320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kogu austusest foorumi kui demokraatliku organisatsiooni jätkusuutlikkuse kohapealt mõtlesin, et kasutan natuke oma moderaatori õigusi ja toon siiski kulla foorumi pasakastist välja.

    Algselt postitas count Vaata postitust

    FAKTID kretiinidele!

    *fakt 1) Milanil oli võimalus koduliigas kõiki oma põhimehi puhata Genoa vastu ja valmistuda 100% CL kohtumiseks. Seda ei tehtud! Väsitati põhimehi nii palju kui võimalik! Allegri pang #1

    *fakt 2) Milanil oli turvaline 2 väravaline edu. Mängule oleks pidanud vastu minema selge plaaniga seisu hoida ja võimalusel see üks võõrsil värava kirstunael ära vajutada. Taktikaliselt ei tulistatud endale jalga, vaid lõigati jalg otsast ära. Esimese poolaja pallivaldamine oli Milaanil 26-27% - selline asi on lubamatu. Lisage siia veel juurde söötude olematu täpsus. Täiesti kohutav Allegri pang #2 ; #3

    *fakt 3) AC Milan häbistas sellise esitlusega KOGU Itaaliat ja see on andestamatu (lugege ükskõik milliseid spordiuudiseid, mitte kuskil pole jäetud märkimata kui hale on AC Milan ja sellega ka Itaalia jalgpall)

    jne
    sigpic

    Kommentaar


      No ma proovin ikka korra veel. Ehk jõuab lõpuks kohale.
      Genoast- Serie A tabelit olete vaadanud? Konkurents CL kohtadele (kahele, sest Juve on niiehknaa kõigil eest läinud) on äärmiselt tihe. Kui siia lisada aprilli kohtumised vs Fiorentina, Napoli, Juve ja Catania võivad need kolm punkti mai lõpuks väga oluliseks kujuneda.
      Mängust- a) kontrad-Allegri lõi posti või? b) Pallivaldamine, söödutäpsus, seisu hoidmine- individuaalsed eksimused.

      Häbistamisest- edasipääseja otsustati kahe mängu kokkuvõttes seisuga 4-2.

      Rohkem enam ei viitsi sel teemal jaurata. edu.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        No ma proovin ikka korra veel. Ehk jõuab lõpuks kohale.
        Genoast- Serie A tabelit olete vaadanud? Konkurents CL kohtadele (kahele, sest Juve on niiehknaa kõigil eest läinud) on äärmiselt tihe. Kui siia lisada aprilli kohtumised vs Fiorentina, Napoli, Juve ja Catania võivad need kolm punkti mai lõpuks väga oluliseks kujuneda.
        Mängust- a) kontrad-Allegri lõi posti või? b) Pallivaldamine, söödutäpsus, seisu hoidmine- individuaalsed eksimused.

        Häbistamisest- edasipääseja otsustati kahe mängu kokkuvõttes seisuga 4-2.

        Rohkem enam ei viitsi sel teemal jaurata. edu.ee
        Jh aga mis kasu on sellest Cl kohast, kui lähete ka järgmine aasta suhtumisega "veerandfinaal on lagi" , "noortele vaja CL kogemust", milleks sinna üldse siis punnida, parem keskenduda nt jõukohasematele competitionitele "Europa liiga" ja miks mitte " TIM CUP".

        Eelkõige tuleks ikka keskenduda käimasolevatele CL mängudele.

        See namiibialase postilöök ei oleks isegi 4-1 juures midagi muutnud, parimal juhul oleks jalaväristamist vähemaks võtnud Milaanotaridel.
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas count
          See on AS Roma saldo Meitrite Liigas. Kõigile on ära vajutatud. Ja teate mis oli AS Roma eelarve nendel hooaegadel? Mängjate ostmiseks kuskil 1 miljoni euro kandis!!!!
          Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
          Romal oli tõesti eelarve sellel ajal väiksem kui praegu Serie A-s figureerival Pescarall ja sisuliselt on viimased 10 aastat haigutanud rahakotis tühjus, usun, et selle eelarve pealt oleme me niigi hästi esinenud, kuigi ma ei väida, et me poleks paremini saanud.
          07/08
          Transfer revenue: 19.038.800 £
          Transfer expenditures: 46.288.000 £
          -27.249.200 £

          -e-
          Ma saan aru, et Roma siis ikkagi polegi suurklubi ja mul on alati õigus olnud?

