320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Münchenisse sõitis 11 kaitsjat. Mõned võivad muidugi teistel positsioonidel ka mängida. Empoli vastu jäid välja Maldini, Nesta, Ambrosini ja Brocchi. Pingilt alustasid Pippo, Oliveira ja Oddo.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Tänu eraelu ja töögraafiku muutustele olen minagi suht harva siia sattumas , seega huvitav lugeda ja highlightse vaadata. Mis puutub stepoveritesse siis jah , minuarust Ronaldo oli minu arust üks esimestest keda minu silm mäletab, teine oli vist Denilson.Aga Milanil oli isegi Seedorf kunagi suht oskaja seda tegema , nüüd pole neid tal ammu näinud.Ja huvitav, et praeguste brasside juures ,kus ma ei tea Mancinidest kuni kunnide (loe Ronny) näiteks Kaka ei harrasta seda üldse, mitte et see tema puhul oluline oleks. või eksin ?
      Felix: Oh, bollocks!
      Elmo: Dog's bollocks?
      Felix: No, just plain fucking bollocks!
      Elmo: No dog involved?

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        Münchenisse sõitis 11 kaitsjat. Mõned võivad muidugi teistel positsioonidel ka mängida. Empoli vastu jäid välja Maldini, Nesta, Ambrosini ja Brocchi. Pingilt alustasid Pippo, Oliveira ja Oddo.
        ...

        Oota, olen ma loll või Gilat polegi nimekirjas? Mis tal siis viga on: vigastus või midagi?

        Kommentaar


          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
          Oota, olen ma loll või Gilat polegi nimekirjas? Mis tal siis viga on: vigastus või midagi?
          Ta pole nimekirjas, aga sa oled paras loll ka
          Algselt postitas Jasper Vaata postitust

          Edit: üks määrava tähtsusega fakt on ka jäänud mainimata. Kui Gila värava lõi(minu meelest oli ta loomulikult kaitsjaga samal joonel ) teenis ta ka kollase ja mängukeelu. Boriello vist 25 listi ei mahtunud. Järel on Oliveira ning ...(trummid)...(staar siseneb)... Pippo. Eile ta mängu sekkudes suurt mõju ei omanud, aga minul on temasse usku. Hoidku jumal ja Ancelotti lollide vigastuste eest.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas maanus Vaata postitust
            näiteks Kaka ei harrasta seda üldse, mitte et see tema puhul oluline oleks. või eksin ?
            Kaka teeb petteid kehaga. Mingeid pallivigureid ta ka ei harrasta. Lihtsalt kehaga saadab valele poole ja kiirendab mööda. Põhileib on tal lükata läbi vastase jalgevahe, mida ta proovib paar korda mängus. Kunagi postitasin ühe video ka selle kohta.

            Edit: link tõmbamiseks uuesti
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              noh meie paarist võitjana lahkuva vastane on siis suures hoos olev manu

              Kommentaar


                No ei maksaks lasta end hirmutada Manust,aga ikka ennem sakslased koju.
                Felix: Oh, bollocks!
                Elmo: Dog's bollocks?
                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                Elmo: No dog involved?

                Kommentaar


                  Brocchi jäi kõrge palavikuga koju. Pippo olevat treeningutel pidurdamatus hoos.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    1-Dida
                    44-Massimo Oddo, 13-Alessandro Nesta, 3-Paolo Maldini, 18-Marek Jankulovski
                    8-Gennaro Gattuso, 21-Andrea Pirlo, 23-Massimo Ambrosini, 10-Clarence Seedorf
                    22-Kaka
                    9-Filippo Inzaghi

                    Ei midagi üllatuslikku, täpipealt sama tiim nagu ennustati. Bayern seevastu on platsil järgmiste meestega:

                    1-Oliver Kahn
                    20-Hasan Salihamidzic, 3-Lucio, 5-Daniel Van Buyten, 21-Philipp Lahm
                    39-Andreas Ottl, 23-Owen Hargreaves, 17-Mark van Bommel, 30-Christian Lell
                    10-Roy Makaay, 11-Lukas Podolski

                    Egas midagi, kui FORZA MILAN! ning Jasperit tsiteerides "PIPPOOOOOOOOOGOL!"

                    Kommentaar


                      Kas keegi võiks panna lingi, kust leida erinevaid vaatamise võimalusi.

                      Pean silmas arvuti kaudu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
                        Kas keegi võiks panna lingi, kust leida erinevaid vaatamise võimalusi.

                        Pean silmas arvuti kaudu.
                        myp2p.eu peaks ju kull aitama
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          kui keegi paneks lingi, kust saab vaadata eelnevalt midagi installimata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
                            kui keegi paneks lingi, kust saab vaadata eelnevalt midagi installimata.
                            no aga seal on lingid, kus mange peaks ka lihtsalt Media Playeriga nagema. muidugi Media Player peab ikka olemas olema
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Ma ei saanud ühtegi neist tööle.

                              Kommentaar


                                no aga esitage seal foorumis adminnile kusimus et mis moodi naeb. tavaliselt vastatakse suht kiirelt
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X