320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AC Milan\'

    ACMi kodulehekylg mainis lives situatsiooni kui \"brave clearance\"

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AC Milan\'

      Algselt postitas Devil
      Ja siinkohal kõik te, kes kirute Milani, et saast ja saast. Paras, paras, ma irwitan teile näkku. Läks edasi see kes pidi! Haah paras haledad sitakotid. Vittu noh!
      Ilus see igatahes pole.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AC Milan\'

        aga mina olen

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AC Milan\'

          vaata multifilmi \"Meemeistrite linn\"

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AC Milan\'

            Algselt postitas kyps


            vaata multifilmi \"Meemeistrite linn\"
            ehk aitad? kust saab? vaataks hea meelega.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AC Milan\'

              Mida siin vinguda Maldini asja koha pealt? Vanameister tegi tõesti \"brave clearance\" ja likvideeris ohtliku olukorra.
              Algselt postitas tank
              Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AC Milan\'

                nyyd tuleks kainema peaga analyysida mängu...
                maldini situatsioonis oleks minu meelest siiski olnud õige anda kaart!
                1. värav siis keskkaitse arvele
                2.värav siis psv näljale
                3.ambrosini mängupanekut kirusin kuni väravani
                4.viimane värav oli vapsjee mingi ma-ei-tea-mis

                üldkokkuvõttes oli siis mängus otsustavaks punktiks psühholoogiline ettevalmistus
                ancelotti pani taktikaga mu meelest puusse(ambro sisse kaitsma) ja kapteni kaotus sellisel momendil on kirjeldamatu. peab olema platsil selline vana nagu effenberg bayernis oli, kes ükskõik mis seisus lõugas platsil ja võitles 110%

                eriti halb esitus shevalt minu meelest(shevale omane kaitsmine oli kadunud-kontsentratsioon nõrk)
                keskkaitse oli ka nõrk
                cafu võeti kinni
                ründenõrkuse kohta ytleks et minu meelest markeeriti pirlo ära mistõttu toimus milani ridades järjekordne kollaps(sellise taktikaga on meid ennemgi löödud)

                ja neile kes ikka arvavad et psv oli parem-JALGPALL ON OLELUSVÕITLUS JA EDASIPÄSU VÄÄRIB SEE KES KASUTAB OMA VÕIMALUSED ÄRA
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AC Milan\'

                  Algselt postitas mr.eyebrow

                  ja neile kes ikka arvavad et psv oli parem-JALGPALL ON OLELUSVÕITLUS JA EDASIPÄSU VÄÄRIB SEE KES KASUTAB OMA VÕIMALUSED ÄRA
                  siin sa eksid, Milan ei väärinud edasipääsu.
                  kuna jalgpallis on sellised tegelased nagu kohtunikud siis on täiesti vale väide et edasi saab alati tugevam.
                  edasi saab kas tugevam või nõrgem koos kohtuniku abiga. väga võimalik et Milan on tegeliku tugevam ja parem meeskond kui PSV aga nende kahe mängu kokkuvõtteks ütlen mina et võitu vääris PSV aga kahjuks ei olnud PSV\'l sellist koduvilet mis oli Milanis ja siit ka tulemus. loomulikult on mu jutt vaid spekulatsioon aga mina jään selle juurde et edasi sai nõrgem meeskond (2 mängu kokkuvõttes) tänu esimese kohtumise halvale ja kodumeeskonda soosivale vilepartiile

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AC Milan\'

