320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    GdS on andnud mängijatele hindeid ja valinud Boatengi MOM. Mängu võtab aga kokku see, et Abiati pole hinnet kirja saanud, kuna teda pole millegi alusel hinnata.

    Sama case oli Vivianoga vs Inter.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Lisan ka ühe limpsu siis. Tore õhtu, kus jalgpall võitis ja tiki-taka kaotas. Mina tänan!
      Barca - 5 aastat ilma plaan B'ta.
      Tore värk, eks. Ja nüüd loeme kokku need 5 a tiitlid. Palun, ole lahke, mul on see Xavi pilt täitsa olemas, aga annan sulle võimaluse.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Mina rääkisin mänguilust, Sina hoopis teisest asjast. Ma pole kahelnudki Barca tugevuses ega oranžkollaste skillis. Aga kui vaadata 90 minutit jalalt jalale söötmist, siis see on nagu jälgiks vee tilkumist.
        Selge, väike kommhäire. Ja ilma irooniata: eks lihtlabane maitse asi, kas carragheri küljeauti puhastamised või posession obsessed vutt (nii kuskil keegi on seda vaidlust illustreerinud). Vabandused itaalia temaatikast kõrvalekaldumise eest (siiralt!).
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Arutelu on alati tervitatud.

          Isiklikult mulle teeb pigem rõõmu tõsiselt hea mäng kui võit. See näitas ära, et kui ikka töötada ühiselt, siis pole see kolmas koht midagi ebareaalselt liigas.

          Muntari nüüd ka 3D-s.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Mina rääkisin mänguilust, Sina hoopis teisest asjast. Ma pole kahelnudki Barca tugevuses ega oranžkollaste skillis.
            Millist mänguilu sa lootsid näha, kui üks meeskond tuli bussi parkima, mis on täitsa tavaline suurtes mängudes Barcelona vastu? Eriti veel siis, kui saadakse veel sellega suurepäraselt hakkama, mida Milan eile näitas. Pole varem ühtegi samalaadset mängu näinud?

            Teemasse. Barcelona oli eile kehvake, aga ausaltöeldes pole ma Barcelona vastu veel paremat distsiplineeritud kaitsetööd näinud, kui seda Milan eile näitas. Absoluutselt kõik augud, mis kinni panna andis, pandi ka kinni. Vilanova ja Rourale palju peamurdmist enne korduskohtumist, kuidas Milani kaitse lahti murda ja 3-4 tükki lüüa.

            Respekt!

            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

            Kommentaar


              Kuidas vabandab barcelona imetleja Messi kasutegurit, sellises ilusas mängus nagu seda oli eile ? Maailma parim
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Twitteris levib suurepärane feiktsitaat Balotellilt: 'I didn't play yesterday because of CL rules. I don't know why Messi didn't play'
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Aitäh AC Milan! Tahaks vist praegu olla mõne tulihingelise milani fänni nahas. kiidusõnad
                  Jajah. Üks tüüp on terve facebooki täis läbustanud

                  Kes teab, see teab

                  Kommentaar


                    Maailma jalgpall on Milanile tänuvõlgu. CL on Milanile tänuvõlgu.
                    Loodetavasti jätkub Milanil distsipliini ka kordusmängus, sest Barca ei pea mängima isegi mitte oma parimat vaid lihtsalt oma tasemel mängu, et Camp Noul 4 Abbiati selja taha kõmmutada. Ranget kaitsemängu ja kiireid kontraid oli põnevam vaadata, kui seda jama mida Barca väljakul korraldas.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Via Reggio Cupil mäng hetkel. Milan juhib 3-0. Kolmanda värava video. Juhin tähelepanu Cristante söödule, kes mängis teisipäeval 90 minutit, sõitis Milani, istus vs Barca pingil ja täna jälle lammutab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dontastik Vaata postitust

                        Teemasse. Barcelona oli eile kehvake, aga ausaltöeldes pole ma Barcelona vastu veel paremat distsiplineeritud kaitsetööd näinud, kui seda Milan eile näitas. Absoluutselt kõik augud, mis kinni panna andis, pandi ka kinni. Vilanova ja Rourale palju peamurdmist enne korduskohtumist, kuidas Milani kaitse lahti murda ja 3-4 tükki lüüa.

                        Respekt!

                        Paljud märkasid seda,et Barca üritas ikka keskelt minna. Albat ja Alvest kasutati suht vähe. Poolajal analüüsiti mitmes kohas seda. Kerge mängida ju kaitses, kui vennad üritavad keskel vaid söötu tõugata.
                        Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                        I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Tänase mängu kõrghetked

                            Viareggio Cup Semifinals: Milan-Parma and Anderlecht-Siena.
                            Mäng laupäeval.

                            Kommentaar


                              Eilse mängu kõrghetked
                              FORZA FIORENTINA!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                                Jajah. Üks tüüp on terve facebooki täis läbustanud

                                Kes teab, see teab
                                tahan ka teada
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X