320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Printer ja grossi on nii haledad, et ei viitsi siia isegi paska tulla puhuma...peldiku lukk ka töötab nagu majoneesikork. Kahju, et Lazio enam grossiga ei kohtu....vb ei kohtu veel aasta-kaks. Who knows! Itaalia karikas esimestes ringides võib siiski ju uuel aastal kokku saada küll.
    Jätkake samas vaimus! Oleg Gross on ametlikult üritanud grossi ac aktsiaid müüki panna, aga börsiettevõtted keelduvad õhuga kauplemast.

    #Scudetto #formermilan #gross #lastevorst #winners #acgross #CL
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      8 võitu, 11 viiki ja 7 kaotust .. ulme.

      Kommentaar


        Täitsa perses klubi, tuleb lihtsalt leppida, et ongi keskmikud mitte oodata ja loota.

        Kommentaar


          Kas nüüd ka veel veegi julgeb väita, et Lazio meeskond on ikka väiksema väärtusega, kui grossi oma? Teil pole seal ju mitte muhvigi alles. Varemed ja mexese gängster. Krt oleks Lotito naine ma viiks talle ka lilli lausa. Anderson ja Candreva maksavad juba kokku rohkem, kui kogu teie klubi.....karm värk. Ac Grossi >Parma II
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Proovi seda Transfermarkti lehekülge, sealt saad oma küsimustele vastuse.Mina nätieks uurisin Lazio meeskonna koguväärtust ja olin väga üllatanud kui see oli 2 tonni suurem kui Nõmme Kaljul, ilmselt see Felipe Anderson tõstis natuke väärtust.




            Niang lõi ka jälle
            Suhkruhaige

            Kommentaar


              lol, see 2:1 värava tähistamine oli nagu MMi võit

              Kommentaar


                Uhhahahahahaha so funny Muuda parem on nimi Milanistast Grossintaks.
                Nõmme Kalju ja Ac Grossi sõpruskohtumist läheks isegi vaatama....kahju, et Nõmme võidu pealt midagi ainult ei teeniks
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  Kas nüüd ka veel veegi julgeb väita, et Lazio meeskond on ikka väiksema väärtusega, kui grossi oma? Teil pole seal ju mitte muhvigi alles. Varemed ja mexese gängster. Krt oleks Lotito naine ma viiks talle ka lilli lausa. Anderson ja Candreva maksavad juba kokku rohkem, kui kogu teie klubi.....karm värk. Ac Grossi >Parma II
                  #asjad_on_rohkem_väärt_kui_lazio: Veronica Lario lahutusleping.

                  Niggas fantasize about the shit that I do daily
                  Like these rappers rap about all the shit that I do really
                  I'm like "Really: half a billi nigga, really?" you got baby money
                  Keep it real with niggas, niggas ain't got my lady's money

                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    Niggas fantasize about the shit that I do daily
                    Like these rappers rap about all the shit that I do really
                    I'm like "Really: half a billi nigga, really?" you got baby money
                    Keep it real with niggas, niggas ain't got my lady's money
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Ma sügavalt loodan, et Brocchit tulle ei visata....loodetavasti on tal endal ka natuke mõistust kupli all, et selle meeskonnaga üle 10. koha naljalt ei saa. Cristian on meeletu grossi pooldaja ja fänn, aga krt be smart ja ära tiku sinna pippo asemele. See pole tänapäeva Lazio ega Juve, mis kubiseb kvaliteedist, see on kägistajatest ja sukeldujatest koosnev klounaad kuubis.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Kaks päeva on jälle möödas viimasest postitusest.
                        Inzaghi endiselt pukis.
                        Loodetavasti kui ka tala saab, ei tooda tõesti järjekordset primavera treenerit.
                        SEEDORFIL peaks ju kehtiv leping veel olema.

                        Teistel teemadel-SES loodab derbiks tagasi olla. See on nagu mingi saja vooru pärast. Mitte et see sittagi muidugi mängupildis, tulemustes või kohas tabelis juurde annaks.

                        Kommentaar


                          Kaks päeva on jälle möödas viimasest postitusest.
                          Inzaghi endiselt pukis.
                          Loodetavasti kui ka tala saab, räägitakse praegusest Empoli juhendajast. Nime ei mäleta.
                          SEEDORFIL peaks ju kehtiv leping veel olema.

                          Homme mäng.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Kaks päeva on jälle möödas viimasest postitusest.
                            Inzaghi endiselt pukis.
                            Loodetavasti kui ka tala saab, räägitakse praegusest Empoli juhendajast. Nime ei mäleta.
                            SEEDORFIL peaks ju kehtiv leping veel olema.

                            Homme mäng.
                            Kas sellist reeglit ei ole, et kahte klubi ei saa liigas samal hooajal juhendada, midagi sellist on meelde jäänud.
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Grossi poisid....Lazio juhatus ja meeskond hoiab teile täna pöialt. Eks ta lollus ole loota, et võidu võtaksite, aga no krt viigi ikka saate kätte?
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Diego Lopez; Abate, Paletta, Mexes, Antonelli; Van Ginkel, Essien, Bonaventura; Honda, Destro, Menez

                                Pippo polegi üllatuslikult bonerit platsile pannud. Enne ei saand platsile vaid siis, kui vigane oli või mängukeelu all. Hetkel võimalik parim koosseis?

                                Meie eelis vaid see, et neil oli ja tuleb euroopa liiga mäng. Pakun, et Aqua ja Gila skoorivad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X