320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AC Milan\'

    Eino türa kui hea ikka. Aitäh, Milan! Kõigepealt saite -8 punkti, siis \"jätsite\" Ibra meile ja nüüd annate meile võimaluse lõpuks ometi fatso maa põhja vilistada derbys.

    *Krt, Inter peaks ajutiselt derby\'ks herr Fernando Couto palkama. Või siis vähemalt peaks Couto mõnele Interi kaitsjale õpetama seda, mida ta aastaid tagasi tegi. Materazzile eelistatavasti, sest siis saaks lihunik lõpuks ometi oma karjääri lõpetamiste arve lahti.*
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AC Milan\'

      Algselt postitas Tanel


      nüüd annate meile võimaluse lõpuks ometi fatso maa põhja vilistada derbys.
      Oma viga et meie klubist lahti lõite. Ära vingu enam sellel Ronaldo teemal

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AC Milan\'

        Algselt postitas Tanel


        Eino türa kui hea ikka. Aitäh, Milan! Kõigepealt saite -8 punkti, siis \"jätsite\" Ibra meile ja nüüd annate meile võimaluse lõpuks ometi fatso maa põhja vilistada derbys.

        *Krt, Inter peaks ajutiselt derby\'ks herr Fernando Couto palkama. Või siis vähemalt peaks Couto mõnele Interi kaitsjale õpetama seda, mida ta aastaid tagasi tegi. Materazzile eelistatavasti, sest siis saaks lihunik lõpuks ometi oma karjääri lõpetamiste arve lahti.*
        *-8 pealt võetakse see scudetto ikka ära. Oi kui palju seda hala, kivirahet ja molotovi kokteile jälle lendu läheb. Ibra jääb teile tiksuvaks pommiks, mis aitab meil seda saavutada. Fatso ei ole veel meie oma, aga kui tuleb siis MilanLab teeb tast Il Fenomeno jälle ja teiseks derbyks on curva nord jälle inimestest tühi. Vilinat pole kuskil.

        Materazzi lendab lihtsalt välja. Ta on nii kole mees sellepärast ja pole kohtunikku, kes seda ei teaks. Kes meil selle daivi tema \"heaks\" teeb? Gila võib-olla helistab Tottile ja küsib nõu.*



        Ok asi on paras ila. Teemasse ka või midagi. Täna on CL loos. Mina tahan sellist alagruppi:
        AC Milan
        Chelsea(näidata \"respekti\" keeleprobleemides vaevlevale härrale)
        Benfica(näidata respecti proffesionaalselt, kuid samalajal austusväärselt käituvale ex-rossonerile)
        Suht poogen, kes sealt neljandast tuleb. Spartak oskaks kodumängudega kindlasti kaarte segada.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AC Milan\'

          See sama MilanLab, kes ka Vierist supermängija tegi?

          Jumala tore ründekoosseis muidugi - Ronaldo, Inzaghi, Gilardino... Keskmine vanus päris suur. Ronaldo tõstab rasvaprotsendi kah lakke samamoodi kaaluga. Ronaldo \"pekk-muskleid\" põletate te 5 aastat. Aga osta võite ta ikka ning oma naabrimehele natukene rõõmu teha. Viskaks meelega paar molotovi kokteili, tosin raketti ja mõne kivi Il Rasvameno pihta.

          Interil on Ibrahimovic - Adriano. Kas mitte ühed suurimad ründetalendid maapeal?

          Ega Kaka ja Dida teid igavesti derby\'s ei päästa.
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AC Milan\'

            täiesti mõttetu möla interi isehakanud ultra poolt, kellegile ei lähe korda.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AC Milan\'

              Algselt postitas Tanel


              Interil on Ibrahimovic - Adriano. Kas mitte ühed suurimad ründetalendid maapeal?
              kas mitte kõige rohkem ülehinnatud ründajad Ruud van Nistelrooy järel? Õnneks Interil muidugi Crespo ja Cruz, niiet ma ei muretse...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AC Milan\'

                Algselt postitas cannuman


                Algselt postitas Tanel


                Interil on Ibrahimovic - Adriano. Kas mitte ühed suurimad ründetalendid maapeal?
                kas mitte kõige rohkem ülehinnatud ründajad Ruud van Nistelrooy järel? Õnneks Interil muidugi Crespo ja Cruz, niiet ma ei muretse...
                Ma saan aru, et sa ei ole kursis Zlatani esimese hooajaga Juventuses ja Ajaxi aegadega. Rääkimata Adriano 2004. aastast, mil ta omale nime tegi.

                Aga enne kui Roma fännid ründajate teemadel rääkima hakkavad võiks vähemalt endalegi ühe hankida.

                Edit: Fatso diil on muidu off ilmselt.
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AC Milan\'

                  muidugi olen kursis. Olen kursis ka sellega mis tegi Ronaldo Interis ja Maradona Napolis. Kahjuks see eriti 2006/2007 hooaega ei mõjuta...

                  Roma on hankimas Espositot ja Vucinikut

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AC Milan\'

                    Algselt postitas Tanel

                    Il Rasvameno
                    Krt, minu silm ei ütle, et Martins väga palju vähem kaaluks Ronaldost

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AC Milan\'

                      Algselt postitas cannuman


                      muidugi olen kursis. Olen kursis ka sellega mis tegi Ronaldo Interis ja Maradona Napolis. Kahjuks see eriti 2006/2007 hooaega ei mõjuta...

                      Roma on hankimas Espositot ja Vucinikut
                      Halb näide.

                      Erinevalt Ronaldost on Adriano ja Ibrahimovic mõlemad noored, kes ei ole veel täielikult arenenud. Ibral oli üks halb hooaeg nüüd korra ja Adrianol kah rasked ajad oma aasta poolteist koos mõne parema perioodiga. Neil on veel karjääri kõrgpunkti jõudmiseni aega.

                      Vucinic on normaalne mängija, kuid midagi erilist ta pole nagu eelmise hooaja pealt nägime. Nagu ma olen aastate jooksul paar korda maininud, et ainuke põhjus miks Vucinic, Bojinov & Chevanton superstaarid Lecce\'s olid oli Zemani löön miljon väravat, lasen sama palju taktika.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AC Milan\'

                        Algselt postitas Tanel

                        Erinevalt Ronaldost on Adriano ja Ibrahimovic mõlemad noored, kes ei ole veel täielikult arenenud.
                        Erinevalt Ronaldost on nad jah alaarenenud.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AC Milan\'

                          Algselt postitas Saarlane


                          Algselt postitas Tanel

                          Erinevalt Ronaldost on Adriano ja Ibrahimovic mõlemad noored, kes ei ole veel täielikult arenenud.
                          Erinevalt Ronaldost on nad jah alaarenenud.
                          Vähemalt pole nad ülearenenud. Üle püksirihma siis.

                          (Aitab küll juba spämmist... jätkama juhul, kui Ronaldo Milanisse siirdub)
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AC Milan\'

                            Teemavahetus: mõttetu loos. Lille, AEK, Anderlecht.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AC Milan\'

                              Lõtv grupp. Jääb üle vaid oodata Pippo väravakuningaks kroonimist!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AC Milan\'

                                Ronaldo on täkk ka paksuna . Ei ole adriano ega zlatan temast kiiremad ega tehnilisemad, küll aga miljoneid kordi väiksema kogemuste pagasiga.
                                Poleks Ronaldsil karmi vigastust olnud oleks ...
                                Mina teda respectin, nii või naa. 2002 MM oeh ... magnifico!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X