320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AC Milan\'

    Ok, kõigepealt ma tahan öelda hahahaha. Pikem ülevaade tulekul editiga.
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AC Milan\'

      kogu see jama meenutab mulle eelmise hooaja algust

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AC Milan\'

        Ei tee editiga vot.

        Kui mina oleks Milani fänn, siis leiaks mina kolm süüdlast. Õnneks ma seda pole nii, et need kolm süüdlast on täna minu kangelased. Carlo Ancelotti, ründeliin ja kaitseliin.

        1.) Carlo Ancelotti - tänane peakangelane. Põhisüü paneks mina Ancelotti 3-5-2 taktikale. Mis ei tööta, see ei tööta, ei ole vaja 4 korda järele proovida, et sellest aru saada. Hiljem põhjendan.

        2.) Ründeliin - Täitsa liimist lahti oldi täna seal. Erilist rõõmu tektitas mulle härra kuldne pall Shevchenko. Nii halba mängu väravaesisel pole mina veel temalt näinud. Ma võin oma 3-4 väga lihtsat võimalust saada, mille ta nässu keeras. Gilardino oli väga korralik, kuid temagi oleks võinud vähemalt ühe värava lüüa. Vierikäkk ajas mind naerma lausa. Eriti oma maast ülestõusmisega, nagu ärkaks hommikul ülesse. Teokiirusel tõusis maast ülesse. Rääkimata suhteliselt lihtsast pealöögist lõpus, mille ta mingit moodi suutis vasaku posti juurest paremast postist mööda saata.

        3.) Kaitseliin - Nende kehv esitus on põhimõtteliselt tugevalt seotud Ancelotti 3-5-2\'ga, kuid siiski on ka kaitsjate süüd kõvasti. Mõlemad väravad oli täiesti lapsikud kaitsevead. Nii Bonazzoli, kui ka Tonetto väravate puhul oli tegu kaitsjate katmistveaga (õigemini oldi pimedad). Kes jätab 6-7 meetri kaugusele väravast vaba mehe ning sama jutt käib ka 2. värava kohta, kus jäeti Tonetto kuskile 15-17 meetri kaugusele väravast täiesti katteta?

        Nüüd siis räägin natukene üldisemat jutu. Nüüd siis räägin 3-5-2\'st. Nagu me kõik teame, pole Milan veel ühtegi clean-sheeti suutnud teha sel hooajal, mis on iseenesest tore, sest see on juba 5 punkti maksnud. Põhjus on kaitseliin. Ei saada mitte kuidagi taga kolme mehega hakkama. Terve mängu vältel oli häda käes, kui Sampdoria mees sai kasti juures palli või siis tuli kiirrünnaku ajal tsenderdus, millest üks lõppes ka väravaga. Ei suudeta lihtsalt kogu laiuses väljakut katta. Ikka oli mingi suur tühi koht sees. Ancelotti peaks kiiremas korras jõulupuu tagasi võtma, sest muidu on oktoobris Berlusconi uksetaga suur järjekord treenereid. Samas kindlasti on probleem ka hooaja eel mainitud vananevas kaitseliinis, aga 4 kaitsjaga oleks Milaniga väga raske hakkama saada.

        Mängu kontrollis mingi 75% ajast Milan, kuid see päris domineerimine polnud. Sampdoria, kui palli sai, oli väga ohtlik ning 5 mehelisest keskväljast mööda saamine näis nii lihtne. Üks põhjusi oli selles ka teatud Gattuso esinemine, kes oli väga kahvatu. Ning rääkimata Kakast. Mina arvasin, et ta tuli alles vahetusest mängu, sest mina teda küll terve esimene poolaeg ja teise algus ei näinud väljakul, aga vot alustas tuleb välja. Panin selle isegi Ancelotti ämbriks, aga vot kustutasin selle lause ära.

