320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Yepes, Ambro, Pirlo, Seedorf, Roma - noorust küll ja enamgi veel ju!

    Kommentaar


      Kui enne mängu oleks teadnud, et niiiiiiii lõdva M*****a mängima minnakse, poleks vaatama hakanudki

      edit: mis kümnendil Seedorfi leping lõppeb?

      Kommentaar


        Õnnitlused!!!!!!!!!!!!!!!!Miks Ibra nüüd ei säranud?
        Hale!!!!!!!!!!
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Kodus Ajaxilt või võõrsil Werderilt, ei teagi nüüd kumb sitem tulemus on
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            Miks Ibra nüüd ei säranud?
            Ibra tuli, siis hakkas midagi isegi toimuma. Muidu mõttetu mäng aga wtf. Nii üle (jala) mängiti. Ajaxil oli ligikaudu 25 lööki vms.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Tänase Itaalia ajakirja kirieldas Inter kaotus nagu piinlik tragöödia jne.
              Mis nüüd see on?
              Ja kui kokku vaatame, Real võitis grupp 8 punktide eduga, Milan sai edasi ainult ühepunktiga Ajax mööda...see kõva meeskond my ass!Nagu Mou ütles: prostitussione intellettuale, intellectual prostitution!
              Tule Mister Allegri meile õppida kuidas teha, prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!

              P.S.: Sellest hoolimata et mina olen vastu Benitez, loodan et võidame MM ja ta saab kinga!

              Kommentaar


                Poisid, võiks väheke vanureid austada ja kuni 18 detsembrini suu kinni hoida. Ei ole vaja laipasid mõnitada. Ok saadi Ajaxi käest jube hullult suhu, aga so what? Isegi Jasper suudab mingi põhjuse leida miks see nii juhtus ja et tegelikult oli Milan üle. Mina arvan et kõik foorumikasutajad võiks anda vande, et kuni 18 detsembri Milani ei mõnitata, nagu jõulukingiks või nii, Saarlasel, Jasperil, Orbiidi vennal jne. ka parem tuju. Ja kui 18 detsember on läbi, siis valage see koht sitaga üle, rüvetage, oksendage, pilastage - sest ennem seda pole nagu reaalselt põhjust. Aitäh tähelepanu eest!
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Ibra tuli, siis hakkas midagi isegi toimuma. Muidu mõttetu mäng aga wtf. Nii üle (jala) mängiti. Ajaxil oli ligikaudu 25 lööki vms.
                  Sisuliselt on Milanis jõudnud asjad nii kaugele, et enne kui Ibra mängus pole või tuleb vahetuses ei toimu platsil midagi, mängijad ei püüagi väravaid lüüa, streigivad plakatitega,ei ole hea kui ka juba kaasmängijad loodavadki ainult ühele mehele.See võib nii olla Romas aga Milanis pole selline ühemehe tiim kunagi edu toonud. Siiralt loodan, et tegelete igaõhtuse palvetamisega, et Ibra vigastada ei saaks, sest eks siis ole näha, kui täis või tühi see pähkel tegelikult seest on, kas on ussid selle vilja juba enne avamist perse pistnud.

                  Aga vähemalt pakkusite täna kibestunud mitte milani fännidele ühe korraliku naudingu, see hooaeg ei ole just palju olnud võimalust rõõmustamiseks.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Uskumatu.....ja mitte mäng.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                      Tänase Itaalia ajakirja kirieldas Inter kaotus nagu piinlik tragöödia jne.
                      Mis nüüd see on?
                      Ja kui kokku vaatame, Real võitis grupp 8 punktide eduga, Milan sai edasi ainult ühepunktiga Ajax mööda...see kõva meeskond my ass!Nagu Mou ütles: prostitussione intellettuale, intellectual prostitution!
                      Tule Mister Allegri meile õppida kuidas teha, prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!

                      P.S.: Sellest hoolimata et mina olen vastu Benitez, loodan et võidame MM ja ta saab kinga!
                      LOL. Mou. Kutil oli asi käest libisemas, kui ta alustas oma kõik-on-interi-vastu nuttu. Fännid õgisid selle jutu kuidagi väga üksmeelselt ära. Masterstroke, aga, intellectual prostitution? Takes one to know one, Q-U-E-E-N-B-I-T-C-H Mourinho.

                      c*untboy, 18. det is on.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        võimalikud vastased: Spurs, Schalke, Mänku, Barcelona, Bayern, Chelsea, Shakhtar.


