320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AC Milan\'

    Algselt postitas Tanel


    Algselt postitas Britu


    Ta jäigi ju.
    Umm, üleminekuaken on lahti kuni 1. septembrini minu teada.
    31. augustini oli ikka minu arust

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AC Milan\'

      Algselt postitas Saarlane


      Algselt postitas Tanel


      Algselt postitas Britu


      Ta jäigi ju.
      Umm, üleminekuaken on lahti kuni 1. septembrini minu teada.
      31. augustini oli ikka minu arust
      1. septembrini on! 31. august on viimane päev , et üleminekuid teha.
      sigpic

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AC Milan\'

        Algselt postitas Tanel


        Algselt postitas Saarlane


        Algselt postitas Tanel


        Algselt postitas Britu


        Ta jäigi ju.
        Umm, üleminekuaken on lahti kuni 1. septembrini minu teada.
        31. augustini oli ikka minu arust
        1. septembrini on! 31. august on viimane päev , et üleminekuid teha.
        kusskuss. 31. august 23.59 CET-i järgi on viimane tähtaeg. seega on teil mõlemal õigus. pole Hiiu-Saare sõda vaja siia

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AC Milan\'

          Ehk siis UEFA otsustab 2.augustiks, kas Milan saab CL-is mängida või mitte.
          “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AC Milan\'

            Milan`i vastane selle paari võitja

            Cork - Crvena Zvezda

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AC Milan\'

              Gilardino: I am ready after Sheva, I want to do well this year. I matured a lot last year in terms of tactics and skill as well as mentality. Of all the Milan strikers I prefer Inzaghi.

              Keda muud Gilal ikka enda kõrvale praegu valida oleks Oskab keegi anda viimast inffi selle kohta, millistest ründajatest on Milan kuuldavasti huvitatud? Seda muidugi, et mängijatest ei anna Milani jaoks jah-sõna mitte keegi enne seda, kui UEFA on asja otsustanud.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AC Milan\'




                Bonera neljaks aastaks Rossoneri särki


                Igati hea ost, ennekõike tulevikku silmas pidades. Cafu jaoks algav hooaeg on tõenäoliselt viimane ja edaspidi parema äärekaitsja roll on Bonera päralt, kellel on potensiaalset tulevikku ka Azzurris. Sedasi Simic võib vaikselt hakata kohvreid pakkima...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AC Milan\'

                  Algselt postitas Blue Rock

                  Sedasi Simic võib vaikselt hakata kohvreid pakkima...
                  Kas Simic üldse mõnda aega juba Milanist ära pole?
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AC Milan\'

                    Algselt postitas zaz
                    Kas Simic üldse mõnda aega juba Milanist ära pole?

                    Dariot ollakse kõvasti Inglismaa suunas viimas, kuid minu teada on ta hetkel veel punamustade nimekirjas.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AC Milan\'

                      Tegelt pole ju Simic sellise tasemega mängija, nagu näiteks Zebina Saaks rohkem mängu, ma arvan et ajaks asja isegi ära. Kas ei olnud sellel hooajal isegi mitte nõnda, et Costacurta sai Smicist rohkem väljakule???

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AC Milan\'

                        Algselt postitas Blue Rock





                        Bonera neljaks aastaks Rossoneri särki


                        Igati hea ost, ennekõike tulevikku silmas pidades. Cafu jaoks algav hooaeg on tõenäoliselt viimane ja edaspidi parema äärekaitsja roll on Bonera päralt, kellel on potensiaalset tulevikku ka Azzurris. Sedasi Simic võib vaikselt hakata kohvreid pakkima...
                        Minu arust eelistab Bonera olla keskel. Või on ta lihtsalt väga kaitsev äärekaitsja. Cafu\'st stiili poolest väga kaugel.

                        Aga väga hea tehing peab tunnistama. Ma ei usu, et on eriti, kui üldse on, klubisi, kes talle ei ütleks. Kaua jäi püsima Parmasse, aga lõpuks sai ära!
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AC Milan\'

                          Algselt postitas Tanel
                          Minu arust eelistab Bonera olla keskel. Või on ta lihtsalt väga kaitsev äärekaitsja. Cafu\'st stiili poolest väga kaugel.

                          Aga väga hea tehing peab tunnistama. Ma ei usu, et on eriti, kui üldse on, klubisi, kes talle ei ütleks. Kaua jäi püsima Parmasse, aga lõpuks sai ära!

                          Bonera on n.ö. koolituselt keskkaitsja, kuid Parmas viimastel aastatel enamjaolt äärel mänginud, ja kui mälu ei peta, siis debüteeris ka Azzurri särgis just sellel positsioonil. Nii või teisiti, hea ost ka enda mitmekülgsuse tõttu ja sedasi ideaalne kandidaat Stami suurtesse saabastesse.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AC Milan\'

                            http://www.goal.com/en/articolo.aspx?ContenutoId=102819 stjoopamjoopa, aga ei juhtu

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AC Milan\'



                              SDB teel jumalate maapärale


                              Eelmine hooaeg möödus laenul Blucerchiatis, kuid tung Rossoneri keskväljale on sedavõrd suur, et mehikese endagi vaatevinklist otstarbekam on vahetada pasta fetajuustu vastu.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AC Milan\'

                                No rõõmustavad uudised uefa poolt. Milan ikagi lubati Meistrite Liiga 3-ndasse kvalifikatsiooni ringi ja mängib kas FK Crvena Zvezda või Cork City FC.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X