320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mexesi number on jah tõsine LMAO-koht, samuti Essieni oma. Huvitav, et el Shaarawy suht vähe saab.
    Elu on lühike, pidu on pikk.

    Kommentaar


      Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
      Mexesi number on jah tõsine LMAO-koht, samuti Essieni oma. Huvitav, et el Shaarawy suht vähe saab.
      Vähe?? VÄHE?? 1,5 head hooaega noorelt poisilt, ja 2,4 milli on vähe??
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
        Vähe?? VÄHE?? 1,5 head hooaega noorelt poisilt, ja 2,4 milli on vähe??
        No inglased maksavad kohe ju mingi 7-10 miljonit. Nii tundubki see 2,4 vähe. Tema võimetele ka vastav palk.
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          Algselt postitas Ericc Vaata postitust
          No inglased maksavad kohe ju mingi 7-10 miljonit. Nii tundubki see 2,4 vähe. Tema võimetele ka vastav palk.
          Inglased on debiilid, me räägime siin ikka maailma parimast liigast.
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Kui nüüd mõned aastad tagasi keerata, siis Mexes oli Roma kaitse tugitala, kes Blanci ajal kandis mõned mängud ka Prantsusmaa kaptenipaela ning Milanil (Berlusconil) oli raha nagu raba. Paari aastaga võib muutuda palju.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tom K Vaata postitust
              Milanil (Berlusconil) oli raha nagu raba. Paari aastaga võib muutuda palju.
              Berlul on endiselt raha nagu raba.
              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar


                Algselt postitas Tom K Vaata postitust
                Kui nüüd mõned aastad tagasi keerata, siis Mexes oli Roma kaitse tugitala, kes Blanci ajal kandis mõned mängud ka Prantsusmaa kaptenipaela ning Milanil (Berlusconil) oli raha nagu raba. Paari aastaga võib muutuda palju.
                Noh seda muidugi, kui välja võtta see et Roma ajal ei olenud Mexes koondises mitte tihe külastaja.
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Tõenäoliselt alg11

                  MILAN (4-3-1-2): Abbiati; Bonera, Alex, Rami, Antonelli; Montolivo, De Jong, Bonaventure; Honda; Cerci, Destro
                  THEO HERNANDEZ

                  Kommentaar


                    Lol. Bonera tagasi. Ma neelan oma okset praegu, sest ma olen avalikus kohas ning üle laua ropsimine pole sünnis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                      Tõenäoliselt alg11

                      MILAN (4-3-1-2): Abbiati; Bonera, Alex, Rami, Antonelli; Montolivo, De Jong, Bonaventure; Honda; Cerci, Destro



                      Mingit emotsiooni ausalt enam ei ole. Pole vahet, kas mängime kodus või võõrsil. Mängijatel motivatsiooni pole, taktika sitt. Mäng lõppeb ilusa kaotuse või viigiga. Jee jee ForzaMilan!
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Lol. Bonera tagasi. Ma neelan oma okset praegu, sest ma olen avalikus kohas ning üle laua ropsimine pole sünnis.
                        Boner paremkaitses on edasiminek võrreldes Ramiga.

                        Kommentaar


                          Sitt vs pask.

                          Kommentaar


                            Jep, aga kas see mitte ei ole läbivalt üle terve meie kaitseliini? Minuarust on kõik variandid sitt vs pask.

                            Kommentaar


                              Primavera poisid võitsid Pescara noori 7:2.

                              THEO HERNANDEZ

                              Kommentaar


                                Kas mu silmanägemine petab või väravavaht on "veidi" vanem kui teised.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X