        Emiliano Bonazzoli esimene värav oli jällegi mõnusalt äss nagu ka eelmise vooru koll Reggina vastu, mis oli küll kõvasti parem. Gilardino värav oli kaheldav vähemalt minu nähtud nurgast. Mulle tundus, et ta oli suluseisus, kuid pead ei annaks, sest nurk oli ka suht kahtlane.
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AC Milan\'

          väga hea lugemine kuna mängu ei näinud. ainult üks asi. kui sa kirjutad analüüsivat teksti, siis PARASTAMINE jäta sealt välja.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AC Milan\'

            Algselt postitas orbitaaljaam


            väga hea lugemine kuna mängu ei näinud. ainult üks asi. kui sa kirjutad analüüsivat teksti, siis PARASTAMINE jäta sealt välja.
            See ei ole \"ametlik\" tekst.
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AC Milan\'

              meeldis väljend vierikäkk. väga putsis algus siin serie a-s jällegi. mina ancelottit serie a pärast ei vallandaks sest see hooaeg siiski on eesmärgiks pigem pariis. ja loomulikult ka iga-aastane interi kottimine.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AC Milan\'

                Algselt postitas mr.eyebrow


                meeldis väljend vierikäkk. väga putsis algus siin serie a-s jällegi. mina ancelottit serie a pärast ei vallandaks sest see hooaeg siiski on eesmärgiks pigem pariis. ja loomulikult ka iga-aastane interi kottimine.
                Ma ei tahaks küll ära sõnuda, aga vähemalt hetkeseisuga ei tuleks sellest viimasest asjast midagi välja. 3-5-2 annab Interi ründemängijatele liiga palju vabadust. Eriti äärtel, kus osadele Interi mängijatele meeldib eriti mängida, aga eks näeb. Mäng alles detsembris.
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AC Milan\'

                  ma väga ei usu et seda 3-5-2 vägistatakse detsembrini. nagu ma aru sain siis pidid nad seda pigem kasutama n.ö. nõrgemate tiimide vastu aga kui sa soovid interit sinna liigitada pole meie probleem, ma loodan et papa carlo siiski alahindama ei hakka sellise potensiaaliga vastaseid.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AC Milan\'

                    hetkel on meil siis kaitses kakha, jaap, cafu ja ALESSANDRO THE GREAT....costacurta siis. lõpptulemus tuleb huvitav. kaka ja sheva on juba alustanud nüpeldamist.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AC Milan\'

                      ma nagu ei saa aru, milleks gilardino jälle pingil istus

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AC Milan\'

                        no ma ei saa teemast aru-goal.com teeb milaniga koostööd kuid algrivistus oli jummala mööda.
                        mängust niipalju et nägin viimasty pooltundi ja siis oli meil umbes 5 võimalust aga poiste motivatsioon oli nõrk. vieri suutis muidugi tühjast väravast käärlöögi mööda põrutada(imestan et palli tabas). lazoi kohta ytles kommentaator et \"see oli nende parim situatsioon\" samal ajal kui polnud tegelt midagi. milani kohta ytles aga et ancelotti ei jäänud mängupildiga rahule. ma ise ka ei saanud aru selle mehe mõttemaailmast.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AC Milan\'

                          ancelottil ja jumalal on vieriga mingi oma plaan

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AC Milan\'

                            Fransesco totti võiks kyll tulla milani siis oleks elukõva kolmik ründes sevchenko pippo ja totti

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AC Milan\'

                              Algselt postitas Bayern


                              Fransesco totti võiks kyll tulla milani siis oleks elukõva kolmik ründes sevchenko pippo ja totti
                              Eladen ta ei tule, mitte kunagi, kindlalt kohe
                              Aga kus see teema üldse üleval on, et Totti Milani?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AC Milan\'

                                No enne, kui Milan ründeliini hakkab täiustama mindaks ikka kaitseliini parandama. Totti tulek, millest kunagi ammu on ka spekuleeritud tegelt, ei tule hetkel küll kõne alla seega. Aga mängijate poolest tundub asi suhteliselt võimatu. Ainuke võimalus oleks siis kasutada 4-3-3 taktikat, kuid kas see Milaniga toimiks hästi. Aga see asi pole üldse päevakorras. Aga kunagi võib see asi teoks saada isegi.

                                Samas ma ütlesin, et Vieri on ammu juba kobaks jäänud, kui ta Milanisse läks.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X