320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AC Milan\'

    mäng oli siis selline et kohe testis seedorf vastaste väravavahti, kes arvatavasti oli mõtetega mujal ja olime laksti 1-0 ees. siis oli mingi tobe olukord ja loomulikult rikoshetist lendas pall larson(või mis iganes) pea peale ja see lõi didale liikumise vastu ja oligi kõik jälle tuksis. siis suutsime väheke isegi kontrollida mängu kuid samas jättis kuranyi kaks ideaalset kiiret ära löömata. mängust tulenevate rotatsioonide tõttu sattus siis el capitano meil äärele kus ta ilusti edenes ja lõpuks tsenderduse saatis, mille sheva loomulikult ära realiseeris(selline tüüpiline milani värav aint seekord tsenderdas maldini mitte cafu) siis passisime kaitses ja ootasime vasturünnakuid, aga kuna gila veel milani joonisest hästi aru ei saa siis jooksid üritused hukka. tuli hoopis shalke vahetuspingilt mingi mees ja põrutas palli didale püüdmatult. ei saanudki aru mida dida tegi. arvas vist et ostis mängule pileti ja tuli niisama jalgpalli vaatama. lõpus oli vist kakal isegi suht hea ppositsioon kuid vasuri pettis. shalkel olid ka mingid võimalused. lõpus voolas ka vieri platsile, kuid tema loomulikult ei jõudnud vastaste kaitsjatega sammu pidada. ahjaa mingi situatsioon sattus sheva värava ette kuid seal oli ka vieri ja kahepeale midagi neil välja ei tulnud. vb oli ka suluseis.
    dida tegi tegelt ühe paraatipelastuse ka tegelt. ühe sellise suht keskmiselt hea save\'i ka.
    punkt oli meie võit sest see asi seal küll milani moodi välja ei näinud. mängiti nagu poisikesed-kuidagi arutult ja kiirustades. lisaks peaks mainima et stam tuli ka vahetusest ja jäi positiivselt silma. igatahes mina ootan millal pirlo tõusu teeb ja pippo the european cups in-box-predator tagasi tuleb.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AC Milan\'

      tänud
      ja seedorfi väravat ma nägin kuskilt

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AC Milan\'

        kuda Gila oli?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AC Milan\'

          Paistab, et Milanil on võõrsil mängimisega tõsiseid probleeme. Ok, mis ma siin ikka palju rõõmustan. Dida\'lt nägin ma viimati väga head mängu EuroDerby ajal. Järgmised korrad on ta mulle väga keskpärase mulje jätnud.
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AC Milan\'

            gila nagu ma ütlesin on nagu joonisest väljas mängimas oma mängu. korra oli nagu 1-1 minemas aga surmas palli vasaku jala trajektoorile ning jooksis sisse ja pall veeres lihtsalt välja.
            taneli poolt vägagi õige tähelepanek või vähemalt ka mina olen sama meelt, et dida parimad mängud lõpetas interi fännide rakett aga eks kaitse laseb ka praegu rohkem läbi kui enne \"seda\" mängu.
            ja alles tänaste uudistega tuli meelde see kuramuse kukk poulsen. ALL HAIL TOTTI FOR SPITTING THAT PRICK. no on ikka värdjas...seda totti jama ma otse ei näinudki ja arvasin et vb on ikka skandinaavlastele omaselt poulsen aus poiss aga tuli välja et totti oleks pidanud ta sealsamas nii vigaseks peksma et sellist jobu enam palliplatsil nägema ei peaks!!!
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AC Milan\'

              Olen ma midagi maha maganud või ongi Eleftheropoulus Romasse müüdud või laenatud?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AC Milan\'

                Algselt postitas saarlane1234


                Olen ma midagi maha maganud või ongi Eleftheropoulus Romasse müüdud või laenatud?
                Kui ma õigesti mäletan, siis laenati ta viimasel päeval vist tõesti Romasse.
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AC Milan\'

                  Algselt postitas mr.eyebrow


                  . valikmälu talletab ainult teatud situatsioonid. vieri kohta veel niipalju et tema väravad koondise eest suurturniiridel pole mulle kuidagi mõjunud. kogu aeg on selline tunne olnud et ükskõik kes seal ka ei mängiks oleks need väravad tulnud ja ükskõik kes poleks ka korea+moreno vastu mänginud oleks selle ära löönud.
                  mina korea olukorda kahjuks ei mäleta, aga ma arvan, et jasper sa olid liiga junsu siis kui vieri ikka oli lagi mis lagi itaalia eest. oli see siis 2000EM või 98MM mees oli sssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppppppppppppppp ppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AC Milan\'

                    98 lõi ta vist 5 väravat ja oli üks resultatiivsemaid seal.
                    neetud prantslased.....

                    aga, see oli 98 aastal

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AC Milan\'

                      ai-ai paha paha. sheva ja pirlo osalemine homses mängus pole veel väga kindel

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AC Milan\'

                        Tõsi ta on, kuid tõenäoliselt mõlemad siiski algkoosseisus. kui shevat ple siis tuleb Vieri-Gila duo.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AC Milan\'

                          kui gila ja vieri, siis tuleb gila soololaul ja vieri on taustalaulja

                          ja kaka` teeb ka muidugi oma sooloesinemise:P

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AC Milan\'

                            sittagi se gila veel yksi ei tee.
                            vieri on ikkagi veel esimene viiul

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AC Milan\'

                              hmm.siiamaani serei A-s
                              gilardino 2
                              vieri-??
                              aga kui vieri värava lööb, mina patja ei nuta

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AC Milan\'

                                mark my words, you aint seen a last of him!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X