320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AC Milan\'

    Ma olen siinkohal nüüd nac nõme aga tahaks realile fiaalis hoopis kohta kätte näidata. Sest siiski nendel kahel klubil on kõige rohkem CLi tiitleid ja mis saaks olla parem, kui olla parim ka ajaloo pikemas lõikes.
    Serie A-s on selleks vaja veel kõvasti vaeva näha, kuid ehk näevad mu hetkel veel suht noored silmad ka seda.
    Siis võiksin rahus surra .

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AC Milan\'

      Yess, meie võit!!! ManU pandi järjekordselt paika ei tähenda siin ei Rooneyd, ega ka Ronaldod. Ei aidanud seegi, et ManU suurima käibega. egas muud midagi, kui jätkata samas vaimus lõpuni välja!!!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AC Milan\'

        Mitte, et meie käive oleks väike ja staare poleks üldse. Mis seal ikka kogemused ja tibake õnne teevad asja ära. Ega võidukast lõpust muud eesmärki polegi .

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AC Milan\'

          Algselt postitas Devil


          Ma olen siinkohal nüüd nac nõme aga tahaks realile fiaalis hoopis kohta kätte näidata. Sest siiski nendel kahel klubil on kõige rohkem CLi tiitleid ja mis saaks olla parem, kui olla parim ka ajaloo pikemas lõikes.
          Serie A-s on selleks vaja veel kõvasti vaeva näha, kuid ehk näevad mu hetkel veel suht noored silmad ka seda.
          Siis võiksin rahus surra .
          Ma küll ei tahaks Milan vs Real finaali näha, sest Realil neid tiitleid on juba küllaga

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AC Milan\'

            ära kujuta ette, ütleks selle lause idee peale .

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AC Milan\'

              nonii seame pilgud vaixelt sampdoria peale v? huvitav mis koosseis läheb...pippo return?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AC Milan\'

                nonii ricky pani esimese ära...pippo kohta info veel puudub...loodame et asi ikka enne viimasid minuteid ära otsustataxe
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AC Milan\'

                  kotis...libastu juve...pliiz
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AC Milan\'

                    deem nesta ja maldini olevat mõlemad viga saanud, kui tõsiselt ma veel ei tea aga mängu olid vist pooleli jätnud nii et midagi head selles ei ole
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AC Milan\'

                      Alustame vaatamist 1/4 finaali Udinese vastu.Kui Pippo ei mängi võib isegi Milani mängu vaadata


                      edit: Abbiatil tundub igav olevat
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AC Milan\'

                        tuleb siis jälgida pizarrot jankulovskit ja seda kuradi väravaautor iaquintat....milani on kõigi nendega seostatud vähemalt kuulujutu tasemel
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AC Milan\'

                          Miks Stam nii vara välja võeti kas mingi vigastus? Tegin tööd ja värav jäi ka krt nägemata...
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AC Milan\'

                            no ära selle udinsese värava pärast muretse, muretse ikka selle pärast, et nälksid seda väravakest mis milani edasi viib

                            kes veel ei tea siis esimene mäng Milaanos lõppes 3:2
                            hetkel seis 1:0 Udinesele, seega milanil väravat vaja, muidu läheb edasi võõrsil väravatega Udinese

                            edit1. ahjaa tegelt ma tehtsin postitada seda, et jah Stam sai viga
                            edit2: vai vittu 2:0 udine eeskonnale, aga kott oli ilus. Milanil 2te väravat vaja ja pippo vahetati sisse. 30 min aega

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AC Milan\'

                              watta fuck no on seda siis vaja????
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AC Milan\'

                                Ilus värav oli ja kaugel pole olnud ka Udinese 3 ja 4 värav. Miks krdi pärast see Pippo kõrgetel pallidel kaitse taha jookseb ja selle eksimust ootab,vähemalt kaks korda on olnud võimalus peapalli võitmise korral see Tomassonile lükata.
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X