320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AC Milan\'

    inzaghi ka homseks mänguks üles antud. aga ancelotti teda vaevalt väljakule laseb, sest tal on vieriga omad müstilised plaanid

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AC Milan\'

      loodame siis et pippo tervis nüüd pidama hakkab. vieri koha pealt niipalju et tema on pilude kaotuses minu silmis sama suur süüdlane kui moreno. alates sellest kadus täielikult austus.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AC Milan\'

        9/25/2005
        Shevchenko scores his 150th goal for the club, with a penalty after Gilardino had been fouled in the area by the goalkeeper.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AC Milan\'

          Algselt postitas Devil


          9/25/2005
          Shevchenko scores his 150th goal for the club, with a penalty after Gilardino had been fouled in the area by the goalkeeper.
          Ma lugesin alguses, et 5/25/2005, aga vahet pole. Gilardino siis pani oma teise järjestikuse kolli. Neljandat kohta peaksite päevalõpus jagama. Ükskõik, millise tulemusega siis õhtune mäng lõpeb.
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AC Milan\'

            mhmh ... teine 2:0 võit in öö rõu ... its kainda gettin goin

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AC Milan\'

              Paolo Maldini has broken Dino Zoff\'s record of 570 Serie appearances as he lines up against Treviso on Sunday. The Milan captain missed out in the midweek win over Lazio, but Carlo Ancelotti has included him in the rossoneri line-up against the top-flight new boys.
              Dingdong! rekordite päev

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AC Milan\'

                sweet ja ma loodan, et ründemeestega on nüüd ka asi selge

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AC Milan\'

                  Algselt postitas mr.eyebrow


                  loodame siis et pippo tervis nüüd pidama hakkab. vieri koha pealt niipalju et tema on pilude kaotuses minu silmis sama suur süüdlane kui moreno. alates sellest kadus täielikult austus.
                  Moreno? see on Korea mängu väljakukohtunik? äkki tead eesnime ka?

                  ja milles sa Vierit süüdistad?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AC Milan\'

                    see kuradi kokaiinikasvatajast põllumees, keda fifa mingil põhjusel kohtunikuks pidas, selle oleks pidanud loomaaias lõvidele söödaks viskama

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AC Milan\'

                      byron moreno olen kuulnud lugu kus ta lisas mängule mingi 12 minti ja kaotuses olnud meeskond lõi väravad 90+9 ja 90+11 ja seda oli mees teinud kohe peale mingit eelnevat bänni. vieri oli see uskumatu mees kes mööda maad tuleva söödu suutis lõpuminutitel(peale pilude väravat mis löödi 88. minut) tühjast väravast mööda suunata!
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AC Milan\'

                        siis sa peaksid elu lõpuni vihkama Del Pierot, kes 2000 aasta EM finaalis 2X 1:1 olukorda ei suutnud lahendada.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AC Milan\'

                          see oli rohkem siiski treeneri bläkk, et sellises olukorras del piero mängu pandi. ega ta väga soosingut sellega ei võitnud aga tema vastu on mul austus kuna ta on lojaalne. eks peale finaali olin päris pahane küll. eks nende mängijatega ole nagu muidu-mõndasi seedid ja mõndasi mitte. valikmälu talletab ainult teatud situatsioonid. vieri kohta veel niipalju et tema väravad koondise eest suurturniiridel pole mulle kuidagi mõjunud. kogu aeg on selline tunne olnud et ükskõik kes seal ka ei mängiks oleks need väravad tulnud ja ükskõik kes poleks ka korea+moreno vastu mänginud oleks selle ära löönud. aga see oleks ei maksa midagi ja seepärast vieri seebiks. btw mul tulid jälle hirmujudinad peale kui ma käisin kinos vaatamas \"old boy\"-d sest seal oli mingi lühikokkuvõte viimasest 15 aastast ja ennäe imet oli seal ka ahni värav(huvitav et seda peeti kõige tähtsamaks)
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AC Milan\'

                            Algselt postitas mr.eyebrow

                            ...kui ma käisin kinos vaatamas \"old boy\"-d...

                            andestage mu rumal küsimus, aga mis see \'vana poiss\' on?
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AC Milan\'

                              Algselt postitas fittibaldi


                              Algselt postitas mr.eyebrow

                              ...kui ma käisin kinos vaatamas \"old boy\"-d...

                              andestage mu rumal küsimus, aga mis see \'vana poiss\' on?
                              Vana poiss on üks tore Korea film, kus on üks mees 15 aastaks ilma mingi põhjenduseta kinni pandud ühte tuppa. ning siis ta pöõgeneb ja hakkab nö. kätte maksma. üsna masendav, kuid samas väga HEA film.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AC Milan\'

                                keegi mängu nägi? väike sisu kokkuvõte äkki? 2:2 pole kyll mingi hiilgav tulemus, aga parem kui kaotus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X