320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tundus jah selline pigem Juvelik värav, aga ju siis berlu on õppinud parimatelt, aga eniveis,

    count jinx guarantee in full effect! , kõik Milaano fännid võivad oma summad mu kontole kanda
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      eika seletab selle olukorra ilmselt kõige paremini ära-miks ei olnud vilet käega mängu järel. Ma ei viitsinud selles Juve juhtumis süveneda.
      Jup. Kätt, mis tuleb peale rikošetti ei saa lugeda sihilikuks käega mänguks (olenemata, mis asendis käed on) ehk ka UEFA ametiku seisukoha põhjal oli värav pigem aus.

      Ehk Collina Granqvisti olukorrast vs Juve, mis sisuliselt sarnane.
      Reading the criteria for a handling offence, Granqvist kicks the ball on to his hand while stretching. In that position, it cannot be considered deliberate.

      Kommentaar


        Esimesed 70 minutit peaks jalgpalliõpikusse minema - kuidas mängida umbkaitset, Barcal pole ühtegi poolvõimalust ka olnud, lisaks suudab Milan täitsa viisakalt isegi rünnata - parem versioon eelmise aasta chelseast, kui seis püsib lõpuni selline, siis miks mitte ka nou Campil samamoodi teha, chelsea ju suutis, ausaltöeldes positiivne üllatus ja äkki isegi teete kudiagi selle meistrite liiga huvitavaks, ei pea kuskil poolfinaalides vaatama barca vrs umbkaitset ja saab head jalkat näha.

        Igastahes uskumatu jah, nagu ma enne ütlesin siis isegi viik oleks minu jaoks üllatus olnud, õnneks eksisin. väga enesekindel mäng ja Allegri saab ka kiidusõnu, ma usun, et see oli hooaja parim mäng?
        Barca postele ei antud ruumipoissigi ja juba esimese poolaja keskel oli näha Barca meest nägudes frustatsiooni.

        Kommentaar


          umbkaitse viitab anarhiale, mida Milani kaitsetöö täna ei ole.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            ülbe värk

            Kommentaar


              Portsmuthist õpitud trikid poisil selged. GOGOGO MUNTARI

              Kommentaar


                Ghana power!!!
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Tõeline jalgpall võitis! Perseloona homod võivad ennast põlema panna oma tüütu veeretamisega.

                    Kommentaar


                      Ole või FC Barcelona aga kui sul soengut pole, siis väravaid ei löö.
                      PS. Olen kade Jasperi pihta.
                      Algselt postitas Iceman
                      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                      Kommentaar


                        Aplaus, Jasperi üle on muidugi nii fucking kade meel.
                        Suhkruhaige

                        Kommentaar


                          MUNTAAAARIIIII!!!!

                          Tublid poisid, mina rahul.
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Tublit666 Milan
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Oi oi oi, see oli magus. Ainult Constant väristas kuidagi palju

                              Kommentaar


                                Korralik värk Sansal. Barca peksti nurka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X