320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei no täitsa lõpp. Eile toodi küll võit koju, aga algul jääda 0-2 taha, nii võib infarkti saada kurat võtaks!

    Kommentaar


      No suured tänud meie põhifännile Jasperile, kes külastas kuulsat derbyt ja tõi mulle ka salli. Kannan seda nüüd uhkusega

      Kommentaar


        Algselt postitas viki77 Vaata postitust
        No suured tänud meie põhifännile Jasperile, kes külastas kuulsat derbyt ja tõi mulle ka salli. Kannan seda nüüd uhkusega
        My pleasure!
        Milan-Brascia 4-2 (väravad)
        Paremat materjali pole leidnud. Kalac võtab sõnatuks arvestades eelmise aasta väljakukkumist, esitust Austraalia eest MM-il ja eilset mängu. Säh sulle kooke moosiga!

        Tore, et poisid teisel poolajal ennast tõestasid. Noor Lunati vahetati poolajal välja teise noore, Antonelli, vastu. Viimane sai kõvasti kiita ning Ancelotti ennustas talle esimese teami jalgpalli talvel seoses rohkete vigastustega. Eile langes Favalli, kes väljas umbes 60 päeva.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          snoob soovis klippe mängust, mida ta külastas:
          Milan 3-2 Schalke 04 Highlights(26MB)
          Gattuso vs Poulsen

          Highlightside kättesaamiseks peab miskipärast lingi kopipeistima brauserisse
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Nagu Brescia mängu väravatest näha, siis meie esimene värav on kindlasti kaheldav, kui ta üldse on värav. Minu hinnangul pall joont ei ületanud, aga kes teab.

            Igatahes ootab ees mäng Romaga ning vaatamata heale üldisele saldole ei ole midagi postiivset oodata. Tänase päeva parima uudisena kirjutab koduleht, et Didal on seljaga probleemid. Mina Kalacit mängu ei laseks. Pigem juba Fiori.

            Mängu kohtunikuks kinnitati minu isiklik lemmik...Messina.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Milan-Roma 1-2 highlights(16MB)

              Kuigi alguses olid juba märgid, et mängime 12 vastu, võib Brocchi mängu jätmisega sellised avaldused unustada. Oli palju fifty-fifty otsuseid, mis jagunesid ka minu hinnangul võrdselt.

              Aga mäng oli ilus-väravad, imelised kannasöödud, löögid väravaraamide pihta. Muidugi oli vahepeal ka palju praaki ja anti ka mõned kaardid, aga see kõik käib ühe hingestatud võitluse juurde. Enam vist keegi Totti vormi kohta küsida ei julge-kaks väravat, post ja võimas free kick, mis vabalt oleks võinud võrku sahistada. Kahju, et mees ainult klubile keskendub.

              Milani fännidel soovitan aeg maha võtta ja mitte liigselt süveneda kuulujuttudesse. Kogu klubi on kõrgendatud tähelepanu all ning eile käis ka Berlusconi riietusruumides enne mängu poistele mänguõnne soovimas. (see on siis ametlik versioon)

              Meie meeste esitusest ma rääkida väga ei viitsi...
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                sheva uudis

                Kommentaar


                  Sa Jasper mõtlesid neid ,mis inu ja sinu kommi vahepal on või neid ,mis nende treenerite kammi taga on?
                  Felix: Oh, bollocks!
                  Elmo: Dog's bollocks?
                  Felix: No, just plain fucking bollocks!
                  Elmo: No dog involved?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas maanus Vaata postitust
                    Sa Jasper mõtlesid neid ,mis inu ja sinu kommi vahepal on või neid ,mis nende treenerite kammi taga on?
                    Saan ma õigesti aru, et sa küsid kuulujuttude kohta? Täpselt ma küll aru ei saa, mida sa mõtled.

                    Aga mina soovisin tugevat vaimu fännidele, et mitte kõvaks ajada endal selliste asjade peale.(ka itaalia keelt mittemõistes loeb sealt "tuleva hooaja koosseisu" välja) Nende spekulatsioonide amplituud on juba fantaasia ääremail ja sellisel juhul pole midagi muud teha, kui oodata ametlikke teateid. Võtame ikka mängu korraga ja loodame, et tuleb iga-aastane talvetõus, kesiganes meie värve ei kaitse.

                    Brocchi intervjuu
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Sa said õieti aru.Vahepeal muidugi loen igati huvitaviad kõlakaid, et Drogba kui ka Totti käis Milano vahel ja tänus sellele ennustatakse mõistuse vastast siirdumist jaanuaris Romast Milani. Aga jah, selle sinu lingile muidugi see vastu ei saa.
                      Felix: Oh, bollocks!
                      Elmo: Dog's bollocks?
                      Felix: No, just plain fucking bollocks!
                      Elmo: No dog involved?

                      Kommentaar


                        Highlights Empoli 0-0 Milan(10,5 MB).

                        Mannetu värk. Kodulehekülg vabandab arvukate postide tabamisega. Ei oska midagi öelda. Õnneks kaitse toimis seekord ja Empoli oli täiesti null. Samas tähistasid nad viiki vägagi suurelt ehk said enda ülesandega hakkama.

                        Vahepeal sai Pirlo isaks. Õnnitlused.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Selline asi mitte ei lähe. Loodetavasti jaanuaris tehtavad paar transferit teevad asja taas normaalseks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Selline asi mitte ei lähe. Loodetavasti jaanuaris tehtavad paar transferit teevad asja taas normaalseks.
                            Pigem nö meeskonnavahetus peatreeneri näol.
                            Kui ikka mängupilt kuidagi paranemise märke ei näita, siis on selle eest üldjuhul vastutab siiski mees platsi ääres.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              ai raisk nad võiksid nüüd sellest põuast ülesaada et ära ei löö:S
                              olen vaatand neid videosi, et võimalusi on nagu aga ära ei löö
                              loodan et kui budan isegi ostetakse et ta siis teeb ka midagi seal!!

                              Kommentaar


                                Maldini lahkumine?

                                Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X