320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AC Milan\'

    Noh, ja kui nüüd Juventuse dopingu skandaali meelde tuletada siis ilmselt on ka hilisematel võitjatel omad patud hingedel.Ära võtmisega paljut suuremat hunnikut võidu pallureid ei saa ju, nii Massarol kui Donadoni said järgmine aasta oma karika nagu ka Marcel.Pole kursis, kes see sealt vahepeal ära läks aga noh ,mis see enam aitab.
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AC Milan\'

      milani parimad hetked siena vastu

      lõpuks hakkab ancelotti oma sõnavõttudega ka mingile tasemele jõudma. ütles, et soovib näha meestes sportlikku viha. selline tavaline pehmo jutt jäi seekord ära.
      mängu ei näinud kuna mingi troojavärk ei lase streame korralikult vaadata aga highlightside põhjal siis näha, et isegi dida suudab veel ilusaid tõrjeid teha. murelikuks teeb aint sheva, kes ei ole päris see.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AC Milan\'

        Juhtusin, siis ka eilset mängu vaatama ning 1:0 võit oli küll õnnega pooleks. Ma ei tea, kuidas statistilised numbrid olid, kuid Palermo ründas igatahes tugevalt. Aga noh, kui ükshaaval tervest kaitseliinist läbi üritakse minna, siis loomulikult midagi välja ei tule. Muidu oli üks igavamaid mänge, mida ma viimasel ajal üldse näinud olin. Võimalusi oli väga vähe. Ka Pirlo ja Kaka mängu tulek Milani ründemeeskonda silmnähtavalt paremaks ei teinud.

        Carlo aeg on läbi. Mitte, et ta oma oskused on ära kaotanud vaid lihtsalt, et tal on Milani jaoks ideed otsas. Mõlemale osapoolele oleks ilmselt parem, kui suvel lahku mindaks.
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AC Milan\'

          Algselt postitas Tanel


          Juhtusin, siis ka eilset mängu vaatama ning 1:0 võit oli küll õnnega pooleks. Muidu oli üks igavamaid mänge, mida ma viimasel ajal üldse näinud olin. Võimalusi oli väga vähe. Ka Pirlo ja Kaka mängu tulek Milani ründemeeskonda silmnähtavalt paremaks ei teinud.
          Päris aus olla, siis ega Interi mäng suurem asi polnud. Aga milani mäng oli jah igav, ma eelistasin selle ManU mängu
          “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AC Milan\'

            Algselt postitas Pealik


            Algselt postitas Tanel


            Juhtusin, siis ka eilset mängu vaatama ning 1:0 võit oli küll õnnega pooleks. Muidu oli üks igavamaid mänge, mida ma viimasel ajal üldse näinud olin. Võimalusi oli väga vähe. Ka Pirlo ja Kaka mängu tulek Milani ründemeeskonda silmnähtavalt paremaks ei teinud.
            Päris aus olla, siis ega Interi mäng suurem asi polnud. Aga milani mäng oli jah igav, ma eelistasin selle ManU mängu
            Ega ei olnud ka, kuid see teatud insident ning väravad ja ka käputäis korralike võimalusi = ikka parem matš. Mis meenutab mulle, et küsiti Di Canio ja Burdisso kaklust.

            Iseenesest, olen mõelnud Peppino Prisco arvamuse peale, et Milani ja Interi vahel peaks olema lihtsalt selline sõbralik rivaalitsemine. (Teed kaotuste & mängijate üle nalja jne või siis kutsud Peppino stiilis pealemängu kõik inimesed kokku ning karjud \"Chi Non Salta E\' Rossonero\"...) Nint põhimõtteliselt Milaanos see nii ongi, et saadakse väga hästi läbi, mida näitab ka see, et mingeid kaklusi ja fännide vahelisi jamasi ju pole. See on lihtsalt välismaiste fännide illusioon. (Samas juba ette ütlen ära, et mingid piirid on ka sellel rivaalitsemisel... ala mängijate üleminekud, mida demonstreerisid Interi fännid Vieri suunas)

            Muidgu sama jutu ei saa rääkida ühe teise klubi kohta, kelle kohta Peppino vast niiväga nalja ei teinudki.

            Edit: Peppino suhted Milani fännidega peegelduvad ka Maldini ütluses pärast Peppino surma: \"Võita derby Interi vastu pole ilma temata sama.\"
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AC Milan\'

              Mäng oli jah igav. Mingit ülekaalu ei pannud tähele(võib-olla sellepärast, et ei hinda väga selle karika tähtsust ning ei viitsinud süveneda) aga Kaka kindlasti elavdas rünnet ning tegi värava eeltöö.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AC Milan\'

                Aga mulle tundus täitsa vaadatava mänguna ja Milan oli kenasti parem, oli oma tegemistes konkreetsem.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AC Milan\'

                  Täna siis teine kothumine Sampdoriaga. Eelmise saime teatavasti pähe, kuigi juhtisime peale esimest poolaega. Seekord on siis toeks koduseinad ja loodetavasti jätkub võitude seeria San Sirol. Kaitse seis on loomulikult ebakindel-Maldini väljas, Cafu üles antud, kuid tõenäoliselt väljas, Stam kerge vigastusega sees nagu ma aru sain. Ründes on meil jällegi kõik korras ning järelikult on oodata järjekordselt palju väravaid.


