bojaniga oli? Võib eeldada, et meeskonda teda ei jääta*, aga kuhu ta tagasi läheb? Roma? Barca? Enam vähem kõige keerulisem diil läbi ajaloo.

              *välja ei osteta. Palju see summa üldse oli?
              Barcal kohustus ta väljaosta kui just keegi tema suur fännist austaja meie uueks juhendajaks ei saa, kes nõuab meie juhtkonnalt, et ta 30+ milli eest väljaostetakse, need maksed olid ka vist siis kuidagi aastate lõikes.

              Aga põhimõtteliselt võid mu texti lugeda ka nii: (läheb Barcasse tagasi), õnneks selline kohustus Barcal, võimalik, et makstakse meile veel pealegi väike nutsakas, et me seda Haista Gängi last, kes meile korviga uksetaha jäeti (Bojunn) üleskasvatasime, ehk siis nö ülalpidamise kulud pampersid, mehud ,juuksur,pepupuuder jne...
              sigpic

              Kommentaar


                Lehmakauplemine

                Kommentaar


                  Võib vist joone alla tõmmata sellele saagale.
                  Parma teemasse veel ei torma-toetame klubi, mitte mängijaid ja muud kulunud väljendid. Aga väravat tähistama ei hakka.
                  Minu arvates oleks võinud selle raha investeerida kas ründavasse poolkaitsjasse või ebakindla kaitse lappimisse. Aga alati saab välja tuua klausli-meil on nüüd rünnak 10 aastaks olemas. Jah, juhul kui "mädand õun" ükshetk kätte ei võta ning munni mängima ei hakka. Mida see psüühikahäire kindlasti teeb. Aga eks kuldlips teab paremini.
                  Eriti loll on nüüd mu meelest see, et Milanil on 6 ründajat. kas ikka tasus Brasiilias 2 miljonipärast lips lõhki ajada ning Robi alles jätta. Aasta algus, ning tegelikult terve hooaeg on näidanud, et asja temast väljakul väga nagu ei ole. Müünud siis maha juba. Või tuli see Balodiil ka juhtkonnale endale natukene liiga ootamatult. Seda ei tea.
                  Kokkuvõtteks, kinnitus tuleb ilmselt täna ning eks näha ole, kuidas sulandub ning ennast üleval pidama hakkab. Derby saaks iseenesest uue tähenduse jälle juurde.
                  Igatahes Jasperile õnnesoovid. Ootamine tasus end ära.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Eriti loll on nüüd mu meelest see, et Milanil on 6 ründajat. kas ikka tasus Brasiilias 2 miljonipärast lips lõhki ajada ning Robi alles jätta. Aasta algus, ning tegelikult terve hooaeg on näidanud, et asja temast väljakul väga nagu ei ole. Müünud siis maha juba. Või tuli see Balodiil ka juhtkonnale endale natukene liiga ootamatult. Seda ei tea.
                    loomulikult mitte, aga aega on + Balo oli tol hetkel selle üleminekusumma võrra kallim.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Paarkümmend minutit tagasi.

                      Milan are paying €20m + €3m in bonuses for Balotelli. Right now MillanTV is broadcasting all Balotelli's goals at Man City.

                      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                      Kommentaar


                        Selline vend liisingusse saada on päris hea diil.
                        Milanista

                        Kommentaar


                          Kõige kogenumast tiimist on saamas kõige talendikam!
                          Milanista

                          Kommentaar


                            Emanuelson Fulhamisse hooaja lõpuni laenule.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                              Paarkümmend minutit tagasi.

                              Milan are paying €20m + €3m in bonuses for Balotelli. Right now MillanTV is broadcasting all Balotelli's goals at Man City.

                              Number 9 ei lähe, kuna Pato on seda numbrit juba hooajal kandnud. Reeglid ei luba kahel nimel sama kombinatsiooni all mängida. AB-45.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Number 9 ei lähe, kuna Pato on seda numbrit juba hooajal kandnud. Reeglid ei luba kahel nimel sama kombinatsiooni all mängida. AB-45.
                                Sain targemaks!
                                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                                Kommentaar

                                Working...
                                X