320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Oh dear. Italian media report anti-riot police charged at 200 drunk Arsenal fans who threw bottles and tried to chase 4 Milan supporters.
    It was near the Duomo and the 4 Milan fans escaped into the Galleria, which is when the others started throwing cans and glass bottles.

    Arsenali fännid pidid ju ontlikud vennad olema.
    http://www.repubblica.it/sport/2012/...mo-29942285/1/
    JUST DO IT.

    Kommentaar


      Loodame, et ennast täis ei situ. Äkki see patsiga gypsy teeb ka mõne meheliku liigutuse.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Oh dear. Italian media report anti-riot police charged at 200 drunk Arsenal fans who threw bottles and tried to chase 4 Milan supporters.
        It was near the Duomo and the 4 Milan fans escaped into the Galleria, which is when the others started throwing cans and glass bottles.

        Arsenali fännid pidid ju ontlikud vennad olema.
        http://www.repubblica.it/sport/2012/...mo-29942285/1/
        Noad peavad taskus olema kui Inglise fännid külla tulevad.
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
          Noad peavad taskus olema kui Inglise fännid külla tulevad.
          Tahate äkki rääkida mis Napolis toimub?
          Pada ja katel.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Napoli pole Itaalia
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Tahate äkki rääkida mis Napolis toimub?
              Pada ja katel.
              Mis puutub siia prügimafia?

              Kommentaar


                Juhtub aga Napoli CL võitma, siis olete esimesed kes teda Itaalia klubiks nimetavad.
                Orbik, ära mängi lolli, said aru küll.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                  Napoli pole Itaalia
                  Selgitust !
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Selgitust !


                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Juhtub aga Napoli CL võitma, siis olete esimesed kes teda Itaalia klubiks nimetavad.
                      Orbik, ära mängi lolli, said aru küll.
                      Ega ei saa ikka küll. Mis puutub tänasesse see, mis mingil ajahetkel Napolis roimub?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Ega ei saa ikka küll. Mis puutub tänasesse see, mis mingil ajahetkel Napolis roimub?
                        Francesca oli oli see kes hakkas kõiki inglasi mõne tropi pärast ühe vitsaga lööma.
                        Selle peale vihjasingi Napolile. Nüüd said aru? Kõikidele itaallastele meeldib nuga anda, nagu seda vahest Napolis juhtub.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Abbiati; Abate, Mexes, Silva, Antonini; Seedorf, Van Bommel, Nocerino; Boateng; Ibrahimovic, Robinho.

                          Ah kärab küll. Seedorf on suurte mängude mees. Allegri arvas vist, et ox pannakse põhisse ja pani kiirema antonini põhisse. Aga eks näis, pato ja vaarao ja urby veel pingilt võtta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Francesca oli oli see kes hakkas kõiki inglasi mõne tropi pärast ühe vitsaga lööma.
                            Selle peale vihjasingi Napolile. Nüüd said aru? Kõikidele itaallastele meeldib nuga anda, nagu seda vahest Napolis juhtub.
                            Ühe tropi pärast? Ei tea, miks jalgpallihuligaansust meedias ka nimetusega English Disease nimetatakse?
                            Wikipedias on Inglismaa fännide idiootsuste kohta üsna ilus nimekiri
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                              Ühe tropi pärast? Ei tea, miks jalgpallihuligaansust meedias ka nimetusega English Disease nimetatakse?
                              Wikipedias on Inglismaa fännide idiootsuste kohta üsna ilus nimekiri
                              Itaalia fännid on kõik kukupaid. Isegi nii kukupaid, et Napolisse reisides ei soovitata vastasvõistkonna fännidel oma klubi sümboolikat kanda. Midagi sellist ei juhtuks Inglismaal kunagi. Nagu juba mainisin, see teema on pada ja katel teema.Läheb liiga OT ks.
                              Ärge siis väga kurvad olge kui Ilan kahe mängu kokkuvõttes edasi ei saa Peace, neegrid!!!
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Itaalia fännid on kõik kukupaid. Isegi nii kukupaid, et Napolisse reisides ei soovitata vastasvõistkonna fännidel oma klubi sümboolikat kanda. Midagi sellist ei juhtuks Inglismaal kunagi. Nagu juba mainisin, see teema on pada ja katel teema.Läheb liiga OT ks.
                                Ärge siis väga kurvad olge kui Ilan kahe mängu kokkuvõttes edasi ei saa Peace, neegrid!!!
                                Itaalia fännid annavad nuga ja lõuga ja kõik jutud ja ma olen selle üle uhke, ma ei saa aru mis pusssy sissy teema siin lahti läks. Vastasmeeskonna fänne tulebki tappa ja nende päidd teibasse lüüa, kuidas veel paremini oma meeskonnale teada anda et sa oled nende tulihingeline fänn?!!

                                Ja mina kurb ei ole. See et Dima Bilan täna kotte saab , selle nimi on reaalsus aka "Allegri euroopas" ja ma olen realist!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X