320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muntari saab isegi De Jongi kõrval enam-vähem hakkama. Kui aga on Essien - Muntari, siis on väga halvasti.
    THEO HERNANDEZ

    Kommentaar


      Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
      Keda siis Muntari asemele panna? Van ginkel ja saponara liiga toored, essien samasugune puujalg nagu muntari ise.
      Sellepeale oleks pidanud suvel mõtlema. Praegu polegi midagi teha, kui kannatada kuni MOnto tagasi tuleb ja siis loota, et keskväljal on Bnvtra-Jong-Monto. Aga reaalsuses on Mntari-Jong-MOnto.

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Sellepeale oleks pidanud suvel mõtlema. Praegu polegi midagi teha, kui kannatada kuni MOnto tagasi tuleb ja siis loota, et keskväljal on Bnvtra-Jong-Monto. Aga reaalsuses on Mntari-Jong-MOnto.
        Polnud kedagi tasuta saada :/

        Pippo võiks millalgi Mastourile võimaluse anda.
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          Jälle imeti kähku üks sisse ja 1:1 seis. Jacki värav oli ulme, pmst sama nagu Balo oma eelmisel aastal. Muntari võiks aru juba saada, et ta pole false nine, vaid cdm. Pmst koguaeg laseb De Jong üksi ringi ja Muntari uitab kõrgemal kui Torres :S :S. Ma ei imesta kui veel punase ka saab.

          Orbit, mööda panid. Muntari tegi esimese lootusetu löögi juba kümnendal minutil.
          Nüüd võiks võidu ära võtta.

          ForzaMilan!

          e,

          Rami save oli ka ulme.
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Algselt postitas Ericc Vaata postitust
            Orbit, mööda panid. Muntari tegi esimese lootusetu löögi juba kümnendal minutil.
            Nüüd võiks võidu ära võtta.
            Minu meelest on kõik korrektne
            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Ühtlasi võiks teha ennustuse mitmendaks minutiks teeb Muntari esimese full retard pealelöögi 30 meetrilt. Minu pakkumine-25ndaks minutiks.
            Aga mul jäi see olukord vahele, ei näinud.

            Kommentaar


              Sitt.

              Kommentaar


                kvaliteetsete pallide arv: 1
                puhtakspekstud pallide arv: gazillion.

                aga kolmandad
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Väga kusine viik taas. No mis hakatakse tegema 60'l minutil? Tuimalt pikka ette peksma ja lootma, et äkki joppab. No nii ei saa lihtsalt.

                  Kohutavalt palju kaotasime palli totakate söötudega. Pippol nagu puudub plaab B, mehed lihtsalt jooksid ideetult mööda platsi. GG.
                  Lihtsalt masendav.

                  Orbit, ma lugesin valesti ennem su pakkumist.
                  THEO HERNANDEZ

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    kvaliteetsete pallide arv: 1
                    puhtakspekstud pallide arv: gazillion.

                    aga kolmandad
                    Laziol mängimata

                    Kommentaar


                      Vähemalt võib ennast lohutada sellega, et see oli kahe aasta jooksul esimene Cagliari kodumäng täismajale. Toome rahva staadionile.

                      Kommentaar


                        mille kuradi pärast Pazzini veel jalkat mängib ning miks just Milanis?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                          Väga kusine viik taas. No mis hakatakse tegema 60'l minutil? Tuimalt pikka ette peksma ja lootma, et äkki joppab. No nii ei saa lihtsalt.

                          Kohutavalt palju kaotasime palli totakate söötudega. Pippol nagu puudub plaab B, mehed lihtsalt jooksid ideetult mööda platsi. GG.
                          Lihtsalt masendav.

                          Orbit, ma lugesin valesti ennem su pakkumist.
                          GIACOMO!!!!!! Olge õnnelikud raisk.
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                            Muntari võiks aru juba saada, et ta pole false nine, vaid cdm. Pmst koguaeg laseb De Jong üksi ringi ja Muntari uitab kõrgemal kui Torres :S :S.
                            No, tra, mida ma rääkisin. Pippo ilmselgelt Soccernetis ei käi. Mul pole Bonaventura keskväljal mängitamise vastu midagi juhul, kui Muntari asemel keegi kaitsvam tegelane De Jongiga koos on. Mulle isiklikult meeldiks Poli rohkem Muntari asemel.

                            Kommentaar


                              Täna siis võtme Palermo ette. Ootaks nagu võitu, kaua ikka viikide peal ringi laseme.

                              @Milanello

                              Probable line-up vs. Palermo (4-3-3): Lopez; Abate, Alex, Rami, De Sciglio; Poli, De Jong, Saponara; Honda, Torres, Menez.
                              No Bonera and no Muntari. Win Win!!

                              Kohekohe peaks ka päris 11 tulema ja loodan, et pettuma ei pea.
                              THEO HERNANDEZ

                              Kommentaar


                                Lopez; Abate, Alex, Rami, De Sciglio; Poli, de Jong, Saponara; Honda, Torres, Menez

                                Saponara esimest korda platsil peale Interit eelmine hooaeg? Päris põnev lüke, pippol jätkuvalt mune on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X