320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AC Milan\'

    Pippo.

    Tuli mõttetu post. Mis teha. Aga selliseid lugusid igapäev ei juhtu.
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AC Milan\'

      no esimene oli siis selline
      Gila pani peaga teise(serginho hakkab jälle tsenderdamist mõistma)
      Selle pauguga lüüakse koondiseuks lahti!
      SUPPERPIPPO!!!

      Mängu ei näinud aga räägitakse jälegi mingist Dida tõrjest.

      Pippo on kunn!
      Pippo bayerni vastu platsile!!!
      PippoPippoPippoPippoPippoPippo...INSAAAAAGGGGHHHII IIIII!!!
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AC Milan\'

        Täna tuli siis selline pauk, et Cafu lendab Brasiiliasse noa alla. Ei saanudki täpselt aru mis viga aga operatsioon pidavat olema vältimatu. Ka Maldini vigastuse kohta pole rõõmusõnumit kuulda.
        Aga täkk Demetriole tehakse selline asi
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AC Milan\'

          Algselt postitas Jasper
          no esimene oli siis selline
          Käsi, mis käsi. Kui treener näeb seda 60 meetri kaugusel, siis mida f**k see kohtunik ja tema kaks abilist siis vaatasid.
          Kuigi see ei pruukinud mängu lõpptulemust muuta, on ikka pask tunne küll, kui igas voorus nii mõnedki mõnusad bläkid maha pannakse.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AC Milan\'

            Jasper, Pippo ilusa mängu üle on ka mul hea meel! Pippo in ikka üks täkk küll. Endine Juventino siiski!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AC Milan\'

              Algselt postitas Maarek


              Algselt postitas Jasper
              no esimene oli siis selline
              Käsi, mis käsi. Kui treener näeb seda 60 meetri kaugusel, siis mida f**k see kohtunik ja tema kaks abilist siis vaatasid.
              Kuigi see ei pruukinud mängu lõpptulemust muuta, on ikka pask tunne küll, kui igas voorus nii mõnedki mõnusad bläkid maha pannakse.
              Mina küll alguses kätt tähele ei pannud Ei pane siiamaani Kas ma olen nüüd nagu need Juve poisid, et õnnest pime? Selles videos küll pole näha, et kahe meetri kaugusel olevad vastasmängijad protesteeriks...aga jah võib-olla tõesti nägi treener 60 meetri pealt täpselt.

              EDIT: See video ei ole arvatavasti siis parim arvamuse kujundamiseks. Ka Ancelotti tunnistab käega mängu(tema jaoks on see muidugi juhuslik). Seega saime suure kingi. Arvatavasti. Täiuslikku materjali pole nagu näinud.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AC Milan\'

                Channel4:

                Giovanni Trapattoni’s career is about to come full circle with a move to Milan being reported in the Italian Press.

                Trapattoni enjoyed a successful playing career with the Rossoneri, before becoming Coach at the San Siro.

                He went on to become the most successful tactician to grace Serie A, winning a further six Scudetti at Juventus, a Bundesliga title and a Portuguese League title with Benfica last season.

                He also coached the Italian national side at the 2002 World Cup Finals and the 2004 European Championships.

                Trap moved to Stuttgart in the summer but failed to make an impact on the Bundesliga side, who managed just five wins in 20 matches, before being sacked on Friday.

                Now, though, it seems that Milan are keen on welcoming their prodigal son back to the fold by putting him in charge of their youth academy.

                With the Italian FA introducing new rules stipulating a minimum quota of Italian nationals in every Serie A side, the focus on rearing homegrown talent has taken on a whole new importance.

                The 67-year-old has said in the past that he would like to finish his career with exactly this type of role and a return to the side where he enjoyed many glittering playing years.

                Selline huvitav vangerdus siis jutuks. Mulle Trap treenerina väga ei sümpatiseeri(Azzuri päevilt), aga kui ta tuleb meile noori arendama siis on temast kindlasti tulevikus suur kasu.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AC Milan\'

                  Ancelottile võiks öelda vaevalt, et keegi meelega käsi teeb. Kogemata või meelega - käsi on käsi.

                  Aga mul suht suva. Ainuke asi mis mind kotib, et Inter võtab ennast kokku ning suudetaks derbyni Milaniga samas tempos püsida ning siis ehk teine koht ära võita. Tüdinud nendest nõmedatest CL kvalifikatsiooni mängudest!
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AC Milan\'

                    Algselt postitas Jasper
                    EDIT: See video ei ole arvatavasti siis parim arvamuse kujundamiseks. Ka Ancelotti tunnistab käega mängu(tema jaoks on see muidugi juhuslik). Seega saime suure kingi. Arvatavasti. Täiuslikku materjali pole nagu näinud.
                    Video lõpuosas on asi üsna korralikult näha. Kliki asja kaadri kaupa ja näed kuidas asi käest tagasi põrkab ja täpselt jalale.
                    Anyway, oli mis oli, asi on olnud ja elame edasi lootuses, et kohtunike töö mingilgi määral paremaks muutub.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AC Milan\'

                      siin siis tõde parema nurga alt ehk parimad momendid mängust
                      Igal juhul pole see Milani ametlik highlights, sest sisaldab liigselt Reggina olukordi. Tundub, et meie vastu oleks võinud vabalt ka penalti vilistada. Reggina värav oli kuidagi Dida süü minu meelest aga jah mingi tõrje ta tegi

                      Ka mina olen aususe poolt ehk loodan kohtunikutöö paranemist.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AC Milan\'

                        Meil on nüüdsest maskott...MILANELLO
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AC Milan\'

                          Devil, Milani fännina kuradi kavalalt panid nime

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AC Milan\'

                            Algselt postitas Saarlane


                            Devil! Midagi sulle!
                            Ole hea eemalda see avatar kui siin teemas nii hästi orienteerud!
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AC Milan\'

                              Mida?! Kas uus maskott ei näe välja nagu devil? idikas

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AC Milan\'

                                Algselt postitas Saarlane


                                Mida?! Kas uus maskott ei näe välja nagu devil? idikas
                                Uus maskott näeb välja nagu maskott. Tema nimi on Milanello ja temast oli juba postitus vahetult enne sind. Olen jah mina idikas ja veel õnnelik ka selle üle, kui idikas on sinust erinev inimene.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X