320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ...vähemalt üritagegi.....
    Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
    I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
      ...vähemalt üritagegi.....
      Mina üritan vaadata, teiste kohta ei oska öelda.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
        ...vähemalt üritagegi.....
        Mis siin nii dramatiseerida. Barca söödab oma puukse ja hoiab palli nagu nad seda kõigi vastu teevad. Vbla saavad paar lööki ka. Milan paneb neile tee kinni, sest ilmselgelt kvaliteet, et võrdväärset ülesehitust teostada, puudub. Ja kontratega on nad imo saanud rohkem arvestatavaid võimalusi, kui vastased. Lisaks mõni olukord, kus sitt sööt on rikkunud võimaluse saata Pazzini üks-ühele.

        Kommentaar


          eika seletab selle olukorra ilmselt kõige paremini ära-miks ei olnud vilet käega mängu järel. Ma ei viitsinud selles Juve juhtumis süveneda.

          Collina sellest.

          Kommentaar


            tundus jah selline pigem Juvelik värav, aga ju siis berlu on õppinud parimatelt, aga eniveis,

            count jinx guarantee in full effect! , kõik Milaano fännid võivad oma summad mu kontole kanda
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              eika seletab selle olukorra ilmselt kõige paremini ära-miks ei olnud vilet käega mängu järel. Ma ei viitsinud selles Juve juhtumis süveneda.
              Jup. Kätt, mis tuleb peale rikošetti ei saa lugeda sihilikuks käega mänguks (olenemata, mis asendis käed on) ehk ka UEFA ametiku seisukoha põhjal oli värav pigem aus.

              Ehk Collina Granqvisti olukorrast vs Juve, mis sisuliselt sarnane.
              Reading the criteria for a handling offence, Granqvist kicks the ball on to his hand while stretching. In that position, it cannot be considered deliberate.

              Kommentaar


                Esimesed 70 minutit peaks jalgpalliõpikusse minema - kuidas mängida umbkaitset, Barcal pole ühtegi poolvõimalust ka olnud, lisaks suudab Milan täitsa viisakalt isegi rünnata - parem versioon eelmise aasta chelseast, kui seis püsib lõpuni selline, siis miks mitte ka nou Campil samamoodi teha, chelsea ju suutis, ausaltöeldes positiivne üllatus ja äkki isegi teete kudiagi selle meistrite liiga huvitavaks, ei pea kuskil poolfinaalides vaatama barca vrs umbkaitset ja saab head jalkat näha.

                Igastahes uskumatu jah, nagu ma enne ütlesin siis isegi viik oleks minu jaoks üllatus olnud, õnneks eksisin. väga enesekindel mäng ja Allegri saab ka kiidusõnu, ma usun, et see oli hooaja parim mäng?
                Barca postele ei antud ruumipoissigi ja juba esimese poolaja keskel oli näha Barca meest nägudes frustatsiooni.

                Kommentaar


                  umbkaitse viitab anarhiale, mida Milani kaitsetöö täna ei ole.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    ülbe värk

                    Kommentaar


                      Portsmuthist õpitud trikid poisil selged. GOGOGO MUNTARI

                      Kommentaar


                        Ghana power!!!
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Tõeline jalgpall võitis! Perseloona homod võivad ennast põlema panna oma tüütu veeretamisega.

                            Kommentaar


                              Ole või FC Barcelona aga kui sul soengut pole, siis väravaid ei löö.
                              PS. Olen kade Jasperi pihta.
                              Algselt postitas Iceman
                              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                              Kommentaar


                                Aplaus, Jasperi üle on muidugi nii fucking kade meel.
                                Suhkruhaige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X