320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    ei tea, mis kuradi pask temaga on.
    Menez is taking antibiotics and if all goes well we could have him back for January or February. The 4-3-1-2 is part of Milan's DNA but then we had to do without Menez and when we understood that the injury would go on for some time we discovered that we were lacking balance. - Mihajlovic

    müstika.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Oleks Menez, siis scudetto kuuluks meile
      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar


        3 punkti + puhas tagala. ja on inimesi, kellele ei meeldi Chievo kui Milan on Romeo, siis nemad on kindlasti Julia. kokku loodud. one love!
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Teist mängu juba ei vaata, ja taas võit. Hmmmmmmmmmm?
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Kui vaadata statistikat, siis viimase kahe mängu pealelöökide arv on korralikult vastasest üle. Sellel hooajal pole seda varem täheldanud.

            Kommentaar


              kui sa suudad 16 aastaselt lina puhtana hoida, siis see väärib märkimist ka välismaises meedias.


              Algselt postitas Devil Vaata postitust
              Kui vaadata statistikat, siis viimase kahe mängu pealelöökide arv on korralikult vastasest üle. Sellel hooajal pole seda varem täheldanud.
              pisut parem on olnud jah. esimene poolaeg oli siiski suht steriilne, aga peale väravat oleks pidanud nii mõnegi veel lööma. (looking at you Kuco + Bacca/Cerci)
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Mdea, mulle see kucka üldse ei meeldi, samas aga mida ma ka tean, ma ju mänge ei vaata.

                Aga kutid, mis arvate, toome scudetto ära?
                THEO HERNANDEZ

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                  Aga kutid, mis arvate, toome scudetto ära?
                  Kõik märgid näitavad, et üsna kindlalt

                  Fiorentina - Milan 2-0
                  Inter - Milan 1-0
                  Milan - Napoli 0-4

                  Aga kuna hetkel TOP5 tiim Sassuolole ikka tegite ära, siis kõik võimalused olemas
                  Järgmisena Lazio ja Atalanta skalp ning ongi vähemalt TOP6 käes
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ericc Vaata postitust

                    Aga kutid, mis arvate, toome scudetto ära?
                    See aasta tuleb võibolla jah Finantsscudetteo (miinusega)

                    Kommentaar


                      Mina usun Jasperit ja Orbitit! Seetõttu läheb ka panus Milani vähemalt kaheväravalise võidu peale!
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Mina usun Jasperit ja Orbitit! Seetõttu läheb ka panus Milani vähemalt kaheväravalise võidu peale!
                        miks nussid? või noh, miks sa traktoriste ei nussi?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          miks nussid? või noh, miks sa traktoriste ei nussi?
                          Uuu on mind üksi jätnud ja tuvisita sisse raha kasvama pannes väärtust ei saa. Dima laulab pea 9 kordse laksu välja.
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Uuu on mind üksi jätnud ja tuvisita sisse raha kasvama pannes väärtust ei saa. Dima laulab pea 9 kordse laksu välja.


                            ei teagi kas vaatan nüüd. pole erilist mõtet, aga karta on, et kannatan ikkagi.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Mina usun Jasperit ja Orbitit! Seetõttu läheb ka panus Milani vähemalt kaheväravalise võidu peale!
                              Tü*a sa mind ei usu?
                              THEO HERNANDEZ

                              Kommentaar


                                Ma ei pea ennast küll Mihajlovicist paremaks treeneriks ning ei taha siin targutada, kuid kas see järjepidevalt raiutav 4-3-3 töötab ka? Kas platsil on näha, et kõik liigub õiges suunas? Mulle pole seni selline mulje jäänud. Mängijad on olemas, et teoreetiliselt väga edukalt mängida 4-3-1-2 skeemi. Kas keegi oskab seletada, mis on treeneri eelistatav mängustiil?
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X