320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Destro saatis Wolfsburgid ja Londonid putsi lihtsalt korduvalt. Tahtis Itaaliasse jääda.
    Mul tekib nagu küsimus, et miks ta üldse Romast ära tahab?
    THEO HERNANDEZ

    Kommentaar


      Algselt postitas Ericc Vaata postitust
      Mul tekib nagu küsimus, et miks ta üldse Romast ära tahab?
      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Ma siiski ei saa aru miks Garcia järjepidevalt väldib Destro (algkooseisus) mängitamist. Mis mul tähelepanuta jääb?
      Ilmselgelt sellepärast, et mängida ei saa

      Kommentaar


        Galliani sebib Luca Antonellit ka, ehk siis Armero Antonelli vastu.


        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          Kas mõni uus kahvanägu saab täna Lazio vastu ka pisarat valada?
          Candreva tervitab!
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Algselt postitas Ericc Vaata postitust
            Ei saa aru, kuidas Milan seal mõmmigi otsustada saab, kui Udinese mängijat välja laenab. Pingil pole küll mõtet hoida, aga kahtlen, et Antonelli parem oleks.

            Bocchetti on vist pigem hea, aga fakt, et neljast Venemaal mängitud aastast kahel viimasel koondises temaga arvestatud pole, väga ei eruta. Spartak pole Venemaa mõistes ka eriline tipptiim olnud.

            Destro mind millegipärast ülimärjaks ei aja - tavaline itaallasest 10 värava kutt nagu Pazzini või Matri, aga on ju teada, et Milan tõmbab kõik need tüübid kuivaks. Ainuke vahe on paar aastat madalam vanus.

            Kommentaar


              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              Destro mind millegipärast ülimärjaks ei aja - tavaline itaallasest 10 värava kutt nagu Pazzini või Matri, aga on ju teada, et Milan tõmbab kõik need tüübid kuivaks. Ainuke vahe on paar aastat madalam vanus.
              Neid kõiki ühendab see, et nad olnud meeskonnas, kus on hea keskväli ning see, et toodud meeskonda, kus neile on söödujagajateks keskkaitsjad, kes asetsevad oma väljakupoolel.

              Kommentaar






                Kõik on kohal.....

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Bocchetti on vist pigem hea, aga fakt, et neljast Venemaal mängitud aastast kahel viimasel koondises temaga arvestatud pole, väga ei eruta. Spartak pole Venemaa mõistes ka eriline tipptiim olnud.
                  Barzagli langes ka koondisest kaheks ja pooleks aastaks välja kui ta Saksamaal oli ehk ma seda väga märgiliselt ei võtaks. Eks Milani lootus ongi see, et Bocchetti tuleb koju tagasi ja hakkab lammutama nagu Barzagli seda tegi. Laen+Ost diilina geniaalne lüke imo

                  Kommentaar


                    Milani kaitse tegutsemine pendlaolukorras, noh, jättis soovida.
                    Elu on lühike, pidu on pikk.

                    Kommentaar


                      Prepare your anus, Uuu is coming!

                      Kommentaar


                        Ma pole teadlik teie mängijate nimedest, aga see kloun mängis minuarust 3 korda käega Tra on alles debiil ja siis teeb näo, et kätt polnud ...olin üllatunud, kui penalti anti...say whattt???? Kohtunik vilistab Lazio kasuks.....aga noh Cana teine kollane........Peniz vana hea rioma litskukkuja....Tänu Cana exitile vaatan huviga teist poolaega.... Kas Lazio Team-B suudab 10neksi grossi poisid maha suruda.
                        Ma ei tea mida Inzaghi üldse seal teeb....nagu reaalselt ka....ime, et see punt kloune üldse viitsib võidelda....
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Ei aita see punane Milani.

                          Kommentaar


                            yo Inzaghi


                            Kommentaar


                              Ei saanudki aru, miks Pazzini väravat ei loetud, sulgu küll ei tundunud olevat, samuti käega mängu?
                              Elu on lühike, pidu on pikk.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X