320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AC Milan\'

    Minu jaoks on selline asi siiski spämmimine.
    Mainin siin ka ära, et minu kõige karmim sõnavõtt ei olnud suunatud mitte Maarekile(nagu võib aru saada) vaid jällegi Saarlasele.

    Muidu rääkis Carlo kuidas keskendub Cagliari mänguks ja et inimesed ei tohiks ärrituda kohtunike peale. Liigamänguga on siiski seis selline, et ei Capitano ega tema esimene asemik ei saa jälle platsil olla. Lisaks siis audis Cafu ning Pirlo, kellel väidetavalt influenza. Areenile on astumas viimase asemel Vogel ning olen veendunud, et Cagliari-suguse(eihinda neid just kõige tugevamaks) võistkonna vastu peaks ta olema võimeline nii mõndagi ära tegema.

    Bayern läheneb...ja PIPPO on terve
    Muuseas enne eelmist Bayerni mängu oli meil ka \"proovimatch\" Cagliariga ja loomulikult võitsime me mõlemad.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AC Milan\'

      Tänu sellele maskotile on siis ainult aja küsimus, millal meid naeruvääristama hakatakse. Seega teen kerge damage-controli
      selline näeb välja meie meeskond järgmine aasta
      Jah, ma tean, et South Parkis on Saatan pede ja magab Saddamiga, aga antud kuju disainisid WB kunstnikud.


      Huvitav kas selline kuju tõmbab lapsi staadionile ja noortesüsteemi? On nagu lahe võib-olla küll aga ma arvan, et lapsed pigem kardavad selliseid olendeid. Kui kellelgi on mingi nägemus kui tugevalt täpselt valitseb Itaalias ristiusk siis andke teada. Senikaua olen loonud endale mingi ettekujutluse, et itaallased on süvausklikud ja materdavad meie uue maskoti maa alla.

      Ja muuseas Benitezi lingitakse Interiga, mis meiesse puutub kuna see oleks halb. Aga noh see vaid kuulujutt.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AC Milan\'

        Hooaja häbiväärseim võit!!!
        Miks? Sest me võitsime arvatavasti nõrgima võõrsil-mängude vormiga võistkonda olematust penaltist. Sest Pippo lõi üle vägagi kindla värava.
        No loodame, et mehed on tõesti keskendunud Bayernile ja see oli hädise esituse põhjuseks. Rõõmu tegi ainult seedorf vist-mees liigutas ennast \"kerge mängu\" ajal. Ja Gattuso oli ka norm. Vogel pole Pirlo ehk ei osanud üldse kohe sööte jagada sellelt positsioonilt. Kui Pirlo lükkab söödu jooksule siis Vogel söötis tagasi ka nii, et palli valdamiseks pidi teamikaaslane kasutama kahte puudet.

        Edit: Kuidas mul ununes, et Chimenti tegi tegelikult päris hea partii. Veidi ebakindlust küll oli aga kaks tõrjet olid ikka Buffoni klassi.(editi lõpp)

        Saa terveks Maldini. Pippo, ma ootan sult tegusid.

        Teiste uudistena jõudis minuni ebameeldiv sõnum Kakha vennast. Inimröövlid olevat ta ära ... Igatahes olgu muld talle kerge.

        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AC Milan\'

          Maldini ei sõitnud Munchenisse. F***ED UP!
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AC Milan\'

            Kuna olen eelnevalt siin kirunud meie kaitseformatsioone, siis statistika lahti lüües võib tõdeda, et on hakatud mängima. Serie A parimad tulemused(defensive record) peale pausi ehk Kaladze peaks selle järgi hästi hakkama saama. Ja nüüd meenus, et viimast mängu vaadates nägin ka Stami äärekaitsja liigutusi tegemas
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AC Milan\'

              Algselt postitas Jasper


              Kuna olen eelnevalt siin kirunud meie kaitseformatsioone, siis statistika lahti lüües võib tõdeda, et on hakatud mängima. Serie A parimad tulemused(defensive record) peale pausi ehk Kaladze peaks selle järgi hästi hakkama saama. Ja nüüd meenus, et viimast mängu vaadates nägin ka Stami äärekaitsja liigutusi tegemas
              Selle koha pealt võiks paralleeli tõmmata linnanaabritega eelmisest hooajast.