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            07/08
            Transfer revenue: 19.038.800 £
            Transfer expenditures: 46.288.000 £
            -27.249.200 £
            Ilmselt toodi sellel perioodil Menez,Riise,Baptista,Cicinho.

            Ja need mehed sobiksid kõik tänasel päeval väga hästi Pescara värvidesse.

            Põhimõtteliselt olid kõik tõsised flopid.

            Manu mäng toimus ennem seda 07/08 ajaarvamist.
            sigpic

            Kommentaar


              Kus sa F.Totti tead, mis suhtumisega järgmine aasta minnakse? Aga selleks, et minna, tuleb lõpetada serie a top kolmes. Ja postilöögi asemel skoorimine, oleks teinud seisuks 1-1 ja edasine on spekuleerimine. Ja mida annab juurde üks ring CL? Miljon? kaks? Kolm? Peenraha võrreldes sellega, mida toodaks järgmine aasta CL asemel EL mängides.

              Kommentaar


                Baptista mängis eile Malaga eest ja oli suht pädev väljakul.

                aga mis selle Messi särgiga siis ikka on?
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Kus sa F.Totti tead, mis suhtumisega järgmine aasta minnakse? Aga selleks, et minna, tuleb lõpetada serie a top kolmes. Ja postilöögi asemel skoorimine, oleks teinud seisuks 1-1 ja edasine on spekuleerimine. Ja mida annab juurde üks ring CL? Miljon? kaks? Kolm? Peenraha võrreldes sellega, mida toodaks järgmine aasta CL asemel EL mängides.
                  Ja jälle, tuleb juurde 1 ring blablabla, tra kui Barcale oleksite ära teinud siis oleks ju kõik võimalik olnud? Või eksin? Ja sulle kui fännile on tähtsam see kui palju Milan raha saab või see et CLis kaugemale jõuaks?
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    See on küll tore, et F.Totti kogu selle läbu jälle tagasi siia Milani teemasse vedas. Well done...

                    Kommentaar


                      Minul fännina on tähtis, et mul ka järgmine hooaeg CL põhjust vaadata oleks. Ma saan aru, et osade AS Roma fännide arvates paneks nende mansa ka see aasta CL kinni kui neil see võimalus oleks, minul on reaalsustaju siiski säilinud ning saan aru, et hetke Milanis seda koossisu/kogemust veel ei ole.

                      -e- Menez müüdi ju PSG-sse 8? mil eest. Normull summa ühe flopi eest.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Ma olen eit
                        Ok. Rohkem ei torgi.
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          lol..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Minul fännina on tähtis, et mul ka järgmine hooaeg CL põhjust vaadata oleks. Ma saan aru, et osade AS Roma fännide arvates paneks nende mansa ka see aasta CL kinni kui neil see võimalus oleks, minul on reaalsustaju siiski säilinud ning saan aru, et hetke Milanis seda koossisu/kogemust veel ei ole.

                            -e- Menez müüdi ju PSG-sse 8? mil eest. Normull summa ühe flopi eest.
                            Vaata, kes Meneze ostis ka üks null ees või taga, keegi kirjutas seal kogemata ühe nulli lisaks, vaevalt seal keegi vaesemaks jäi.Reaalselt poleks keegi euroopast ega mujalt tema eest sellist summat väljakäinud.

                            Järgmise aasta CL-i tõesti ei oska ette ennustada, kuid kui suhtumine on sama, siis on tulemus ka sama.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              07/08
                              Transfer revenue: 19.038.800 £
                              Transfer expenditures: 46.288.000 £
                              -27.249.200 £

                              -e-
                              Ma saan aru, et Roma siis ikkagi polegi suurklubi ja mul on alati õigus olnud?
                              Kui klubist teeb suurklubi puhtalt raha siis küll. Ma ei tea millised on sinu suurklubi raamid ja tunnused, võimalik, et ka "shaakali" tunnused.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                aga mis selle Messi särgiga siis ikka on?
                                sa mõtled kommenteerijate mulli nagu ta oleks keeldunud El Shaarawyga särkide vahetamisest?

                                @OfficialEl92
                                Posto la foto cosí chiarisco la questione della maglia...Grazie Leo... Campione dentro e fuori dal campo..!! https://twitter.com/OfficialEl92/sta...735361/photo/1


                                (GT: "Place the photo so I clarify the question of the link ... Thanks Leo ... Champion on and off the field ..!")
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X