320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AC Milan\'

    Algselt postitas 17


    Ka teine koht on omaette saavutus!:P
    See koht ei ole minule midagi väärt. Väärt on finaali jõudmine ja korraliku lahingu andmine, väärt on ka Juvele korraliku lahingu pakkumine viimaste voorudeni.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AC Milan\'

      Algselt postitas Devil


      WE are THE champions!
      Devilile annks õhtu tola tiitli. Irwab siin ja irwab seal ja kolmandas kohas on suisa Champiooon

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AC Milan\'

        Algselt postitas Yazid


        Algselt postitas Devil


        WE are THE champions!
        Devilile annks õhtu tola tiitli. Irwab siin ja irwab seal ja kolmandas kohas on suisa Champiooon
        Ma ei tunne ennast tolana, sel ajal oli kõik põhjendatud. Pall on liialt ümmargune ja nagu näed pole ma neid poste kustutanud ja ei kavatsegi.

        Aga me ju olemegi tsämpionid omas mõtteis .

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AC Milan\'

          Mis aga Milani puutub,siis kuni PSV-Milan mänguni imetlesin neid tõsiselt.
          7 tühja puuriga mängu järjest seljataga ja nüüd 2 mängu järjest 3 kolli

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AC Milan\'

            dunno, dunno, maybe on mängijad oma tippvanusekünnise yletanud, sest vaid Kaka on alla 25e .

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AC Milan\'

              Algselt postitas Devil


              dunno, dunno, maybe on mängijad oma tippvanusekünnise yletanud, sest vaid Kaka on alla 25e .
              Ära otsi vabandusi, parim võitis

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AC Milan\'

                ega ma kaotusele ei otsind vabandusi selle lausega ... pennudega võitsite ju mitte 3 väravaga mängus, dumbass

                endiselt arvan, et parem ei võitnud
                aga see selleks.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AC Milan\'

                  jah, vasak võitis.
                  huvitav millised on need kriteeriumid, mille järgi määratakse n.ö. parem ja vasak meeskond?

                  ohh seda ego!
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AC Milan\'

                    /me irwitab
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AC Milan\'

                      Algselt postitas Daz_Booob


                      jah, vasak võitis.
                      huvitav millised on need kriteeriumid, mille järgi määratakse n.ö. parem ja vasak meeskond?

                      ohh seda ego!
                      ego ja midagi muud veel, sul on õigus oma arvamusele, ma ei keela.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AC Milan\'

                        ahjaa-kohtunik tegi liiga jälle
                        Kas Nesta poisi käsi,Nesta maas lamades nagu mardikas,ei peatanud palli liikumist karistusalas?

                        Tegelt pole ilus nii siin ilkuda
                        Respect Milanile ja Maldinile,ja milani fännid,te võite uhked olla oma klubi üle.Vägev finaal oli.
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AC Milan\'

                          Algselt postitas Daz_Booob
                          huvitav millised on need kriteeriumid, mille järgi määratakse n.ö. parem ja vasak meeskond?
                          Need kriteeriumid on olemas ja asja tuumaks on võidu tõenäosus.
                          Aga see on juba pikem ja keerulisem teema

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AC Milan\'




                            Gunnar Graps \"Mul jällegi on ainult tühjad pihud\"
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AC Milan\'

                              Ei ei, poolil olid 21 aastat ikka tyhjad pihud või nii . Nyyd saite seene tykikese, mida toksida natuke.

                              Ja muideks me võitsime Itaalia Super Cupi Nii et ei ole tyhjad pihud

                              Tra ma ikka ei mõika, kuidas see edu suudeti maha mängida ... CLi finaalis 3:0 ... maha mängida ... arusaamatu ebaõnn.
                              Carlo oleks võind Crespo välja võtta ja Ambro sisse panna ...poolajal.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AC Milan\'

                                olen nüüdseks 3 a pidanud ac\'d võimekaimaks mansaks maailmas (ärkamisaeg) ning peale esimest poolaega...ei ei ei usu.
                                aga ma arvan, et otsustavaks sai see, mis I p.a. lubas 3 kolli lüüa - ühe meeskonna ilmne emotsionaalne tasakaalustamatus...mõtted olid juba kusagil mujal, keha aga ikkagi palliplatsil.
                                poolikad läksid mängule vastu juba ammuilma väljalangejatena...ju nad mõtlesid, et juve ja chelsea kotis, nahhui see ac siis ära pole...pakun, et suht samade mõtetega läksid itallianod II p.a.-le. kuhu kadusid need finaali kogemused?
                                vaevalt mõni vahetus muutnuks sellist suhtumist...eriti veel ründeliinis, kuid ju never nõu...mida ilmekalt tõestas ka mängukäik.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X