              Igatahes mina olen õhtul teleka ees, põnevuskohtumise ootusega.
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AC Milan\'

                Huh...Allianz Arena on üks ebameeldiv koht. Alguses arvasin, et peame 90 minutit survet kannatama selles kisas seal. Õnneks saime siiski kuidagi mängu maha rahustatud. Ballacki löök oli küll selline, et mingit erilist viga meie mehed ei teinud. Tuleb au anda. Meie penalti oli keeruline-ise arvan olen arvanud, et sellistes olukordades ei peaks penaltit andma ja Serie A-s on korduvalt analoogsed situatsioonid jäänud vileta nii meie kasuks kui kahjuks, aga need artikli kommentaarid(päris hea allikas onje ) on pannud mind kahtlema. Äkki keegi teeb puust ja punaselt asja selgeks. Mäng üldpildis oli hea ka vaatamata pidevale survele. Poisid olid motiveeritud ning ei sattunud paanikasse rohketest nurgalöökidest. Dida näitas ka oskusi ja Murphy seaduse tõttu sai ka kohe vigastada. (Eelmine kord kui play-off ringis pidi esiväravavaht vigastusega pingile minema saime karika...panin sulgudesse, sest suht mõttetu fakt ja mu mälu võib jällegi petta). Gila ikka ei saa oma euroopa kollist jagu, võimalus oli ju hea. MOM-i meie poolelt annaks Kaladzele, kuna mina küll ei kujutaks ette kuidas mängida sellisel tasemel vutti kui endal muud probleemid.

                EDIT: ja see Ballack vs Gattuso oli üks kole asi. Näitleb üks, näitleb teine, mölisevad mõlemad. Ja no loomulikult nõrgema närvikavaga tegelane jätab järgmise kohtumise vahele. Suht jama, sest Ambro ka vigastatud ju...millal ta üldse terveks peaks saama? Vogelit nende meeste vastu ma ei usalda ja Janku ei püsi keskel minu meelest aga kui Carlo suudab sõnad peale lugeda siis oleks meie suve ma-ei-tea-mitme-millise-ostu nägemine põhikoosseisus suhteliselt meeldiv.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AC Milan\'

                  Milani ametlikud(ehk mitte-objektiivseimad) parimad momendid Bayerni mängust
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AC Milan\'

                    iisraeli liigas mängivad hetkel sellised võistkonnad mängu: Hapoel Beer-Sheva ja Maccabi Beer Sheva , seis hetkel 0-0
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AC Milan\'

                      Et siis Palermo 2-0 kotis. Väravaautoriteks põhitäkk Pippo ja 11 meetrilt saatis palli võrku Sheva. Kalac olevat(ise mängu ei näinud) ka paari ilusa tõrjega hakkama saanud ja mainimist väärib ka, et Pippo kolli sööt tuli Vogelilt

                      Mulle need ma-ütlesin-postid väga ei meeldi, aga kui Tanelil huvi on siis mäletan, et Palermo kohta oli tal nii mõndagi öelda.

                      siin siis parimad momendid
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AC Milan\'

                        Seda, et Kalad˛el on täna sünnipäev. Kogu Milani pere siis soovib talle jõudu, seega otsustasin ka siia postitada.
                        Ja miks polnud highlightsides näha mängus tehtud austusavaldust raskes seisus olevale meeskonnakaaslasele?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AC Milan\'

                          Selline küsimus siis, et kas uus mooramaalane Amoroso mängib kah?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AC Milan\'

                            Algselt postitas Saarlane


                            Selline küsimus siis, et kas uus mooramaalane Amoroso mängib kah?
                            Mis mõttes mängib? Mängib küll aga platsile väga ei saa. Ühes Coppa mängus(vist 1-0 või Palermo üle) sai pikalt mängida. Sheva, Pippo ja Gila on ju ees
                            Mulle ei meenu, et ta peale seda isegi vahetusest oleks sekkunud
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AC Milan\'

                              Eks seda oligi oodata. Koondises kah ei saa tõestada, samas kui Gila ja Sheva paugutavad. Pippo kah vahest kui uksest sisse saab

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AC Milan\'

                                Algselt postitas Saarlane


                                Eks seda oligi oodata. Koondises kah ei saa tõestada, samas kui Gila ja Sheva paugutavad. Pippo kah vahest kui uksest sisse saab
                                Et nagu milles probleem on`? Erinevalt Amorusost teenis eelmine Milani ründaja võimalusi. Sitt on see brass.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X