320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaataks enne oma viimaste aastate üleminekuid. Võtaks miinusega soetussumma, liidaks ülalpidamiskulud, liidaks ekspluatatsioonikulud, liidaks särgitrükkimisele kulutatud summad (sest nii pasad vennad nagunii publikut ei tõmba ning särke ei müü) ning nüüd lahutada mahakandmisest tekkinud raha juurdevool ning võtta üks tubli annus shut the fuck up-i. Ja kui see ei aita, siis mõelda, et mis seisus Milani keskväli on, milline on pakkumise seis turul ning vaadelda, et mis olukorras on Milani rahakott ning laiemas plaanis kogu Itaalia majandus ja jalgpall. Lisaks sellele, et Milan jätkab heitlust kolmel tasandil esindusmeeskonnaga ning mingi tundmatu uue toomine lõuna-ameerika avarustelt oleks ehk liiga risk antud olukorras. Aga eks te ise tea ju paremini

    Kommentaar


      Pippo #Inzaghi close to agreeing a transfer to Siena after being left off #ACMilan CL list #deadlineday #goallive

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Vaataks enne oma viimaste aastate üleminekuid. Võtaks miinusega soetussumma, liidaks ülalpidamiskulud, liidaks ekspluatatsioonikulud, liidaks särgitrükkimisele kulutatud summad (sest nii pasad vennad nagunii publikut ei tõmba ning särke ei müü) ning nüüd lahutada mahakandmisest tekkinud raha juurdevool ning võtta üks tubli annus shut the fuck up-i. Ja kui see ei aita, siis mõelda, et mis seisus Milani keskväli on, milline on pakkumise seis turul ning vaadelda, et mis olukorras on Milani rahakott ning laiemas plaanis kogu Itaalia majandus ja jalgpall. Lisaks sellele, et Milan jätkab heitlust kolmel tasandil esindusmeeskonnaga ning mingi tundmatu uue toomine lõuna-ameerika avarustelt oleks ehk liiga risk antud olukorras. Aga eks te ise tea ju paremini
        blablabla. võttes arvesse, et meil on mehi vaja kohe ja mun*ari on Aafrikas, siis sellega peaks asi selge olema. visaku näppe ja andku suvalisele primavera tüübile koht on palju adekvaatsem plaan. praegu on sama halb, kui Vieri signimisel. amissealsikka.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Otsi oma van bommeli postitus üles. Seda, et ta kuskil aafrikas müttab polnud mul halli aimugi sest see rurniir jätab mind täiesti ükskõikseks.

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Otsi oma van bommeli postitus üles. Seda, et ta kuskil aafrikas müttab polnud mul halli aimugi sest see rurniir jätab mind täiesti ükskõikseks.
            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            mida vittu.
            tra.
            FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUU
            tra.

            robinho ja ibra peavad kohe alguses mehe paika panema.
            tra.

            harden the fuck up jspr.

            hea küll, hea küll; bring on Real Madrid:


            ja eika, sa ära mölise rino kallal. ta on puhas poiss.

            -e- tra, mul hakkas ninast verd tulema selle jama peale. palju õnne rsk.
            praeguse vigstustekriisi tõttu ongi vaja keskväljamehi koheselt. täitsa ok olnuks Palombo sealsamas hotellis enda tuppa vedada. kindlasti saanuks mulle meeldivama variandi leida, samas on kindel, et midagi on selles diilis rääkimata. v-o inter maksab isegi ta palga kinni vms. või on üks asi viinud teiseni ja Galliani on minibaari tühjaks tehes allkirja välgutanud.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Või siis võlus Gallianit mehe loomult puna-must silm.
              Algselt postitas Jr Vaata postitust

              Kommentaar


                Nahhui me Interist alati nende kõige kehvemaid mehi laename. Enne Mancini, nüüd Muntari.

                Kommentaar


                  eino ja oleks võind Snejderi ikka laenata,rumal Galliani.....
                  Suhkruhaige

                  Kommentaar


                    LAZIO: Marchetti, Konko, Biava, Dias, Radu, Gonzalez, Ledesma, Lulic, Matuzalem, Hernanes, Rocchi.
                    MILAN: Abbiati, Abate, Nesta, Thiago Silva, Mesbah, Ambrosini, Van Bommel, Nocerino, Robinho, Ibrahimovic, El Shaarawy.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Kloset pole isegi pingil. Kuradi ¤#¤#¤%%#¤#%¤#"#¤¤

                      Kommentaar


                        Sittuge endale pihku!!!!!!!!!!!!!!!!Ja tõesti WHO THE FUCK IS IBRA.....JA WHAT THE FUCK IS MILAN.


                        FORZA LAZIO E EDY REJA!!!!!!!!!!!!!!!!
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          AC Dima Bilan sai Serie B meeskonnalt ilam kummita aanusesse...päästsite päeva, täielik ROFLMAO! Ei tea mida maailam kõige nõrgema liiga supperklubi Arsenal veel teiega teeb. Allegri on ikka faking keenjus , nagu üks fänn siin hahahahaha s*ttuge pihku prillid
                          Merda AC Bilan!!
                          Elagu UUU, UUU IS BACK, Milan sai ilma seebita, see on tähtis päev, tõmmake kalendrisse midagi , tõmmake ninna midagi , Uuu on eluuuu!!!!
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Kusjuures ma olengi siin sellepärast, et need milani suluseisu pannkookgijoonistused ajasid pasa keema juba ammu. Joonistage kuskil kunstiõpetuse tunnis oma suluseise homod. Ja tänu Marchettile jäi järjekordne ibra sulg lugemata....õnneks ibra lasi oma patsi kusiseks ja ei söötnud sellele egiptuse haisukotile.
                            Aga kõige kurvem on näha siin foorumis mingit rioma klouni kes nimetab Lazios Serie-B meeskonnaks. Me võitsime ilani täiesti õigustatult. Peale selle sai teie prussakatõrje FC haledalt suhu ja vend ikka kuseb siin ojasid. Varsti olete juba Genoa ja FS2000 seljataga kui nii jätkate koos napoli ja printeriga(i joined one of the greatest clubs)
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Mul on nii hea meel, et neid ilaniste siin midagi kribamas pole....tõesti nii soojaks võttis kohe sellise pakasega. Aga ma ootan neid ise joonistatud suluseisu skeeme? Kaua võib?
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Uuu on tagasi ja vihasem kui varem hahahahahhaahaahhaahhaaha aga nii pidigi juhtuma inimestega kellel enesetapukatse ebaõnnestub
                                Ja paistab et sa Uuu oled nii kaua eemal olnud et ma teen sulle väikse meeldetuletuse Dima Bilani fännitaride kohta : nad postitavadki ainutl siis kui Ibra sulust penalti lööb, muidu lähevad nad tahatuppa pihku nutma ja Henry pilti vaatama ja mõtlema mis küll nii saab kui Allgri veel eesotsas on. Siin saab ainult ülim optimist oodata et mõni Dima siia veel midagi peale sellist alanudst Serie B meeskonnalt kirjutab , nad .gifivad ainutl sisi kui Leccet võidetakse 2:0
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X