                        Barcast peab hoiduma. Manu ja Bayern ei tõota ka head. Ülejäänud võidetavad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                          võimalikud vastased: Spurs, Schalke, Mänku, Barcelona, Bayern, Chelsea, Shakhtar.


                          Barcast peab hoiduma. Manu ja Bayern ei tõota ka head. Ülejäänud võidetavad.
                          Barca oleks teile just ehk kõige parem ja mugavam vastane, IBRAL oleks tõestamist küllaga

                          Romale ootaks ehk kedagi sellest kolmikust vastaseks Shakhtar-Schalke-Chelsea.
                          Chelseaga on meil väga head kogemused, loodaks nende traditsioonide jätkumist, kuigi Ancelottil on kerge eelis, kuna mees tunneb väga hästi itaalia ja Roma vutti.Teab ehk kuidas ülekavaldada, sellesmõttes on seekord asi raskem.

                          Meenutus siis:


                          Ma kujutan, ette kui me Spursi vastaseks saame, mis meil seal paremal äärel juhtuma hakkab, cassetti köhiks verd peale igat Bale sööstu, see oleks paras läbisõiduhoov.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                            Barca oleks teile just ehk kõige parem ja mugavam vastane, IBRAL oleks tõestamist küllaga

                            Romale ootaks ehk kedagi sellest kolmikust vastaseks Shakhtar-Schalke-Chelsea.
                            Chelseaga on meil väga head kogemused, loodaks nende traditsioonide jätkumist, kuigi Ancelottil on kerge eelis, kuna mees tunneb väga hästi itaalia ja Roma vutti.Teab ehk kuidas ülekavaldada, sellesmõttes on seekord asi raskem.

                            Meenutus siis:
                            [youtube]http://www.youtube.com/v/oiUhERUUaIs[youtube]

                            Ma kujutan, ette kui me Spursi vastaseks saame, mis meil seal paremal äärel juhtuma hakkab, cassetti köhiks verd peale igat Bale sööstu, see oleks paras läbisõiduhoov.
                            Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                            Kuniks Roma-Milani Derbiny FIN minu poolt siin teemas.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                              Barca oleks teile just ehk kõige parem ja mugavam vastane, IBRAL oleks tõestamist küllaga
                              Keda see IBRA kotib, pique-puyoli vastu ta enivei ei saa. Samuti pole Inzaghit, kes üldjuhul võidu (või viigi) ära on toonud.

                              Spurs on igat pidi võidetav. Bale vastu saab hea kaitse ja kavalusega. Messi vastu ei saa.

                              Kommentaar


                                Nu Puyolile ja Piquele viskad paki sihvkasid kätte ja poistel on terveks pelaks tegemit ja närimist, saavad pealtvaatajaid pilduda nendega.
                                Tottenham jh tõesti, teil ehk on sinna panna mõni lamav politseinik, mis ta hoogu maha võtaks, aga nu kui Interi kaitse jäi juba suu ammuli vahtima ja imetlema, mida noor poiss kõike oma suuga teha ei oska, siis ma parem ei hakka nt Roma kaitsest üldse rääkima, kes ka eesti liigas laseks keskmiselt 2 kolli mängus omale lüüa.

                                Ma muidu vaikselt unistan siin, et Roma võiks Cassano või siis Ronny ära tuua teie juurest, meile ehk sobiks ta just ideaalselt selline Mancini asemik sinna, tehniline marurahvuslane.Ronny-Totti-Borri millest me veel räägime.
                                Ilmselt Ronny on nii pipar ja ei rahuldu Roma suguse klubiga ja eks palganõudmine ole tal ka veel omaette teema.
                                Aga ilmselt Jasper ei laseks seda nalja läbi, sest ta on Ronnyga olnud mitmeid kordi VAHIKORRAS, miks sa siis nüüd petad teda suure ja magusa mehe Ibraga, kellel omal rinnakas milf kodus sokke koob ja pisike brasiilia päss, kellel pöidlaimemistunnid, peaks vajalikud ainepunktid juba kätte andma, et diplom kätte saada.




                                ja nüüd REFRÄÄNI osa , laulame kõik koos: :;: Kuniks Roma-Milani Derbiny FIN minu poolt siin teemas:;:
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X