320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AC Milan\'

    Alles praegu avastasin, et selle teema all on pisike seletus \"imelise algusega hooaeg \", mis tuleb kindlasti ära muuta!!!
    Aga Amoruso pole ikka päris sitt...seljatati ju kerjused tema väravast Toyota cupil.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AC Milan\'

      Ja siit saate vaadata parimai momente Milan-Empoli mängust...jällegi oli meie päästjaks PIPPO
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AC Milan\'

        Algselt postitas Jasper


        Alles praegu avastasin, et selle teema all on pisike seletus \"imelise algusega hooaeg \", mis tuleb kindlasti ära muuta!!!
        Aga Amoruso pole ikka päris sitt...seljatati ju kerjused tema väravast Toyota cupil.
        Ei muuda minu poste :P

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AC Milan\'

          Niisiis on homme üks otsustav match jällegi hooaja õnnestumise mõõtmiseks. Niipalju kui praegu selge, siis ei Ambro ega Maldini pole selleks veel platsil. Viimasega on asi juba nii kaugel, et ma näen juba õudusunenägusid kuidas tuleb teade tema tagasi astumisest ning siiamaani pole Paolo seda teinud vaid sellepärast, et säästa võistkonna moraali. Kole lihtsalt noh! Kaugel on teaduse saavutused inimeste kloonimise alal?
          Igatahes Magathil peaks olema kogu squad löögivalmis, kes Milanosse saabus ehk Lizerazu ja Guerrero väidetavalt mängivad(kui koosseisu mahuvad).
          Muuseas meil peab karistust kandma Gattuso ehk asi on kusine. Vogel läheb vist dm-i mängima.
          Muudest uudistest on sektsioonis \"Sama pask täitsa m*nnis\" härra Galliani oma seisukohaga suurklubid ei tohiks kohtuda enne veerandfinaale. Ma enam ei viitsi isegi oponeerida sellele mõtetusele.
          Ja Berlusconil on mingi altkäemaksuga seotud asjad...no vaadake ise mida te sellest arvate
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AC Milan\'

            Nii...minu kartus Ambro suhtes võis vale olla, kuna mees on üles antud. Vahetusest sekkumine oleks suht meeldiv. Ancelotti aga ajas sellist ümbernurga juttu koosseisu kommenteerides, et ma kardan näha alguses Gilat. Ja siis hiljem tuleb täkk maailma päästma(sest nagu ütleb Carlo on tema võimeline skoorima oma värava koheselt). Väga mage oleks situatsioon, kus Carlo 1-0 eduseisus hakkab mängu kinni panema ja siis imetakse kuskilt välja lisaaeg ja no Pippo. Näiteks selline lisaaeg nagu Istanbulis...

            Tunne on ärev, mõtted on segased.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AC Milan\'

              Kas te olete Milanis matsis kainut? (Oh, better write in English as my Estonian is so crap...) I am going there later this month, got a ticket for Milan-Fiorentina. Any tips where to go before match, where\'s best atmosphere (though mind you, I am \'young\' woman, travelling alone, so no too seedy or dangerous ideas, please!!!)

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AC Milan\'

                Algselt postitas Little Miss


                Kas te olete Milanis matsis kainut? (Oh, better write in English as my Estonian is so crap...) I am going there later this month, got a ticket for Milan-Fiorentina. Any tips where to go before match, where\'s best atmosphere (though mind you, I am \'young\' woman, travelling alone, so no too seedy or dangerous ideas, please!!!)
                I haven\'t been there but i think i can give you some information(from other/local Milan fans). Firstly it is really important to know who do you favour and how deeply? At this point i have heard that it is recommended to be near the stadium 1-2 hours before because San Siro is pretty big. And ofcourse there should be good atmosphere too
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AC Milan\'

                  Teate mis? Teate küll

                  SjuuperPIPPO. Oeh küll on nüüd mõnus olemine.
                  Sügav kummardus Ancelotti ees, kes pani ikka täku mängu. Pean tunnistama, et projektid Kaladze keskel ja Stam äärel on ka aina edukamad.

                  Suhteliselt sõnatu olen veel...eks ma homme kirjutan pikemalt ja lisan ilusaid momente siia

                  Muuseas teate mis oli mängu parim pilt? Ei mitte Pippo skoorimine vaid see kui kaameramees Lippi üles leidis Mul on tunne, et see asi laheneb ka ilusti.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AC Milan\'

                    Stamil oli kohati ikka väga terav minek. Päris ründav oli seal äärel
                    pall on ümmargune

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AC Milan\'

                      Lõuga Kahn, lõuga!

