320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AC Milan\'

    Kui mäng laguneb on vahetusi vaja ... Ancelotti põrmuks! ... vähemalt nii arvavad osad tulised Rosso fännid. Mina annaks yhe võimaluse veel .

    Tegelt oli ju mäng esimese väravani kontrolli all ... isegi enne II värava aru saamatust nagu ei old midagi hullu. Aga jah ... kui need nõmedad 10 min välja arvata, siis Milan sai mängitud kenasti.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AC Milan\'

      ...Milani kaotuse \"viga\" seisnes selles et seal mängis liiga palju brasse ja hollandlasi jt. ründava jalgpallikoolkonna poegi st. kui oleks mängitud nn. tüüp-Itaalia koondise stiilis siis oleks kiirele avaväravale järgnenud 89 min. betoonkaitses istumist ja igav mäng olekski 1:0 skooriga lõppenud. Õnneks jätkas Milan ilusa ründava ning kombineeriva jalgpalli mängimist ka peale 3:0 eduseisu, selleasemel et kaitses passida ja palle eemale lüüa ja väljakul aega viita - ja respect neile selle eest. Õnne ei olnud ka lõpuks (Shevtsenko löögid, Dida äravõetud pennal - mille andminegi oli suht küsitav , mida keegi omadest klaariks lüüa ei suutnud jne.) Ehkki ma polnud finaali jõudnutest otseselt kummagi poolt siis eelistasin ikkagi Milani kelle koosseisus ikkagi minu aastakümnete lemmikkoondiste Brasiilia ja Hollandi pojad ning Milan tõesti oli parem va. II poolaja 10 min. mis kahjuks ka mängusaatuse määras.
      Tõeliselt ilus finaal sellegipoolest
      RummaBastards!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AC Milan\'

        Algselt postitas Devil


        WE are THE champions!

        IRWWWWWWWW

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AC Milan\'

          oli asja kaa või niisama sittusid püksid täis

          lõuga!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AC Milan\'

            Algselt postitas Devil


            oli asja kaa või niisama sittusid püksid täis

            lõuga!

            ilmselt sittusid sina püksid täis ja korduvalt 6 minuti sees
            nädala tsempion
            lõuga!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AC Milan\'

              Mul pole pidamisega probleeme erinevalt sinust.
              Samuti saan ma ka hakkama ilma sinusuguste imbetsillide postitusteta.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AC Milan\'

                irw. nali naljaks - kusi kaljaks.
                Pole mõteti möliseda. Milan ja Pool\' pakkusid parima finaali, mida pakkuda võis.
                Väga tubli mäng milanilt nagu oodata võis.
                LiverpoolFC

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AC Milan\'

                  devili kaitseks tuleb öelda,et tugevam sats seekord kaotas.120-st minutist mängus 105 domineeriti.see teise poolaja algus oli nagu halb uni või nõidus,mida suurtel meistritel ikka juhtub,ja millest tuldi väljagi.lõpus vaatasid nagu loomasaadet,kus haige karjaloom põgeneb kiskja eest.peale selle oli sevtsenko esimese poolaja koll???no võiks ära lugeda,mitte suluseisuks sellised
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AC Milan\'

                    ei jõua siin lugeda ega kirjutada. oma arvuti andis otsad ja siin foorumis pole piisavalt ruumi ja maailmas pole piisavalt sõnu et kirjeldada minu tundeid...


                    tra kas see on alkoholi kuritarvitamine kui joon siiamaani

                    ei viici neid nägusi siia toksida...vb kujutate ette mida ma tunnen
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AC Milan\'

                      Algselt postitas mr.eyebrow


                      ei jõua siin lugeda ega kirjutada. oma arvuti andis otsad ja siin foorumis pole piisavalt ruumi ja maailmas pole piisavalt sõnu et kirjeldada minu tundeid...


                      tra kas see on alkoholi kuritarvitamine kui joon siiamaani

                      ei viici neid nägusi siia toksida...vb kujutate ette mida ma tunnen
                      Mõtle positiivselt, homme võib hullem olla!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AC Milan\'

                        Milan on vahepeal omandanud kaks mängijat: vasaku ääre Marek Jankulovski Udinesest ja poolkaitsja Johann Vogeli PSV`st . Mõlemad on vägagi tugevad täiendused Milanile, eriti muidu Tshehhi koondislane, keda ka Juve tahtis oma ridadesse

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AC Milan\'

                          Janku oli ammu teada et tuleb meile, ma ju ammu kisendasin, lugege vähem kuulukaid.

                          enivei vogel ... olen kuulnud hui snaaju\'


                          enivei me oleks ka nendeta Parimad!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AC Milan\'

                            Mõni klubi kohe otsaib igasuguseid,et aina rohkem ebameeldivamaks muutuda.
                            Vieri-no kamoon
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AC Milan\'

                              Algselt postitas marcello
                              Vieri-no kamoon
                              Noo noo, mina tean küll üht siinset tulihingelist Milani kummardajat, kes selle sündmuse puhul kohe ekstra õlled teeb.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AC Milan\'

                                mina see pole!!!
                                värdjad on siis sellist meest meile vaja
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X