320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meeskonnas ja juhtkonnas on vaja teha loputus! Värskendav lõhn ka peale!

    Vastasel juhul loputus väljakul jätkub... suve alguseni välja!



    Flusshhhhh!
    sigpic

    Kommentaar


      Kommentaar


        Pange palun teema uks kinni, trollid on sisse pääsenud. Eh, vahest oleks kontinentaalembargo üheks aastaks isegi kasulik. Äkki võetakse vastu mõistlik otsus tiimi rebuilding teha ning saabki noori aastajagu vaid koduses liigas karastada.

        Kommentaar


          See teema suht ära keeranud, tofoa ilastab juba siin. Milaniga sama teema mis mänkuga. Mina olen üpris kindel et Milan ei kuku välja.
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas Hazan9 Vaata postitust
            See teema suht ära keeranud, tofoa ilastab juba siin. Milaniga sama teema mis mänkuga. Mina olen üpris kindel et Milan ei kuku välja.
            infoajastu on ikka huvitav asi. Alice on imedemaale isegi neti lasknud sisse vedada.
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Ai tra, minu paha.

              Pool hooaega saab alles 19. vooru järel läbi. Tra, teie seis on veel nutusem kui mu esialgsed arvutused näitasid. Kui nüüd 2 mängu tala saate ning siis olete liidrist maas 33 punkti, siis kevadeks tähendab see -66 punkti. Sellega võib isegi liigas viimaseks jääda.

              Ühesõnaga, ma jõulude ajal ei hakanud seda teemat torkima ja lasin teil rahulikult selle ilusa aja täis tiksuda, aga uuel aastal uue hooga ning Interi merdad eelmisel aastal ei tahtnud ka mitu kuud tunnistada, et mu arvutused ja ennustused on hirmuäratavalt täpsed.

              Valmistuge halvimaks.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Balotelli haige ja Montolivo pisivigastusega. Ründes Robi-Kaka+ees Matri. Montolivot asendab Cristante (primaverast üles toodud kasvandik).

                Kommentaar


                  Nocerino ja Cristante mängivad samas kui seni üle keskmise mänginud Poli alustab pingilt. Väljalangemisheitlus alaku.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                    Nocerino ja Cristante mängivad samas kui seni üle keskmise mänginud Poli alustab pingilt. Väljalangemisheitlus alaku.
                    Milani algkoosseis on nii nõrk, et ma oleksin siiralt üllatunud, kui üle kolme nendest meestest järgmise 2-3 aasta jooksul veel Serie A's tööd leiab.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Kaka 100-s värav siis
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                        infoajastu on ikka huvitav asi. Alice on imedemaale isegi neti lasknud sisse vedada.
                        kle ei kurda ja
                        sigpic

                        Kommentaar


                          pingil on esimest korda ka siis Adil Rami

                          Kommentaar


                            Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                            Nocerino ja Cristante mängivad samas kui seni üle keskmise mänginud Poli alustab pingilt. Väljalangemisheitlus alaku.
                            Say what?!

                            Kommentaar


                              Esimene poolaeg tundus mängupildilt natuke elavam Milani poolt kui varasemad mängud mida ma näinud, aga ikkagi on liiga vähe avanemisi ja ulme sitad tsenderdused. Muidu tore 3:0 ja samamoodi edasi!

                              Kommentaar


                                Cristante oli küll paras üllatus. Mängu alguses eksis mõnel söödul, aga võrreldes preseasoniga on korraliku arengu teinud.

                                Rami sai 5 minutit mängida, aga midagi head pole temast kahjuks rääkida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X