320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    2:2 on parem tulemus, kui 2:1 Milani poolt vaadates. Dida tegi õigesti, kui esimese värava puhul joonelt lahkus, sest lööjal polnud survet. Pikemalt juba hommikul.
    Ja ka seda ütlesid osad Interi fännid enne Valenciasse minekut.
    sigpic

    Kommentaar


      TRAPTSVTTU! Miks lasta mäng käest ära? 1 poolaeg oli paiern NULL, 2 poolaeg hakkas siis lõpus tõusma oi pljääd.

      pennal oli kind of kinky, esimese ja teise poolaja cute taklate tulemusena ehk vorbime pendla kokku .

      aga perfektne takle ... eurospordi wanker pangu põlema, ma teen kah puhtamaid ja perfektsemaid täkleid vahest .

      Kommentaar


        ohh, ükskord oskas isegi Bayern mängida kõik lisaminutid lõpuni ja kroonilistel hilinejatel itaallastel läks hoopis kella vaja
        qrt, üle pika aja tõestasid ka sakslased, et jalgpalli mängitakse 90+ minutit...
        ĄNo Pasarán!

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          2:2 on parem tulemus, kui 2:1 Milani poolt vaadates.
          Bayerni poolt ka
          Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

          http://lisaaeg.wordpress.com

          Kommentaar


            Algselt postitas 3rk1 Vaata postitust
            Bayerni poolt ka
            Ahjaa...lause lõppu käis ka "Minu arvates", sest kõik(enamus?) minuga ei nõustu.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas dieter Vaata postitust
              ohh, ükskord oskas isegi Bayern mängida kõik lisaminutid lõpuni ja kroonilistel hilinejatel itaallastel läks hoopis kella vaja
              qrt, üle pika aja tõestasid ka sakslased, et jalgpalli mängitakse 90+ minutit...
              One name - Ottmar Hitzfield

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                2:2 on parem tulemus, kui 2:1 Milani poolt vaadates. Dida tegi õigesti, kui esimese värava puhul joonelt lahkus, sest lööjal polnud survet. Pikemalt juba hommikul.

                Jep...sul võib õigus olla. Trikyd on need tulemused mängijate psühholoogia koha pealt. Mida peaks Bayern tegema? Hoidma 0-0? Mõistlik oleks..Isegi kui tuleb värav vastu, lööme ise üe ja ikka edasi - milleks suruda...Ja siis tuleb see Milani värav 86ndal ja.... ongi käes. 2-1 kaotuse puhul oleks asi selge, et hambad ristis ründame lõpuni, aga nüüd...

                Kommentaar


                  Hakkame siis vaikselt minema

                  Highlights(short) Download Sendspace(25MB) ja View Daylimotion

                  Mängu nägid nii kui nii kõik, seda pole mõtet kirjeldama hakata. Peaks selgitama väheke oma mõtet 2:2>2:1 Milani jaoks. Niisiis on Milan ja Bayern minu silmis ühest mastist võistkonnad. Eriti tugevad koduseinte vahel. Viimase aasta jooksul on mängitud kolm korda ja kolm korda on külalismeeskond võtnud eesmärgiks hoida oma värav puhtana. Kõikidel kordadel on langetud meeletu surve alla ning juba esimesel poolajal sisse saadud. Ma oleks julgenud nn mürki võtta, et 2:1 seisul Allianzile minnes oleks kaitsva orientatsiooniga Milan loonud endale mingi illusiooni, et nad suudavad seda nulli hoida. Pärast esimest poolaega oleks olnud 15 minutit, et toibuda. Halvemal juhul oleks juba Riazori stiilis totaalne kollaps läbi mängitud.

                  Ega see Milan nüüdki pea ees ründesse tõtta ja ei peagi. Aga poistel on piisavalt aega harjuda mõttega, et Münchenis tuleb koll kirja saada. 2:2 seisu teine pluss on, et soosikukoorem langeb sakslastele. Eks juttu räägitakse ikka stiilis 50/50, aga praeguse seisuga oleks edasi Bayern.

                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  Ja ka seda ütlesid osad Interi fännid enne Valenciasse minekut.
                  Interi jaoks oligi 0-0 viik ja ainult kahe mehe bänn omaette võit. Ei pidanudki pearivaalile kogu Euroopa ees alla vanduma, ega oma võistkonda kividega loopima, sest "mänguliselt-olid-nad-tegelikult-ju-paremad-ja-Valencia-kobistas-kaks-väravat-ära".
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Praeguseks on sellest 50/50 saanud küll igal pool 20/80 ned Milani poolt vaadatuna.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      Praeguseks on sellest 50/50 saanud küll igal pool 20/80 ned Milani poolt vaadatuna.
                      Ma rääkisin mänguga kaasnevastest ütlustest/austusavaldutest/damage-controlist, millega favoriidikoormat püütakse vastase selga ajada.

                      Edit: üks määrava tähtsusega fakt on ka jäänud mainimata. Kui Gila värava lõi(minu meelest oli ta loomulikult kaitsjaga samal joonel ) teenis ta ka kollase ja mängukeelu. Boriello vist 25 listi ei mahtunud. Järel on Oliveira ning ...(trummid)...(staar siseneb)... Pippo. Eile ta mängu sekkudes suurt mõju ei omanud, aga minul on temasse usku. Hoidku jumal ja Ancelotti lollide vigastuste eest.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Minul pole mitte Pipposse usku, vaid ma lausa kardan teda. Krt küll - äkki saaks Kaladze ära rääkida mingi raha eest - jookseb trennis Inzaghi pooleks või midagi. Tõesti ma kardan seda õelat Pippo-meest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                          Minul pole mitte Pipposse usku, vaid ma lausa kardan teda. Krt küll - äkki saaks Kaladze ära rääkida mingi raha eest - jookseb trennis Inzaghi pooleks või midagi. Tõesti ma kardan seda õelat Pippo-meest.
                          Ainuüksi sellepärast, et tema on veel osavam kukkuja, kui Kaka, kelle eilsed üritused tegelikult väga ebaõnnestunud olid, aga tema õnneks oli sõber Paša (või misiganes) väljakul ja abistas veits
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            mine ......, kaka ei divend, see, et venelane vilistades eksib, pole tema süü.

                            Kommentaar


                              Kaka daivis samapalju, kui oli asjas penalti ehk koefitsendiks arvutasin oma kujuteldava Jukuga 0. Mõlemal korral sai ta peale palli puhtaks löömist pikki koibi. Ärme kleebi silte frustratsiooni arvelt.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Lingin siia üliilusa wallpaperi mehest, kes üle pika aja oli ülestõstetava auhinna vääriline.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X