320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jaa, teeme sama, mis Bayerniga.
    Kodus antakse jälle 100% ja ManU nutab nagu väike vasikas pea aiaväravav vahel.

    Kommentaar


      Algselt postitas Elina Vaata postitust
      Jaa, teeme sama, mis Bayerniga.
      Kodus antakse jälle 100% ja ManU nutab nagu väike vasikas pea aiaväravav vahel.
      Eelminekord andsime võõrsil 100+% :P. Aga eeldan, et mõtled lihtsalt teist vooru .

      Kommentaar


        Ma ei suuda end vaos hoida ja kohe pean mainima, et Gilardino pilk selja taga oleva Heinze poole ja sellele järgnenud maha langemine oli ülimalt koomiline. Need italiaanod ikka oskavad nalja teha. Gattuso ja Kaka veeresid ka paar korda hästi vahvalt. Hea töö!
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Issake milline käkk see Dida endiselt on. Isegi Lee Bowyer lõi talle Leedsi särgis 45 meetri pealt värava, mille too kloun kuidagi sisse imes. Nüüd ka kõik kolm tema vead, teine ehk küll mitte nii palju.

          Samas teeb ta vahepeal mingeid imetõrjeid. Tõenäoliselt juhuslikult.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Issake milline käkk see Dida endiselt on. Isegi Lee Bowyer lõi talle Leedsi särgis 45 meetri pealt värava, mille too kloun kuidagi sisse imes. Nüüd ka kõik kolm tema vead, teine ehk küll mitte nii palju.

            Samas teeb ta vahepeal mingeid imetõrjeid. Tõenäoliselt juhuslikult.
            Ma olen seda juba oma kaks aastat raiunud. Mitte, et mulle ei meeldiks, kuidas ta derby's ja tähtsates mängudes mõned iludused sisse laseb.

            Kaka on hetkel maailma parim, kahjuks või õnneks, aga pean nõustuma, et olen viimasel ajal teda pisut rullimas küll näinud.
            sigpic

            Kommentaar


              Pane enda sitased mokad kinni ja ole omaette.
              (lennatile)

              Kommentaar


                Õnnitlen lennatit!

                Nii palju on öelda, et lausa lust lugeda!

                Ma ei viitsi rohkem ühelauselistega tõmmelda. Eks päevavalguse saabudes saab pikemalt arutleda. Igatahes tere tulemast San Sirole
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Pole hullu. Jah see Rooney viimane värav oli valus, aga kaks väravat on inglismaal löödud. Väljavaated on täiesti olemas.
                  Tasakaaluhäired olid täna manu nahkadel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vtp Vaata postitust
                    Ma ei suuda end vaos hoida ja kohe pean mainima, et Gilardino pilk selja taga oleva Heinze poole ja sellele järgnenud maha langemine oli ülimalt koomiline. Need italiaanod ikka oskavad nalja teha. Gattuso ja Kaka veeresid ka paar korda hästi vahvalt. Hea töö!
                    Krt, ma pole siiani kindel, kas ta vajus õigele poole, aga ega see mugav pole, kui keegi seljas elab ja siis end ära tõmbab.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Issake milline käkk see Dida endiselt on. Isegi Lee Bowyer lõi talle Leedsi särgis 45 meetri pealt värava, mille too kloun kuidagi sisse imes. Nüüd ka kõik kolm tema vead, teine ehk küll mitte nii palju.

                      Samas teeb ta vahepeal mingeid imetõrjeid. Tõenäoliselt juhuslikult.
                      tore, et maailmameistrit ja euroopa ihaldatuima karika võitnud väravavahti kõrgelt hinnatakse, ekspertide poolt

                      Kommentaar


                        Kuule lennat, ma saan aru, et popp ja noortepärane on surfata võidulainel und sebida endale ManU avatar, aga ole siis vähemalt nii kena ja ära käi teiste teemas mõttetult lametsemas, onju. Mitte et vastureaktsioonid muidugi kuigivõrd andekamad oleks, a ikkagi.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Tahab poste ainult.
                          Aga po'hui: estonile ei jõua ta elusees järele.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Devil Vaata postitust
                            tore, et maailmameistrit ja euroopa ihaldatuima karika võitnud väravavahti kõrgelt hinnatakse ekspertide poolt
                            Roque Junior võitis ka MM-tiitli. Kaitsjat see temast ei teinud Isegi Leedsis mitte.

                            The Roque Horror Show.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Mäletad Kuidas Roque CLi finaalmängus(milani võit) esines? Respecti parem.

                              Leedsis ei suuda keegi mängida btw :P

                              Kommentaar


                                Oli mis ta oli, aga enam ta ei ole. Dida kohta siis. Sellepärast ei pea teda karjääri lõpuni põhiväravahina hoidma.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X