                      Et siis peaks nagu väheke mehi kommenteerima:

                      Dida: ühe kala saab seekord isegi andeks. Sellist jama aga pühapäeval küll näha ei taha. 5
                      Kalad˛e-korra jäi silma väheke halva koostööga, kuid muidu oli meeldiv vaadata grusiini tegutsemist. 7,5
                      Nesta-oli vähe Kala varjus aga noh esitus oli normaalne. 6,5
                      Sergino ja Stam-mõlemad olid teravad omal äärel ja leidsid ilusti koha ka kaitsesituatsioonis. Stam kaitses innukamalt, aga Serginho crossidest tuli 1 värav rohkem. 7,5 mõlemale
                      Vogel-suhteliselt passiivvne dm tundus Rinoga võrreldes aga rolli vedas ilusti välja ja Ballack sai ainult korra löögile. Kollase sai arvatavasti kuna keegi käskis tal väheke aktiivsem olla. 6,5
                      Pirlo-free-kickist ootasin küll väravat aga muidu hea. Vahetas aktiivselt oma positsiooni ning avas ääred. Ei mäleta, et Kaka oleks alla tulnud palli järgi. 7
                      Seedorf-nagu tavaliselt oli valmistus selleks mänguks eriline ning jäi silma targa kaitsepositsiooni valikuga ning tundus nagu ta vahepeal juhendaks ka meie vägesid. Rünnakul võeti ta küll kinni aga nii oligi rohkem ruumi teistel. 6,5
                      Kaka-umbes kolm korda lükkas vastastel jalgevahelt palli läbi ning lõi muidu teravusi. Sellele lisaks ka värav(kuigi oleks võinud sööta oli lahendus ilus). 7
                      Sheva-oma patu lunastas esimese viie minuti jooksul. Kui ma ei eksi siis tema andis söödu ka Kaka väravale. Kaptenina suurt tööd polnud, sest kogu team oli motiveeritud.
                      6,5
                      Pippo-kaks kolli, penalti(selle situatsiooni peab vist arutluse alla võtma) ja noh ta oli ka seal kui Kaka skooris. Lemmikule alla 8 ei anna.
                      Ancelotti-rääkis enne mängu, et keskendub ainult enda teami esitusele ja tulemus on ju ilus. Kuigi Bayernil oli võimalusi piisavalt, et oma eelis(peamäng) realiseerida oli Milanilt väga ilus esitus. 7,5
                      Vahetusmeestele hindeid panema ei hakka. No tegelikult Ambro saab ... KÜMNE!
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AC Milan\'

                        Vogel tegi ikkagi väga hea mängu, on lõpuks leidmas ennast. Loodetavasti Carlo annab talle vähe rohkem mänguaega nüüdsest.

                        Rinoga võrreldes on iga mängija passiivsem.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AC Milan\'

                          mulle meeldib uefa.com

                          Weight of history
                          If that is the case, it will maintain Milan\'s tradition of beating Bayern in two-legged combat. They have always then gone on to lift the trophy - it happened in the UEFA Champions League of 1989/90 and 2002/03 and also in the 1967/68 UEFA Cup Winners\' Cup.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AC Milan\'

                            Algselt postitas Devil


                            Vogel tegi ikkagi väga hea mängu, on lõpuks leidmas ennast. Loodetavasti Carlo annab talle vähe rohkem mänguaega nüüdsest.

                            Rinoga võrreldes on iga mängija passiivsem.
                            Vogel defensivina on küll hea aga Pirlo rolli ei ole ta veel välja mänginud ja seellepärast ta osteti ja seda ta muuseas peaks treenima ka minu andmetel.

                            Ja ma tean küll, et Rinoga võrreldes on kõik mängijad passiivsed, kuid unustasin mainida. Oli meeles lihtsalt, et alguses oli harjumatu vaadata Milani, kes istub oma poolel ilusti positsioonidel aga kuskil pole meest, kes ründaks vastaseid nagu härg jahib matadoore!
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AC Milan\'

                              Rinoga võrreldes on iga mängija passiivsem.

                              See lause mulle meeldib.
                              Felix: Oh, bollocks!
                              Elmo: Dog's bollocks?
                              Felix: No, just plain fucking bollocks!
                              Elmo: No dog involved?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AC Milan\'

                                jah Lippi nägemine oli meeldiv. No et äkki viskas ikka SuperPippole ka silma peale või nii

                                Kommentaar

                                Working...
                                X