320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Yepes ja üllatuslikult ka Flamini on lepingut pikendanud. Esimene neist ühe aasta ja prantslane kaks aastat.

    Nesta, gattuso, pippo, zambro kindlad lahkujad. aitäh kõige eest, aga nüüd gtfo.

    Kommentaar


      Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust

      Nesta, gattuso, pippo, zambro kindlad lahkujad. aitäh kõige eest, aga nüüd gtfo.
      Ära ülbitse. Nad on kauem seda klubi esindanud, kui sina toetaja olnud.

      Kommentaar


        Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
        Yepes ja üllatuslikult ka Flamini on lepingut pikendanud. Esimene neist ühe aasta ja prantslane kaks aastat.

        Nesta, gattuso, pippo, zambro kindlad lahkujad. aitäh kõige eest, aga nüüd gtfo.
        Ei näe ma põhjust miks peaks Flamini minema laskma?Soliidses vanuses,hea mängija.Yepes kõlbab pingisoojendajaks küll.
        Teistele head teed...kuldsed mehed!!
        Milanista

        Kommentaar


          Loll küsimus. Mul jääb suure tõenäosusega pühapäevane mäng vahele. Kas neid kuhugi üles ka laetakse, kui tahaks hiljem järele vaadata? Seda lahkumisetendust ei tahaks vaatamata jätta.

          Kommentaar


            Gattuso ? Oh ei ! Nüüd on kõik. Ac Milan ei ole minu jaoks see enam kes ta oli. Gennaro, Pippo, Alessandro, need mehed olid need kes panid Itaalia jalgpalli vaatama. Need mehed panid mind armuma Itaalia jalgpalli. Nemad olid ja on minu jaoks igavesed legendid.

            Forza Pippo
            Forza Gennaro
            Forza Alessandro

            Ma ei suuda kujutada maailma ilma teiteta
            Armastan teid igavesti, legendid !
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Balotelli jama hakkab jälle pihta.

              Minnes praktiliseks- 4 kindla lahkuja neto palk oli 10.3 mil eur. Teistel, kel leping lõppeb, aga meeskonda jäävad tõmmatakse ilmselt palka alla. Flamini 4,5 mil kohe kindlasti alla.

              Kommentaar


                Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                Yepes ja üllatuslikult ka Flamini on lepingut pikendanud. Esimene neist ühe aasta ja prantslane kaks aastat.

                Nesta, gattuso, pippo, zambro kindlad lahkujad. aitäh kõige eest, aga nüüd gtfo.
                Nahhui sa Milani toetad?
                Lenda putsi x1000
                Suhkruhaige

                Kommentaar


                  hästi öeldud,duubeldan!
                  Milanista

                  Kommentaar


                    Van Bommel kah minema. PSV-sse. Head teed tallegi. Poole aastasest laenust sai asja küll.
                    Ja Jasper saab nina verejooksu kinni.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                      Yepes ja üllatuslikult ka Flamini on lepingut pikendanud. Esimene neist ühe aasta ja prantslane kaks aastat.

                      Nesta, gattuso, pippo, zambro kindlad lahkujad. aitäh kõige eest, aga nüüd gtfo.

                      Niimoodi Milani legendide kohta öelda....Sul peaks olema häbi! Iga mängija kõrgaeg saab otsa...ega siis pikalt ei saadeta kohe!
                      Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                      I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                      Kommentaar


                        ega ta ilma asjata Keenjus ei ole.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Loll küsimus. Mul jääb suure tõenäosusega pühapäevane mäng vahele. Kas neid kuhugi üles ka laetakse, kui tahaks hiljem järele vaadata? Seda lahkumisetendust ei tahaks vaatamata jätta.
                          www.justin.tv aitab sind vb aga pead ma ei anna!
                          Milanista

                          Kommentaar


                            MILAN: Amelia, Zambrotta, Mexes, Yepes, Mesbah, Gattuso, Aquilani, Seedorf, Boateng, Ibrahimovic, Cassano.

                            NOVARA: Fontana, Morganella, Lisuzzo, Centurioni, Garcia, Porcari, Pesce, Gemiti, Rigoni, Jeda, Caracciolo.


                            Suhkruhaige

                            Kommentaar


                              Pippppooooo!!!!! Lõpuks ja millisel hetkel, täiesti imeline !
                              FORZA FIORENTINA!

                              Kommentaar


                                Emotsioonid,emotsioonid!!!!






                                Pisarad!
                                Suhkruhaige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X