320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma isegi näginveits kauem, tead ses mõttes Robihno meeldib veits rohkem kui Dihno - vennal on kehv päev aga vähemalt viitsib üks - ühele peale minna, Dihno seda kehva vormi ajal ei teinud üldse, vähemalt nendes mängudes mida mina nägin. Anna au ka vastas mansale,ja eriti hea meel on Di Vaio soorituste üle "selles kõrges vanuses", suht huvitav ründaja oli omal ajal koos Adrianoga Parma päevadel.
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

    Kommentaar


      Ou, tillid.
      Laupäeval mängu läheme vaatama vä? 1-3 punkti korral ma küll mängujärgset jauramist eriti lubada ei saa.

      Kommentaar


        Ma pole linnas siis. Tõenäoliselt ma üldse ei näe mängu.

        Kommentaar


          Eks uurib-puurib seda asja hiljem.

          Kohe(1700) alagab järgmise hooaja vormi esitlus sellel lingil - http://www.adidasitaly.com/
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Tunduvalt kehvem kui see aasta. Nagu mingi 1899 aastast, aga adidase logo on juurde tehtud.

            Kommentaar


              Kommentaar


                Täitsa kena ju.

                Kommentaar


                  Kus te vaatamas käite ? Hiiu pubis? Ma ka sel ajal seal kandis, et võiks tulla küll.
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Eks see särk natukene 80ndad on, aga retro on moes. Silma eriti ei riiva.

                    Kommentaar




                      Mulle meeldib, peaks soetama. Lisaks vajalikud märgid, et kord on majas ka.

                      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                      Kus te vaatamas käite ? Hiiu pubis? Ma ka sel ajal seal kandis, et võiks tulla küll.
                      Hiiu oleks suure tõenäosusega mu lemmikvariant jah, aga praegu ei tea midagi. Eks arutab ja annab siin märku.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Mingi arvutigraafikana näeb äge välja küll, aga mängijate seljas näeb minu meelest kuidagi pede välja.



                        +

                        Kommentaar


                          üsna fuih on jah võrreldes varasematega

                          Kommentaar


                            Mulle sitaks meeldib, eriti seljas. Nii et sama jutt, mis Jasperil, suvel läheb uue hooaja eelseks varustuse täiendamiseks.

                            Kommentaar


                              Täielik kinnipidamisasutuse vormirõivas ju.
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Mingi arvutigraafikana näeb äge välja küll, aga mängijate seljas näeb minu meelest kuidagi pede välja.



                                +

                                http://www.flickr.com/photos/adidas_...7626504026239/


                                Milan läks veits retro peale välja jah, aga pole midagi hullu, scudetto bäädg peaks asja veits parandama seal keskel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X