320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AC Milan\'

    Algselt postitas Jasper


    Seoses tänaste artiklitega pean vajalikuks copy/paste-da siia ühe Lyoni mängu eelse Sheva tsitaadi:
    \"I am annoyed by the Chelsea rumours,\" he told L\'Equipe. \"I have three years remaining on my contract.

    \"Today, I only think about Milan and ending the season in the best way.

    \"And then? I don\'t want to talk about it. It is nonsense now.

    \"I repeat it: I am fine at Milan.

    \"I\'ve already said I want to end my career here, even if you can\'t plan for it in football.

    \"Would I like to become a \'Milanist\' for my whole life, like Franco Baresi or Paolo Maldini? Yes.

    \"But I would never give up a national cap for money. Even if I play for a club I love, I am and will remain a Ukrainian.\"
    No näete kui ilusa posti ma leidsin.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AC Milan\'

      Ära nüüd mossita, selliseid asju ikka juhtub. :P

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AC Milan\'

        Klipike
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AC Milan\'

          Algselt postitas Silver


          Ära nüüd mossita, selliseid asju ikka juhtub. :P
          \'
          Ega ma ei mossita. Bidu alles tuleB

          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AC Milan\'

            sõnad võtsid suust

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AC Milan\'

              http://www.delfi.ee/news/sport/_jalgpall/article.php?id=13026860

              no vot seda klouni ma nyyd kyll Milanis näha ei taha
              kuskil pole allkirjade kogumist ta vastu??
              mul poh, kui kõva mees ta kunagi oli, tegu on ikka nr 1 ebasümpaatse jalgpalluriga minu jaoks

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AC Milan\'

                Mullegi ta ei meeldi, aga oma tööd teeb ta briljantselt.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AC Milan\'

                  Gallas ja Sheva läksid hoopis Arsenali ...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AC Milan\'

                    Minu silmis pole veel ühegi normaalse mehega meid seostatud, aga ma olen väga peps kah. No mingi Adriano, Drogba, Van Nistelrooy? Tänan ei. Pigem juba Suazo. Üks asi on kindel-uus mees Sheva jälgedes käia ei jõua ja Gila(just teatas, et mängiks meie eest isegi Serie B-s) vastutus suureneb. Kes teab Ancelotti rääkis Pirlo vabamast rollist, äkki mõtles minna üle 4-5-1 süsteemile mingite vangerdustega.

                    Skandaaliga seoses sosistatakse, et Meani orgunnis Collina ja Galliani kokkusaamise ja G teadis euroderby kohtunikku varem, kui pidanuks teadma. Sama sosistatakse muidug kai Facchetti kohta
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AC Milan\'

                      Asi ants

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AC Milan\'

                        1999/2000
                        mms://media.esperia.com/sheva7/200508/218_bb.wmv

                        2000/2001
                        mms://media.esperia.com/sheva7/200508/221_bb.wmv

                        2001/2002
                        mms://media.esperia.com/sheva7/200508/219_bb.wmv

                        2002/2003
                        mms://media.esperia.com/sheva7/200508/220_bb.wmv

                        2003/2004
                        mms://media.esperia.com/sheva7/200508/223_bb.wmv

                        2004/2005
                        mms://media.esperia.com/sheva7/200508/224_bb.wmv
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AC Milan\'

                          Nüüd on Milanil pees pole head ründajat ka .
                          Kes nüüd siis shevcenko kohale läheb.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AC Milan\'

                            Algselt postitas fcflora92


                            Nüüd on Milanil pees pole head ründajat ka .
                            Kes nüüd siis shevcenko kohale läheb.
                            jah, peale sheva pole tõesti maailmas ühtegi ründajat,tross
                            küll leidub mõni täkk (peale RVN) kes ta koha täidab. ja üldse, pippo ja gila on olemas. mina ei masendu

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AC Milan\'

                              Minul on küll hirmus kahju, et Sheva ära läks. Mitte sellepärast, et Milan läks nõrgemaks vaid sellepärast, et aasta-aastalt lähevad maailma tippmängijad Hispaania või Inglismaa liigadesse, selle asemal, et Itaaliat väisata. Juhul kui Juve ja mõned muud meeskonnad langeks madalamtesse liigadesse, siis ei jääkski eriti tõelisi staarmängijaid Serie A`sse- Totti, Adraino, Gilardino...ongi vist kõik? Niisiis, mida ma tegelikult tahtsin öelda- van Nistelrooy Milani

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AC Milan\'

                                Algselt postitas eika


                                Minul on küll hirmus kahju, et Sheva ära läks. Mitte sellepärast, et Milan läks nõrgemaks vaid sellepärast, et aasta-aastalt lähevad maailma tippmängijad Hispaania või Inglismaa liigadesse, selle asemal, et Itaaliat väisata. Juhul kui Juve ja mõned muud meeskonnad langeks madalamtesse liigadesse, siis ei jääkski eriti tõelisi staarmängijaid Serie A`sse- Totti, Adraino, Gilardino...ongi vist kõik? Niisiis, mida ma tegelikult tahtsin öelda- van Nistelrooy Milani
                                Sedelid mängivad ka siin pearolli. Juventus ja Milan (heal juhul ka Inter) on saapamaal ainukesed, kes suudavad konkureerida raharalli lõppsirgeni välja. Kuid nagu juba mainisid, viimase aja trend viib nii kutsutuid tähtmängijaid La Ligasse ja udu saartele.
                                Serie A-d on varem kiidetud ülekaalukalt parimaks sarjaks - igati õigustatult. Ükskõik, kas võrrelda seda saavutustega Euroopa karikasarjades, rahakoti suurusega või rahvusvahelise huviga, ainult inglased ja sakslased suutsid heal päev konkureerida pizza-sööjatega. Nüüd ajad on muutunud. Miks?
                                Varem kellest tahes mängijast konkureerinud Rooma suured AS Roma ja Lazio loevad tänapäeval kopikaid ja on sedasi langenud kesksuurte kategooriasse (á la Villareal, Newcastle). Lisaks on järjest rohkem väiksemaid klubisid, kus sealsed bossid peavad elama selle teadmisega, et klubi pangaarve (on külmutatud / algab miinusega). Seega on sunnitud elama peost-suhu põhimõttega (loe: juunioride kasvatamisega), mis ei võimalda rahvusvahelises huviorbiidis olevate \"valmis tähtede ostmist\".

                                Loomulikult ei tasu unustada, et sealse kultuuriga kaasaskäiv igapäevane stress, päevast päeva peakohal hõljuvad korruptsioonipilved ja itaallaste üldpildis igav mängufilosoofia aitavad osaliselt kaasa sellesse, miks paljude jaoks muru tundub rohelisem teisel pool aeda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X