320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Merkel vist jah, kuid Strasser kuskilt aafrikast.

    Kommentaar


      Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
      No kui sul on Pato, siis on kõik võimalik.

      õige jutt. mäng oli muidugi lahe

      Kommentaar


        seitse väravat, seitse väravalööjat - njaa. kaitsega oli see mäng meil "natuke" nutune seis küll.

        Kommentaar


          Kaladze on jh totaalne pask, Favalli on kordades parem ja Thiago ei suuda mängida hästi, kui mingit liidrit pole kõrval
          Suhkruhaige

          Kommentaar


            Kuidas ronnie mängis siis`?
            Kuri keel on teravam, kui nuga

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              monus jalutamine kaib.
              sihukese kaitseliiniga pole ikka miskit teha.
              Mis hetkel selles mängus jalutamine käis?
              Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
              No kui sul on Pato, siis on kõik võimalik.
              Pato on loomulikult mega-talendikas ja tulevane Ballon D'or, aga tänases mängus andis esimese kolli söödu, löi teise värava ja teenis penalti Borriello. Saarlane vöib seda tähistada järjekordse iseenda näkku trukkimisega.

              Tim|'ile Milani curva liider:
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Vana pekk sai jälla jala valgeks, mis siis, et penaltist.
                Vormikõver tõusuteel?
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Mis hetkel selles mängus jalutamine käis?

                  siis kui Cagliari loi 2. varava ja ka peale seda ja enne seda.
                  ja krt seda 1. väravat ei näinudki. no vaata mis see kaitseliin teeb- vaatab lihtsalt pealt
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                    Vana pekk sai jälla jala valgeks, mis siis, et penaltist.
                    Vormikõver tõusuteel?
                    Sul jälle ei tulnud välja
                    Sebin sulle Normanni numbri. Väike harjutamine ei tee kunagi paha
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Ma ei tea küll, mis mul välja pidi tulema, kuid Normanniga lõbutse küll pigem ise.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                        Ma ei tea küll, mis mul välja pidi tulema, kuid Normanniga lõbutse küll pigem ise.
                        Pekimolusk või mitte, aga ei saa mainimata, et see mängija on rohkem saavutanud, kui mõne teise meeskonna kõik mängijad kokku.

                        Aga positiivne, et ronnie jala valgeks sai, loodetavasti hoog ei rauge ning 2010 MM-le sõudvas koondises on ka koht olemas.

                        Kommentaar


                          Tipphetked.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                            Ma ei tea küll, mis mul välja pidi tulema, kuid Normanniga lõbutse küll pigem ise.
                            Mu 9-aastane poeg üritab ka vahest päris head kildu visata, aga pole nagu eriti kogemust veel, mistõttu ei tule alati välja. Sul paraku seis veel hullem, sest mitte kunagi ei tule välja

                            Jätka samas vaimus, aga tee seda oma lemmikliiga teemas, sest seal ei riivaks nii tugevalt silma, kuna ma sinna eriti ei eksi
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Kaitse ikka väga ligadi logadi. poolkaitsesse oleks noort verd vaja ja head väravavahti oleks ka vaja.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                siis kui Cagliari loi 2. varava ja ka peale seda ja enne seda.
                                ja krt seda 1. väravat ei näinudki. no vaata mis see kaitseliin teeb- vaatab lihtsalt pealt
                                Mu tähelepanu oli kyll veidi häiritud, kuid minu nägemus. Minu silmis oli lihtsalt kiire tempoga mäng, kus Cagliari sai hetkeks ohjad(nagu ka löpus) ja vöttis sellest viimast. Milan peaks kyll Cagliari nokkauti taguma, kuid ei maksa yleliia ylbeks minna, nad olid meist maas vaid kahe(?) punktiga. Ja mina pean pöhjuseks nende treenerit Allefgrit. Alaati teab vastaste nörke kohti ja on visa neid kasutama. Minu meelest see, mis ta sellest satsist välja on pigistanud on maksimum. Vöib-olla ainult pöhjusel, et ta mängib vähe ilusamat jalgpali, kui keskmine Serie A tiim, kuid siiski hoidke mehel silm peal. Satsis on yldjuhul ikka tavalised pallurid, kes olnud suurtiimide systeemides, kuid kellele rahvusvahelist tähelendu väga ei ennustata. Kui Marchetti välja arvata. Tema pidavat olema Buffoni mantlipärija. Sussid on suured, mida täita. Loodetavasti on tema yleminek Milani tulemas ja ta saab ka selle suure rolli täitmisega hakkama.

                                Ronnie oli ka eile hea(vöidusepistajad olid Borriello ja Pato). Aga nagu mainitud meenutas mäng rohkem keskmist La Liga vabavooluga kohtumist kui Serie A ajusid ragistavat malet. Yldises plaanis ei oska mehe kohta seisukohta vötta. Vahel tuleb, vahel hindab ennast yle. A vaevalt Barca päevil nähti teda tegema kahte tacklingut järjest nagu ta paar nädalat tagasi tegi. Mingit tööd ta enda kallal ikka teeb

                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X