320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    20mil laenu + 35mil üleminek. Palk fitguainile 7,5 ja samas Bonucci hakkab saama juves 5,5. Mul on tunne, et meid tõmmatakse jälle nagu Matri tehingu puhulgi.

    Kommentaar


      Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
      20mil laenu + 35mil üleminek. Palk fitguainile 7,5 ja samas Bonucci hakkab saama juves 5,5. Mul on tunne, et meid tõmmatakse jälle nagu Matri tehingu puhulgi.
      Saate Caldara ju? Peaks ära tasandama küll selle diili nii, et Milani keskmine fänn on rohkem rahul kui Juventuse keskmine fänn.

      Kommentaar


        Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
        20mil laenu + 35mil üleminek. Palk fitguainile 7,5 ja samas Bonucci hakkab saama juves 5,5. Mul on tunne, et meid tõmmatakse jälle nagu Matri tehingu puhulgi.
        Täpselt mismoodi? Bonucci-Caldara swap plus Higuainiga okei diil ,et mõlemad pooled kind off rahul oleks. Ma ei näe ausalt öeldes, mille üle siin tehingus Milanil nuriseda on.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Täpselt mismoodi? Bonucci-Caldara swap plus Higuainiga okei diil ,et mõlemad pooled kind off rahul oleks. Ma ei näe ausalt öeldes, mille üle siin tehingus Milanil nuriseda on.
          Seda vaid juhul kui fatso skoorib ka meie eest.

          Kommentaar


            Ja juhul kui Caldara ka üldse mängida mõistab. Kindla peale hea mängija on vaid Juve saanud, sest Bonucci vaevalt seal sellist jama korraldab nagu algul meie eest.

            Kommentaar


              Algselt postitas Devil Vaata postitust
              Seda vaid juhul kui fatso skoorib ka meie eest.
              Miks ta skoorima ei peaks? Higuain väravasaldo viimasel 10 hooajal tagantpoolt ettepoolt: 23, 32, 38, 29, 24, 18*, 26, 13**, 29, 24. Enam kindlamat väravaskoorijat on raske leida. Ja sealjuures meest, kes pole kunagi ka katki.

              * Reali viimane hooaeg, kus ta vajus pingile
              ** AINUS hooaeg viimasele kümnel aastal, kus ta on olnud vigane ja alla 40 mängu kirja saanud.

              Kommentaar


                Higuain selle raha eest on no brainer.
                Läbi käinud alternatiivid - Immobile kallim kõvasti (alla 70 mil poleks teda Laziost kätte saanud), Morata - kallim kõvasti + pole vist oma parimal hooajal ka nii palju löönud kui Higuain oma kõige sitemal, Belotti - um bes sama kallis, aga pikk vigastus plus sitt eelmine hooaeg, Zaza - mida iganes.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Homme hommikul maguaini medical

                        Kommentaar


                          Higuain medicalis.

                          Kommentaar


                            2017 suvi vs 2018 suvi.

                            Kommentaar


                              Ole nüüd, Gattusol treeningplaan valmis juba. Koduse tunde tekitamiseks ka Juve dressis.

                              Kommentaar




                                fat jokes are so 2017
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X