                  Väga närvidele hakkas goal.com, kes oma galeriides oli punamustade mängijate piltide alla pannud sellised kommentaarid nagu \"Barcelona people\" (Nesta), \"Rio Ferdinand celebrates\" (Vogel) ja \"African stars\" (Maldini ja Zanetti usumehe Tettamanzi juures). Lihtsalt olid kõik meie meestega pildid vale allkirjaga.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AC Milan\'

                    Algselt postitas Jasper


                    Täna siis teine kothumine Sampdoriaga. Eelmise saime teatavasti pähe, kuigi juhtisime peale esimest poolaega. Seekord on siis toeks koduseinad ja loodetavasti jätkub võitude seeria San Sirol. Kaitse seis on loomulikult ebakindel-Maldini väljas, Cafu üles antud, kuid tõenäoliselt väljas, Stam kerge vigastusega sees nagu ma aru sain. Ründes on meil jällegi kõik korras ning järelikult on oodata järjekordselt palju väravaid.


                    Väga närvidele hakkas goal.com, kes oma galeriides oli punamustade mängijate piltide alla pannud sellised kommentaarid nagu \"Barcelona people\" (Nesta), \"Rio Ferdinand celebrates\" (Vogel) ja \"African stars\" (Maldini ja Zanetti usumehe Tettamanzi juures). Lihtsalt olid kõik meie meestega pildid vale allkirjaga.
                    Ilmselt mingi süsteemi bug. Ise pean vaatamata uskumatule Juventuse toetusele ikkagi channel4.com\'i parimaks ning vähemalt mänguülevaated ning põhiuudised saab põhjalikumalt kätte. Kaalub üles selle Juventuse promomise.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AC Milan\'

                      Dida, you made my day!

                      Milline ämber Sampdoria väravaga. Täeilik komöödia! Selgituseks: Üritas Gasbarroni lööki püüda ning oli juba positsiooni kätte saanud. Kui löök tuli hakkas omaarust nagu palli kätte võtma, kuid tegelt oli pall pool meetrit tema arvutustest möödas ning bang põrkas vastu käevart ning väravasse. Milanil on ikka sitaks õnne olnud, või siis Sampdoria on head võimalused ära rikunud. 2 korda posti (ühel karistuslöögil üleplatsi naljatilk jäi lihtsalt vaatama) ning veel 2-3 väga head võimalust läksid veel raisku. Lõpuks sai Dida ka aru, et mõttejõuaga ja palli vaadates väravat ei kaitse. Milan peab poolajaga kõvasti arenema, kui kaotust ei taheta saada. Milani penalti oli muidugi väga kahtlane ning mina poleks kohtunikuna ehk selle eest midagi andnud, kuid hiljem oli jällegi vastupidine olukord, nii, et las jääb siis nii.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AC Milan\'

                        Algselt postitas Tanel


                        Dida, you made my day!

                        Milline ämber Sampdoria väravaga. Täeilik komöödia! Selgituseks: Üritas Gasbarroni lööki püüda ning oli juba positsiooni kätte saanud. Kui löök tuli hakkas omaarust nagu palli kätte võtma, kuid tegelt oli pall pool meetrit tema arvutustest möödas ning bang põrkas vastu käevart ning väravasse. Milanil on ikka sitaks õnne olnud, või siis Sampdoria on head võimalused ära rikunud. 2 korda posti (ühel karistuslöögil üleplatsi naljatilk jäi lihtsalt vaatama) ning veel 2-3 väga head võimalust läksid veel raisku. Lõpuks sai Dida ka aru, et mõttejõuaga ja palli vaadates väravat ei kaitse. Milan peab poolajaga kõvasti arenema, kui kaotust ei taheta saada. Milani penalti oli muidugi väga kahtlane ning mina poleks kohtunikuna ehk selle eest midagi andnud, kuid hiljem oli jällegi vastupidine olukord, nii, et las jääb siis nii.
                        Milani kodumäng ja 1.poolaja statistika alljärgnev:
                        Shots on goal: 3 - 5
                        Shots wide: 2 - 6
                        Possession: 49% - 51%
                        Corners: 1 - 4

                        Kuni väravani 13-ndal minutil oli natuke nagu kodumeeste survet, aga pärast seda kippus mäng väga ühe värava alla vajuma ja Milanil oli tõesti sitaks õnne, et esimene poolaeg viigigagi suudeti lõpetada. Volpi oleks selle penaltibläki tasakaalustamiseks selle ilusa karistuslöögi ristnurka võinud põmmutada küll.

                        anyway, lahe mäng ja loodan, et mu Shanghai Sports oma heas kvaliteedis pilti korralikult lõpuni suudab vedada

                        edit: tänase masendava 1-3 kaotuse järel Sienale on Gigi del Neri ka oma lõpu Palermo eesotsas leidnud
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AC Milan\'

                          Tõesti, Milan suutis survet hoida vaid umbes 15-20 minutit kokku, kuid siis ka Sampdoria polnud pildilt nii väljas nagu Milan poolaja lõpus. Aga jah, Walter Novellino on täna kaamerate lemmikmees vist. Naljatilk nr. 2 oma emotsioonidega.

                          Ja nüüd algas teine poolaeg. Pöidlad peos.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AC Milan\'

                            Algselt postitas Tanel

                            Aga jah, Walter Novellino on täna kaamerate lemmikmees vist. Naljatilk nr. 2 oma emotsioonidega.

                            Mulle meeldis see, kui ta Seedorfile audi sisseviskeks palli ei andnud:P :P
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AC Milan\'

                              Mul nagu stream ei taha üldse toita. Aga eurosport.com\'i vahendusel juba sain aru, et asjad on halvasti. Dida pidavat muuseas olema mingi kerge vigastusega ning mängu algul kaaluti teda mittemängitada aga see selleks.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AC Milan\'

                                1:1 viik. Tänud Didale. (Ning Antoniolile) Milan oli teisel poolajal omaette klassist võrreldes Sampdoriaga, aga mis teha, kui realiseerida ei suuda. Vigastus või mitte - silmad on ju Didal peaks ning niimoodi palli püüda on ikka paras kunst.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X