                    Algselt postitas ek


                    Algselt postitas mr.eyebrow

                    ja neile kes ikka arvavad et psv oli parem-JALGPALL ON OLELUSVÕITLUS JA EDASIPÄSU VÄÄRIB SEE KES KASUTAB OMA VÕIMALUSED ÄRA
                    siin sa eksid, Milan ei väärinud edasipääsu.
                    kuna jalgpallis on sellised tegelased nagu kohtunikud siis on täiesti vale väide et edasi saab alati tugevam.
                    edasi saab kas tugevam või nõrgem koos kohtuniku abiga. väga võimalik et Milan on tegeliku tugevam ja parem meeskond kui PSV aga nende kahe mängu kokkuvõtteks ütlen mina et võitu vääris PSV aga kahjuks ei olnud PSV\'l sellist koduvilet mis oli Milanis ja siit ka tulemus. loomulikult on mu jutt vaid spekulatsioon aga mina jään selle juurde et edasi sai nõrgem meeskond (2 mängu kokkuvõttes) tänu esimese kohtumise halvale ja kodumeeskonda soosivale vilepartiile
                    olen nõus et kohtunik on ainus õnnefaktor tippjalgpallis aga see \"koduvile\" võttis meilt kaks yks-yks(loe väravat) olukorda ära(lisaks olid kõik kaitsjad ja väravavaht lootusetult olukorrast välja) ja sellised otsused mõjutavad mängu rohkem kui mingid soosivad pisivead ja ma olen kindel et maldini vs vennegoor situatsioonis oleks pidanud andma kaardi
                    ootan vastust...ehk siis situatsioone(väravaid) mis see koduvile röövis
                    milani väravad samalajal ei olnud seotud kuidagi vilega(loomulikult ka psv omad)
                    VEELKORD: JALGPALLIS LOEVAD VÄRAVAD
                    psv oli parem platsil...milan jalgpallis
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AC Milan\'

                      Algselt postitas mr.eyebrow


                      peab olema platsil selline vana nagu effenberg bayernis oli, kes ükskõik mis seisus lõugas platsil ja võitles 110%

                      Milanil Gattuso olemas ju. Võitlusvaimu tal jagub.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AC Milan\'

                        Nii , üks asi unustage kohtunikke , ärge neid tähele pangegi . Ma tahtsin ammu seda välja öelda , minu arust PSV väravavaht ei vasta tasemel , minu arust oleks ta võinud nii Ambrosini värava kui ka 2 Lyoni väravat ära tõrjuma ja ei hakka ütlema , et ta tegi seal väga palju tõrjeid ennem , lihtsalt kuidagi imelik tundub. Nii PSV vääris edasipääsu. Milanil oli õnne. Ancelotti on kaval rebane ise. Üldkokkuvõttes saab Milan Champions League karika , aga liiga loodan , et võidab Juve.Minu arvamusi mitte kritiserida , vaid vastata enda arvamustega.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AC Milan\'

                          Gomes ju väga hea väravavaht. see ambrosini löö oli lihtsalt nii varav eest, et vend lihtsalt ei jõudnud reageerida.
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AC Milan\'

                            Algselt postitas mr.eyebrow

                            ja ma olen kindel et maldini vs vennegoor situatsioonis oleks pidanud andma kaardi
                            Mis põhjusel? Käärlöögi võib kastis sooritada vabalt, kui sa pole suure massi keskel. Kedagi väga lähedal polnud, järelikult kõik reeglitepärane.
                            See, et vanameister pea ees sinna olukord sukeldus, ei tähenda veel momentaalset kaarti. Samamoodi ei anna kohtunikud (raudselt on ka erandeid) väljakul kaarti selle eest, kui löök toimub kõrgemal kui puus ja keegi hüppab peaga sinna sisse.
                            Maldini vs. Vennegoor situatsioon oli lihtsalt ohtlik olukord ja kogu moos.


                            Algselt postitas mr.eyebrow

                            psv oli parem platsil...milan jalgpallis
                            DEEP!!
                            The other line moves faster.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AC Milan\'

                              Ah minge perse oma kohtunikke soosimisega, mina esimene mäng ikka kirusin, et kohtunikud on sitad. Ja mitte Milani kasuks.

                              ikka veel olen purjus, CSKA ruulz

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AC Milan\'

                                niisiis aeg see psv crap lõpetada...endal ka kopp ees ja vb olen selle koha pealt liiga emotsionaalne et vaielda

                                nyyd siis pühapäeval clash vs juventus. ootan huviga siis taneli prewiewi(sa võiks lisada ka sinna oma allikad). mind leiate siis hiiu pubist
                                ps! loodetavasti saab mu näokaim ka finaali...saab pisikestele jälle libaautogramme jagada
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X